Imperia Online България  
Март 29, 2024, 04:09:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложение за бонуса със сандъците...  (Прочетена 813 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Newromancer
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« -: Юли 29, 2016, 14:32:46 »

Здравейте може ли тук да направя едно предложение, защото на мен конкретната ситуция със бонуса със сандъците
не ми допада а и сигурно има доста играчи които мислят като мен, става въпрос за невъзможността след последния бонус
то 790 диаманта мисля че беше някъде там, отново да се връща отначало и да почва от бонуса който е 16 диаманта и така пак
да се стига до 790, а сега в настоящия момент аз веднъж съм стигнал до 790 диаманта но намирам че сега в началото на ерата
не искам да ползвам многотата сандъци и пак да закупувам пакет от 790 диаманта а предпочитам по-малките, бонуси, затова молбата ми да се направи така системата че да може да се избира, от бонусите, съответно аз сега искам да си взема втория или третия бонус но не мога защото постоянно ми дава най-големия сандък, моля да се направи нещо по въпроса - или да може да се избира от промоциите, или след като се стигне до последната пак да се започва от първата, или поне при рестартиране на света пак да започва от първия бонус а не веднага да ме хвърля на 790 диаманта. Благодаря.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!