Imperia Online България  
Март 29, 2024, 01:03:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: взмете мерки  съюзи от по един човек  си правят войни и се обезмисля съюзата игра
1 - 2 (100%)
2 - 0 (0%)
Общ брой гласове: 2

Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С ТЕЗИ ИЗМИСЛЕНИ ВОЙНИ ОТ СЪЮЗИ С ПО ЕДИН ЧОВЕК ЩЕ СЕ ВЗЕМАТ ЛИ НЯКАКВИ МЕРКИ  (Прочетена 3121 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dobrii1974
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« -: Август 12, 2016, 08:31:28 »

Guso1974  и  rodiaheroси правят войни сьс свой акаунти и приятелски/ накрая ще се махнем и ще си играят само  такива при вас /сьс 100 воиника злато ще вземат/
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #1 -: Август 12, 2016, 08:37:16 »

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=79853.0 вече има отговор по тази тема Smiley
Активен

dobrii1974
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« Отговор #2 -: Август 12, 2016, 08:41:50 »

нека има повече такова безобразие  все е било но може да е за добре да ни откажат да играем Wink
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #3 -: Август 12, 2016, 09:07:38 »

Съжалявам,ама нищо не мога да направя по въпроса Добри Smiley
Активен

donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #4 -: Август 12, 2016, 11:03:17 »

 Един човек прави ли съюз та и във война да участва
а я направете проверка тия единички дали са били заедно преди дисциплината а *xxx*това поне може да се провери
щото ако е така и ние можехме да направим 50 съюза нали
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
dobrii1974
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« Отговор #5 -: Август 12, 2016, 14:18:28 »

Относно поредния проблем:
Бихте ли проверили войните на съюз Кабум, моля?!
Воюват с празни съюзи, съюз с един - единствен, модирал се член.
Със съюзи от 5 човека, трима от които са изоставени империи...
Съюзи с никакво нето... от къде взимат злато и как успяват да
обявят война на голям съюз като Кабум?

Другото от което съм в потрес - как един, единствен човек
прави съюз и участва във войни и с това обезмисля играта, времето и труда на останалите
съюзи?
Онзи младеж / девойка, дето излезе от Розите по-предната нощ и нощес
го нямаше изобщо в класацията, днес вече е първи с 21 спечелени войни???

Не е ли време да обърнете внимание на тези неща? При клонирането на
войската бяхте доста активни в името на справедливостта, ако мога така
да се изразя. Къде сте днес и в тази дисциплина, когато играта се развива
като подигравка за останалите съюзи?
Не е ли редно такива играчи и измислените, новоизлюпени съюзи да бъдат
дисквалифицирани от тази дисциплина?
Активен
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #6 -: Август 12, 2016, 19:58:57 »

Да бе и аз се чудя как съюз на 6М нето обявява на съюз на 230М нето война... Админите кажете колко долара или Евро струва да си правим и ние далавери? >Sad Нас веднага ни заключихте нали? Айде да видим катинарчета и при тях?
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #7 -: Август 12, 2016, 20:01:39 »

И дали админите биха благоволи да влязат в тоя форум най накрая?
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #8 -: Август 13, 2016, 00:05:19 »

Паръта   прави  борбъта   *freak*
 Аз плащам  повече от теб  и  затова не ме  заклучат  и  клонирам  повече от теб
Ама  имаолимпискакарта  дето  отаря   сички  врати   *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
UriDulgoRuki
Редник
*

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 47



Профил
« Отговор #9 -: Август 13, 2016, 00:51:11 »

Да бе и аз се чудя как съюз на 6М нето обявява на съюз на 230М нето война... Админите кажете колко долара или Евро струва да си правим и ние далавери? >Sad Нас веднага ни заключихте нали? Айде да видим катинарчета и при тях?

не разбра ли след толкова време, че е по-добре диамантените босове (чудовища) да печелят, а ние които не си плащаме да си кретаме... същото е при битките, които уж са "спорни", но са такива докато не каже някой админ... винаги е било така и ще си остане така, диамантените да са печелившите...
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #10 -: Август 13, 2016, 21:00:44 »

Чесно не ви разбирам проблема ? За да се обяви война има условия - Злато !  Оттам насетне другото са спеколации . Спрете да мрънкате за щяло и нещяло и да обвинявате Диамантените играчи и току виж някой ви обърне внимание . Димантите са част от играта - Хубави , лоши ...не мсиля че някой от вас има интелектуален потенцила за да дава оценка на собствениците които развиха И.О. от някаква игрица в една от най-популярните и играни браузър игри . Нали не мислите , че хубави компютри за сървъри се намират ей така по улицтие ? Затова преди да плюете седнете и помислете какво в действиетелност са ДИАМАНТИТЕ . Това са хиляди неща ... Компютри , Заплати , Наеми ,Безплатно  Училище за кадри .... и пр. и пр.  Така че Хайде стига толкова плюене просто за да плюем .

П.П. Лично аз на няколко пъти съм спорилс Администрацията и смея да твърдя , че винаги когато са се дънили са пускали компенсация , но естествено за това се иска и да може да остояваш на мнението си с факти , а не с повърхностни приказки .

