Imperia Online България  
Март 28, 2024, 23:09:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Имперска Олимпиада  (Прочетена 10078 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #105 -: Август 19, 2016, 20:14:45 »

Що милостиня Батъле , тва е дипломацията , като ти е помогнал някой после ти му помагаш .


Иване те това е приказка .... Аз от една година се опитвам да им обясня че с дипломация можеше да сме Бронзови на последното световно , те - НЕ пънат ми се . Карай радвам се че все повече българи започнаха да играят с чужди отбори и не се капсулираме в безмислени Ери . Така поне ще имаме шанс да станат добри световни първенства .
Честито за Медла Wink
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #106 -: Август 19, 2016, 20:36:12 »


Иване те това е приказка .... Аз от една година се опитвам да им обясня че с дипломация можеше да сме Бронзови на последното световно , те - НЕ пънат ми се . Карай радвам се че все повече българи започнаха да играят с чужди отбори и не се капсулираме в безмислени Ери . Така поне ще имаме шанс да станат добри световни първенства .
Честито за Медла Wink
Мерси , дипломацията според мен започва доста преди Световното , някъде по сървърите и имаш шанс да е успешна само ако си прецениш правилно възможностите .
Активен
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #107 -: Август 19, 2016, 21:07:12 »

Един от изводите които си направих е точно за дипломацията... Не става с Булгар, булгар и на посоки удри по всички, щото идва момент в който след удри,удри,удри по всички изнемогваш,и всички се обединяват срещу теб и си дотам... Много е трудно цял съюз от 50човека да поддържа темпо да бие всички през цялото време и да разчита само на своите възможности!
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #108 -: Август 19, 2016, 21:32:22 »

Един от изводите които си направих е точно за дипломацията... Не става с Булгар, булгар и на посоки удри по всички, щото идва момент в който след удри,удри,удри по всички изнемогваш,и всички се обединяват срещу теб и си дотам... Много е трудно цял съюз от 50човека да поддържа темпо да бие всички през цялото време и да разчита само на своите възможности!
Естествено че не става . Според мен проблема на българите е в това че не уважават победителите . Бразилците станали Световни - край , война во веки ,шматки , диамантаджии . Хърватите станали Световни - шматки , диамантаджии и прочие . Джон както го знаят повечето от вас , пълен безхаберник и той .. независимо от вашите мечти и желания това са фактори с които всеки трябва да се съобразява ако иска да постигне някакъв  резултат . Вместо да се плюят тия хора , че са постигнали това което ние не сме , покажете малко уважение , респект . Има и много други такива хора по сървърите които биха били полезни на така наречения "бг отбор" , стига да ги убедите че си заслужава да си дадат парите и усилието за вашата цел . И тука вече идва най-важния момент ,  не може на такъв формат да играете по 4 часа на ден , да си лягате в 10 часа и да си викате "ее , той някой друг ще събере повече сандъци и за мен (примерно) .

Батале извинявай че в цитата , ама се разписах нещо  Grin
Активен
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #109 -: Август 19, 2016, 21:36:58 »

Така си е пък и това с лягането в 22часа е и към мен Grin Но да активността е много важна...или поне в малкото време което влизаш го изразходвай правилно, а то нищо накрая...
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #110 -: Август 19, 2016, 21:41:31 »

Така си е пък и това с лягането в 22часа е и към мен Grin Но да активността е много важна...или поне в малкото време което влизаш го изразходвай правилно, а то нищо накрая...
Влезнали сте д аиграете на ташак, завършили сте на ташак, какво търсите под вола теле тогава?

Харчете си спечеленото и наздраве -  тва е  *beer*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #111 -: Август 19, 2016, 21:43:17 »

Влезнали сте д аиграете на ташак, завършили сте на ташак, какво търсите под вола теле тогава?

Харчете си спечеленото и наздраве -  тва е  *beer*

Е тва е приказка вече,а наздраве! *beer*
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #112 -: Август 20, 2016, 17:23:15 »

Естествено че не става . Според мен проблема на българите е в това че не уважават победителите . Бразилците станали Световни - край , война во веки ,шматки , диамантаджии . Хърватите станали Световни - шматки , диамантаджии и прочие . Джон както го знаят повечето от вас , пълен безхаберник и той .. независимо от вашите мечти и желания това са фактори с които всеки трябва да се съобразява ако иска да постигне някакъв  резултат . Вместо да се плюят тия хора , че са постигнали това което ние не сме , покажете малко уважение , респект . Има и много други такива хора по сървърите които биха били полезни на така наречения "бг отбор" , стига да ги убедите че си заслужава да си дадат парите и усилието за вашата цел . И тука вече идва най-важния момент ,  не може на такъв формат да играете по 4 часа на ден , да си лягате в 10 часа и да си викате "ее , той някой друг ще събере повече сандъци и за мен (примерно) .

Батале извинявай че в цитата , ама се разписах нещо  Grin

М да напълно съм съгалсен с теб и жалкото е че мналата година порсто порпуснахме момента . БГ отбора имаше уникален шанс от нищо и без подготовка , но с дипломация да извъртим Поляците , но уви . Както и да е , дано все повече БГ играчи да запознат да мислят като теб . Защото само така се приобщават хора към кауза .
И ще добавя едно друго нещо - ПОДАРЯВАНЕТО НА ЗАМЪЦИ . Това е точно този тип стратегия , който за жалост много БГ играчи от КОМПЛЕКСИ не го разбират и не го практикуват . Това се прави навсякъде по всички светове . Дори съм пресъствал в светове където 2 съюза се биха като ненормални и накрая си разделиха замъците , но нито един от тях не си позволи да обижда другите . Просто си се забавляваха . Няма да давам примера за някои ери , че като се сетя и пак ми идва да да тегла едни .

В заключение мога само да кажа че наистина с написаното показваш доста дълновидно мислене и ще е добре да седнете ,  с някой хора да се разберете за световното Wink . А мързели като мен , е ние ще играем за други държави и ако можем .... ще ви ударим едно рамо Wink . Успех и Респект !!!  bgflag *ok*
« Последна редакция: Август 20, 2016, 17:25:41 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #113 -: Август 20, 2016, 18:13:45 »


Иване те това е приказка .... Аз от една година се опитвам да им обясня че с дипломация можеше да сме Бронзови на последното световно , те - НЕ пънат ми се . Карай радвам се че все повече българи започнаха да играят с чужди отбори и не се капсулираме в безмислени Ери . Така поне ще имаме шанс да станат добри световни първенства .
Честито за Медла Wink
Пич, айде ако обичаш полит-агитациите у вас!
Ако исках да ме облъчват с политика, щях да намеря къде да го направя. Ясно е, че си трол, но не е нужно непрекъснато да ни го набиваш в очите.
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!