Imperia Online България  
Април 26, 2024, 18:48:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: заключване  (Прочетена 5368 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
baronator
Редник
*

Karma: +6/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #15 -: Май 21, 2011, 16:27:38 »

Да ,проблем нямам аз влизам си! Демек в случай ти въвеждаш грешни пасове и блокирано е твоето ип,не моето ........аз си влзиам излзиам в аццто и т.н  Wink


дай ми някъкъв друг акаунт от свят 23 ако имаш защото тоя от 64 си бачкаше а с 23 имах проблем ,възможно ли е за да се получи това да имаш задължително регистрация в тоя свят който играеш ,играя с една и съща парола и в двата свята и като дадете акаунт от 23 да не сте в играта
« Последна редакция: Май 21, 2011, 16:30:34 от baronator » Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #16 -: Май 21, 2011, 17:05:01 »


дай ми някъкъв друг акаунт от свят 23 ако имаш защото тоя от 64 си бачкаше а с 23 имах проблем ,възможно ли е за да се получи това да имаш задължително регистрация в тоя свят който играеш ,играя с една и съща парола и в двата свята и като дадете акаунт от 23 да не сте в играта
pobeditel_ 
Активен

baronator
Редник
*

Karma: +6/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #17 -: Май 21, 2011, 17:20:38 »

Аз мисля,че Fight достатъчно убедително елиминира причината някой друг да е пробвал да влезе в акаунта неоторизирано! Предлагам да си заключиш темата ,за да остане проблема във все още концентриран вид и да чакаш отговор от администрацията! Smiley

ок ще я заключа но искам отоговора на този въпрос защо ми беше заключен акаунта за 15 мин .Само ми кажете вазможно ли е защото
преди да ми изтече офлайна съм влязъл в играта 5 пъти ли там колко е и ми изписваше примерно след 3 мин ще завършите офлайн блок и трябва да натискам вход или хикса и понеже не съм влязъл в играта да се брои за грешен пас ?

Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!