Imperia Online България  
Юни 06, 2024, 08:18:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: население  (Прочетена 2729 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #30 -: Юни 13, 2016, 21:57:48 »

Мисля, че е най-добре разпускането на армия да бъде зачеркнато, за простота. И без това вече е безсмислено.
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #31 -: Юни 13, 2016, 22:35:13 »

Или да се въведе ограничение, да може да се разпуска до10%(примерно) от населението на текущата провинция.
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #32 -: Юни 16, 2016, 22:55:49 »

Здравейте  Grin Grin Grin - и аз да изкажа мнение по въпроса за населението.  Това , че вече не дава население при разпускане (уволняване , пенсиониране и т.н.) е много зле. Тези войници са си мой , без значение дали са от храма или съм си ги наемал (да не са слагани в храма за късметчета , още повече , че в храма плащаш с Диаманти за тях) , та аз като Император трябва да имам властта да го разжалвам и да го направя цивилен. Да не говорим , че армията като не е на мисия или в битка в защита е абсолютно безполезна.  Трябва да има опция да ги вкараш в мините като трудови войски , поне само леката армия , мани елита. Другото е , като е в провинцията трябва да участва и във формулата за прираста , щото войника като не е на мисия и не е по мините то какво му остава освен да гони момите  Grin Grin Grin  Направят ли тези неща , ще направят играта малко по-интересна , щото ще трябва и да мислиш къде колко армия ще е полезно да оставиш  *scratch*
Трифоне, ти си класик, армия не си купувал от храма, та и за това ти е болно. Правихме си експерименти, къде с малко, къде с повече пари, но в светове с коефициент на нетото от 12М нетни ставаш на 300М за 5 минути. На мен ми е все тая, ама на редовият играч му се ебава мамата - просто се демотивира.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #33 -: Юни 16, 2016, 22:57:06 »

Еееее, хем ви боли, хем ви сърби! Поздрави на ИО за решението да се спре лудостта с разпускане на армия!!! От 100 кладеница вода ще донесете...а за привържениците на реалността, който е видял "шапкар" да върти добре мотиката, нека се обади  Grin
И на това ги научихме, ама властта се осефери  Grin Grin Grin Grin

Най-ме кефеше  Джони как докарваше провка от 400к население на 16к и после я оправяше, и  как Утка му се слагаше тук
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #34 -: Юни 16, 2016, 23:00:47 »

Ииии как промяната ще го откаже диамантаджиите да вадят копия?
В такъв случай при наемане, не трябва да се губи население. Не маже да взимаш, без да даваш
ти колко си се бил с леки копия срещу елитна стрела, че си капацитет?  Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #35 -: Юни 16, 2016, 23:03:51 »

като извади рес за 199 диаманта, ще си вдигне икономиката, щастието и иди го гони после.
ше си направя къщите и мините за 650к население, ше отворя на достатъчно копия и после като цъкна на сандък - ела ме фани
« Последна редакция: Юни 16, 2016, 23:06:10 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!