Imperia Online България  
Април 19, 2024, 03:20:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: mahimus  (Прочетена 5616 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #15 -: Юли 23, 2016, 09:40:16 »

и помеже си ммого грамотем едмо ЩЕ ТИ КАЖА ИМА МЕГРАМОТМИ XОРА КОИТО СА ПОВЕЧЕ ЧОВЕЧМИ МА 1000% ОТ ТЕБ ТОВА ЧЕ СИ ГРАМОТЕМ МЕ ТЕ ПРАВИ ЧОВЕЧЕМ , ДЕ СИ ТРЪГМАЛ МАКЛОМ ДА МИ ДАВАШ ТОЧМО ПЪК ТИ ПАЛЯК

Ко рече ? Cry *crazy* *hmm*
Активен

Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #16 -: Юли 24, 2016, 13:45:46 »

 Cool лято

 *BEACH*
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #17 -: Юли 29, 2016, 11:55:39 »

http://prntscr.com/byz0d0

Недоразумение, покажи ми една класация където ти си първи ?
Някаква поне.Икономическа, статистическа, форумна, някаква просто  ? Grin
Два пъти съм те отказвал от играта.Една камара глупости изписа тогава.Сам се беше бил срещу CREATORS.Десет от десет замъка беше взимал....Не си пазя ферманите дето ми ги беше изписал тогава.
Ники не е влизал във форума тия дни да ти обясни и той точно колко те "уважава" и какво мисли за теб.
Лабут не лабут отивай някъде на сянка да си пиеш хапчетата и престани да се обаждаш на всякъде и да го играеш експерт понеже вече и да се гаври човек с теб не е интересно.
И не си играй да ми отговаряш.Излишно е....

Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #18 -: Август 02, 2016, 19:52:35 »

 Grin Аве Цезаре, де си? Искам да те четааа
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #19 -: Август 04, 2016, 00:34:57 »

Виж сега Не меси Ники . Дали той ме уважва си е негово право . Дали аз го уважваме си е мое мнение . Ники е показал , за разлика от теб , че може да е крив играч и малко страннен характер ( то щото аз не съм де Smiley ) , но за разлика от теб я разбира играта . А ти драги ми .... Ти псото си моредатор . Не те бива и толкова . Това го знаят половината стойностни бг играчи . Другата половина не са те и чували . Способностите ти в играта мога да ти ги опиша с една дума и тя е  "Неможач" другото е ала бала .

юри не бъркай ситуацията с боя  Grin Grin Grin Grin. Лазар е в топ3 на най добрите военни играчи в тази игра. Да не говорим че в тандем е нещо страшно и то без диаманти.
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #20 -: Август 04, 2016, 00:45:38 »

юри не бъркай ситуацията с боя  Grin Grin Grin Grin. Лазар е в топ3 на най добрите военни играчи в тази игра. Да не говорим че в тандем е нещо страшно и то без диаманти.
за версията може и да с есъглася, но не и за играта
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #21 -: Август 04, 2016, 13:40:50 »

Я кай га сакаш да те прекина от бой с Лазо и Ники в тандем.Обещавам ти нема да боли повече отколкото да ти направя клизма Grin
Активен

Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #22 -: Август 04, 2016, 15:34:20 »

А бе мишок за тва още неискаш се сбием,макар че ме предизвика след световното..Аре у лево и тва е Smiley Плазмодии
Активен

Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #23 -: Август 04, 2016, 15:41:27 »

Е как да не съм бре .... нали 2 ери игра с мен в Блитца ? Я къжи тук на хората игра в Много по-силни отбори от мен я кажи , защо не дойде една атака да направиш ? Даже едната ера беше на 500 ИМ . Скатаваше нали  Grin Grin Grin . Аман от такива ей . НИКОГА НЕ СИ БИЛ ИГРАЧ И НИКОГА НЯМА ДА БЪДЕШ . ОТ МЕН ГО ЗАПОМНИ . СЪС ЗАЕШКО СЪРЦЕ НЕ СЕ СТАВА ЛЪВ . ИДИ СЕ КРИИ НЯКЪДЕ И НАБИВАЙ МОДОВЕ . 

Мухаахах на 500 им никога не съм бил...Спри друсането много ти идва Grin Пък не ми се обяснявай,щот където и да идеш си изритан като куче Grin
Активен

lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #24 -: Август 04, 2016, 15:53:20 »

Абе ти всички ли които са те занулявали храниш така ?Grin

Ариус също те е сцепвал от бой.За това ли храниш и него а ? Grin

Недуразумение многопластово разбери нещо много важно за тоя форум. Повечето хора тук може и да разменят по някоя остра дума но в 99% от случаите когато играта ни събере на едно място сме приятели.Дори и от различни страни на барикадата.А ти просто не се вписваш никъде.Да ти покажа ли съобщенията с които ме каниш да играем заедно и как точно се обръщаш към мен ?
И понеже мразя да говоря празни приказки - http://prntscr.com/c1j0ff
По принцип се води че не играя в момента.Пази се много от неможачи като мен.

Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #25 -: Август 04, 2016, 15:55:39 »

Нали Wink . Виж Ще ти кажа само едно "най-слаби изледователю на национален отбор някога в И.О." - Не ми дреме за тук форумната общественост . Защото просто такава няма . Аз знам и съм наясно какво мога , със и без диаманти . Знам и какви са ми възможностите за диаманти . Това че си правя лафа тук и че 10 човека с комплекси ме плюят мислиш ли че ми дреме ? Не . Казвал съм го веднъж и сега пак ще го повторя . Има 2 неща заради които съжалявам в играта
1-во Че изгубих Весо като приятел
2-ро Че направих компромис със себе си в следстиве на който изгубих Весо .

Другите хора на които държа да играя и с които съм играл  ... си играем заедно  , без значение , кой ,  какво и защо . Играл съм и играя с много играчи на Кеер и за разлика от теб те не си сменят отборите за медали . Тебе доста хора те определят като .... Как го каза Очилара веднъж ..... Скитник Wink . Ако ме разбираш . Хайде сега бегай и мисли над казаното .

Слаб,слаб колко да съм слаб...можеш да дъвчеш само минали работи...кой как ме определя ми е през .... но винаги където и да съм отишъл съм добре приет и дори и да напусна пак мога се върна да играя с тези хора,а ти където и да отидеш след това те плюят и не искат да играя с теб.Така,че лек ти ден и ходи измисли нещо друго,че не си интересен Grin
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #26 -: Август 04, 2016, 16:00:36 »

Ники извинявай пич че ти наспамих темата ....


Голям си и давай само така ...

Относно Лазко ... Пич 2М нето и да не си маршал в тази игра .... значи си ферма Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #27 -: Август 04, 2016, 16:39:22 »

От неможач ме преквалифицира на "щом не съм маршал на 2 милиона нето значи съм ферма Grin

Гледам и коментарите си изтри.И на Ники се извиняваш.... Grin

Може пък и да е останало нещо човешко в тебе.
Шегувай се , но не се заяждай най вече с неверни и безсмислени обиди с който  злепоставяш само себе си.Ако искаш нормално отношение от хората тук заслужи си го.
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!