Wink
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
UriDulgoRuki
Редник
*

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 47



Профил
« Отговор #11 -: Август 14, 2016, 02:26:20 »

Чесно не ви разбирам проблема ? За да се обяви война има условия - Злато !  Оттам насетне другото са спеколации . Спрете да мрънкате за щяло и нещяло и да обвинявате Диамантените играчи и току виж някой ви обърне внимание . Димантите са част от играта - Хубави , лоши ...не мсиля че някой от вас има интелектуален потенцила за да дава оценка на собствениците които развиха И.О. от някаква игрица в една от най-популярните и играни браузър игри . Нали не мислите , че хубави компютри за сървъри се намират ей така по улицтие ? Затова преди да плюете седнете и помислете какво в действиетелност са ДИАМАНТИТЕ . Това са хиляди неща ... Компютри , Заплати , Наеми ,Безплатно  Училище за кадри .... и пр. и пр.  Така че Хайде стига толкова плюене просто за да плюем .

П.П. Лично аз на няколко пъти съм спорилс Администрацията и смея да твърдя , че винаги когато са се дънили са пускали компенсация , но естествено за това се иска и да може да остояваш на мнението си с факти , а не с повърхностни приказки .

Wink


Абе ти още ли си мислиш, че можеш да я играяш тази игра бе?!Човек, който не може да пише грамотно и си харесва сам публикациите в facebook не мисля, че има право да изказва мнение.Още повече, след като се е провалил и като играч и като лидер - който не знаеше, че на съюза му е обявена война.Айде, моля ти се скрий се някъде и недей си изкава некомпетентното мнение от тук нататък, защото ставаш още повече за смях. Smiley
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #12 -: Август 14, 2016, 08:30:45 »

Да бе и аз се чудя как съюз на 6М нето обявява на съюз на 230М нето война... Админите кажете колко долара или Евро струва да си правим и ние далавери? >Sad Нас веднага ни заключихте нали? Айде да видим катинарчета и при тях?

1. Поръчка за 48 часов бан на противников играч в мирно време - 50 euro.
2. Поръчка за 48 часов бан на играч по време на война - 75 euro.
3. Поръчка за изтриване на противников акаунт в мирно време - 100 euro.
4. Поръчка за изтриване на противников акаунт по време на война - 150 euro.
5. Затваряне на очите за източване на акаунт за играч, който не е в топ 50 - 200 euro.
6. Затваряне на очите за източване на акаунт за играч, който е в топ 50 - 300 euro.
7. Затваряне на очите за нагласени битки за играчи, които не са в топ 50 - 50 euro.
8. Затваряне на очите за нагласени битки за играчи, които са в топ 50 - 100 euro.
9. Пакет "Черен екран" - черни екрани плюс лаг за противника по време на цялата война - 400 euro.
10. Пакет "Черен екран" - черни екрани плюс лаг за противника по време на цялата ера - 700 euro.
11. Забиване на битки - по 200 euro на денонощие.
12. Отчитане на спечелена война като загубена - 400 euro.
13. Промяна на съюзната класация в полза на плащащия - 700 euro.
14. Изваждане от Ваканционен Мод - 300 euro.
15. Връщане на бек ъп - в зависимост от датата. Всяко допълнително денонощие се таксува по 600 euro.
16. Спиране на битките за цялата Империя - 2000 euro.




Всички цени са в кеш и без ДДС.

* Забележка: Цените са от 2008г. Смятай ги средно с 6% поскъпване годишно и към крайния резултат прибави ДДС-то.  Grin Grin Grin


Нови услуги , стартиращи от 01.10.2016г. Количествата са ограничени , резервациите и плащанията стартират от 01.09.2016г.

- Бот фермер - развива ти икономиката докато си офлайн в БГ свят - 1000 EUR за ера
- Бот фермер - развива ти икономиката докато си офлайн в инт. свят - 2000 EUR за ера
- Бот Стандарт - Развива икономика и пази армията в БГ свят - 4000 EUR за ера
- Бот Стандарт - Развива икономика и пази армията в инт. свят - 5500 EUR за ера
- Бот Премиум - Развива икономика , Наема и пази армия и атакува - 6000 EUR за ера
- Бот Ultimate - Държи те в топ 5 на всички класации , като ти дава достъп до акаунта само да копираш битките и да се хвалиш из форума - 10 000 EUR за ера

Приятна игра  Grin *gamer* *gamer* *gamer*
« Последна редакция: Август 14, 2016, 08:58:58 от house83 » Активен

no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #13 -: Август 14, 2016, 08:57:22 »

* Забележка: Цените са от 2008г. Смятай ги средно с 6% поскъпване годишно и към крайния резултат прибави ДДС-то.  Grin Grin Grin
Е  те  тогава   расипаха и игратааааааааааа  за  съжаление  *pardon*

Активен

Авторското Право  Grin
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #14 -: Август 14, 2016, 13:33:51 »


Абе ти още ли си мислиш, че можеш да я играяш тази игра бе?!Човек, който не може да пише грамотно и си харесва сам публикациите в facebook не мисля, че има право да изказва мнение.Още повече, след като се е провалил и като играч и като лидер - който не знаеше, че на съюза му е обявена война.Айде, моля ти се скрий се някъде и недей си изкава некомпетентното мнение от тук нататък, защото ставаш още повече за смях. Smiley


Абе лидера я кажи как се скри когато трбваше да атакуваме замъците ... Хахахаххах Внезапоно му излезна работа и остави отбора си без лидер и като минаха атаките се появи . Точни ти ли имаш право да говриш кой как играе и какво може . Толкова да сме ти се смели не е било никога . Сър Заешко стрце Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!