Imperia Online България  
Март 28, 2024, 20:27:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: атака извън обхват х5  (Прочетена 1793 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
svetlilom1986
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« -: Септември 03, 2016, 09:05:26 »

сутринта като влязох в играта не нападаше играч с 700к нето ,а аз бях само на 100к.. и при това ме напада със 100% атака..промяна в правилата за обхвата ли има ?
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #1 -: Септември 03, 2016, 10:20:38 »

Напомням за промени през настоящата ера в Блиц Мастърс 2 (само в този свят):

1. Премахва се забраната за атакуване и шпиониране извън обхват х5. Всички играчи могат да се атакуват и шпионират свободно, стига да имат минималните точки за атакуване и да не са под защита на начинаещия.
2. Премахват се наказанията за морал, доблест и сила на атаката при атакуване извън обхват х2.
3. Сградата банка получава допълнителни нива, които ще служат като скривалище (трезор) за злато. Трезорът пази от разграбване определени количества злато, според нивото на сградата. Ще действа като допълнение на крепостта, т.е. в столицата ще се пази сумарно количество злато от банка и крепост.
Активен

svetlilom1986
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #2 -: Септември 03, 2016, 21:29:22 »

мерси за отговора..явно съм го пропуснал това
Активен
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #3 -: Септември 04, 2016, 10:53:04 »

Според мен това е НЕВЕРОЯТНО тъпо - аз съм със 125К нетни, той с 3М , колелото ми дава 40М желязо, той идва за 10 минути, в които аз не мога да реагирам и ги прибира...така той прогресивно расте а на мен прогресивно ми минава мерака изобщо да играя Shocked Ако тоя закон на джунглата е въведен само в 1-2 свята мога да го приема, но ако в повсеместно...всички, които не могат да са постоянно на линия просто ще се отказват още в самото начало. *pardon* Гледам, че банката има нива вече, но защо не пише за какво служат??
Активен
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #4 -: Септември 04, 2016, 11:44:46 »

Поредната простотия.
В битки на деня вече ще гледаме паладини срещу лека армия Grin Гениално! Чудя се как ги раждат тези велики идеи за подобрения Smiley
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #5 -: Септември 04, 2016, 11:59:58 »

И аз не го одобрявам, защото с 5 атаки прибрах 500млн ресурс, а така малките не могат да се развиват.
Необходими са крайни ограничения, които да балансират правилото. Времето на атаката в този случай спокойно може да е 60 минути, за да може малкия да мръдне ресурса и да има реално някакво ограничение върху силните профили. Има върху какво да се работи. Smiley
Активен

wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #6 -: Септември 04, 2016, 16:34:55 »

преди години играех Galactic Civilization или нещо подобно, вече съм забравил. Та там, като пратиш армията(космически кораби) на сейф, товарните кораби можеха да се пълнят с рес и така се пазеше и армията и реса. Може би е добре да се помисли в тази посока. Не че ще се реши проблемът, но поне е нещо...

Просто споделям, аз В6 не играя и всъщност ми е все едно Wink
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
Veso
Сержант
**

Karma: +23/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #7 -: Септември 04, 2016, 19:07:53 »

Цитат на: Martin в Август 24, 2016, 17:08:17
Напомням за промени през настоящата ера в Блиц Мастърс 2 (само в този свят):

1. Премахва се забраната за атакуване и шпиониране извън обхват х5. Всички играчи могат да се атакуват и шпионират свободно, стига да имат минималните точки за атакуване и да не са под защита на начинаещия.
2. Премахват се наказанията за морал, доблест и сила на атаката при атакуване извън обхват х2.
3. Сградата банка получава допълнителни нива, които ще служат като скривалище (трезор) за злато. Трезорът пази от разграбване определени количества злато, според нивото на сградата. Ще действа като допълнение на крепостта, т.е. в столицата ще се пази сумарно количество злато от банка и крепост.

За атаките извън обхват о.к, но да видим какво пише в описанието на Банка в Blitz Masters 2: http://prntscr.com/ce1wpr  *xxx*
Пак желание има, но друго май не стига...
« Последна редакция: Септември 04, 2016, 19:10:06 от Veso » Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #8 -: Септември 04, 2016, 23:36:32 »

Дано описанието в секциите не е Глобално, за да го променят в сряда. Smiley
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!