Imperia Online България  
Март 28, 2024, 22:18:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мнения и Препоръки за управленията?  (Прочетена 9599 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Tulkas
Community Manager
*

Karma: +9/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Профил
« -: Юни 07, 2016, 11:27:29 »

Здравейте,

Както някой от вас знаят, вече от около 2 седмици имаме модул за управления в империя.
Много бихме искали да чуем вашето мнение за модула, след като вече сте поиграли с него.
Всякакви мнения са добре дошли - усещане, баланс, арт, екрани и други.

Поздрави
Tulkas
Активен
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #1 -: Юни 07, 2016, 11:40:43 »

Не мисля че е удачно да се вижда в класациите какво управление е избрал даден играч. Както е нормално , тези с военна насоченост в управлението веднага се ориентират кой е фермер и атакуват постоянно. Е за какво ми е управление примерно Феодализъм, ако не мога да го ползвам, защото ме тормозят постоянно.
Активен

ss1948
Сержант
**

Karma: +14/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


tumblr_ml7rybnz7S1snn5h7o1_500


Профил
« Отговор #2 -: Юни 10, 2016, 10:53:56 »

 *rose*
Поздравления
стъпка в правилната посока да се допитате за мнението на играчите

и за да е малко по ясно  за такива като мене дето си нямат ал абер от това що е модул и т.н дайте едно скринче със стрелкичкиза какво говорите
на тея дето ще им стане смешно , че не разбирам за какво точно става въпрос , ако започна да ви говоря за ядрен синтез и разпад на молекулите малко по така ще гледате като изтребители
не знам за какво точно става въпрос не ме е срам и за това питам

ще кажа че докато видиш профила на играча и ти е ясен какъв е
http://prntscr.com/belsue
аз тука като погледна ми е ясен какъв е , ама едва ли за това иде реч та ако може нещо с картинки Embarrassed
Активен

,,Veni, vermini, vomini - дойдох, натрясках се, издрайфах се
Vizi, veneri, vamoozi - посетих, прихванах срамна болест, чупих се. "
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #3 -: Юни 26, 2016, 13:18:58 »

Споделям мнението на TheLady добре е има нещо ново но е недомислено както всичко в тази игра
Активен

ico78
Сержант
**

Karma: +2/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 56

hooked member


Профил
« Отговор #4 -: Юли 13, 2016, 09:42:10 »

За мен е добра промяната.Поне има нещо ново да задържа интереса  Lips Sealed
Активен
ss1948
Сержант
**

Karma: +14/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


tumblr_ml7rybnz7S1snn5h7o1_500


Профил
« Отговор #5 -: Юли 22, 2016, 13:46:01 »

http://prntscr.com/bw2rym
въобще ме мисля че ви имтересува ммемието ма играчите , това за което говорите го мяма в половимата светове , и когато човек ви пита за какво иде реч ще ви се изкриви изика ли какво да маправите едмо скримче и да поясмите , искате ммемие е как ще го получите ! ! ! ?
АКО ИГРАЯ САМО ТУКА КАК ЩЕ РАЗБЕРА  ЗА КАКВО ИДЕ РЕЧ И КАК ДА ДАМ  КАКВОТО И ДА Е ММЕМИЕ http://prntscr.com/bw2tzz !?!?!?!?
ВЪОБЩЕ МЕ ВИ ИВЕ ММЕМИЕТО МА ИГРАЧИТЕ
« Последна редакция: Юли 22, 2016, 13:51:22 от ss1948 » Активен

,,Veni, vermini, vomini - дойдох, натрясках се, издрайфах се
Vizi, veneri, vamoozi - посетих, прихванах срамна болест, чупих се. "
Tulkas
Community Manager
*

Karma: +9/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Профил
« Отговор #6 -: Август 01, 2016, 14:43:31 »

Ако не сте играли до сега с модула, няма как да дадете мнение. Модула беше активен само в няколко свята, но сега бива активиран при рестарт във всеки свят. Предполагам разбирате защо такава промяна не може да бъде въведена по средата на света. Ако имате нвщо конструктивно да споделите за модула, споделете.
Активен
ss1948
Сержант
**

Karma: +14/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


tumblr_ml7rybnz7S1snn5h7o1_500


Профил
« Отговор #7 -: Август 01, 2016, 15:06:36 »

аз разбирам  човек , някой да си беше направил труда да каже от вас за какво точно иде реч , както и да е минало заминало  успех с мненията , трябва да има нещо скрито покрито е мойто мнение (не трябва да се вижда)
Активен

,,Veni, vermini, vomini - дойдох, натрясках се, издрайфах се
Vizi, veneri, vamoozi - посетих, прихванах срамна болест, чупих се. "
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #8 -: Август 02, 2016, 18:27:05 »

ss1948 е прав до някъде .

Като цяло , въвеждате изменения по геймплея когато и както ви хрумне . Правите в общи линии мармалад и след това .... Абе като цяло много лоша , ама изключителна лоша обратна връзка с потребиелите .
Пример : От търговската стнация по едно време пуснахте да се прави трансфер и на ресурси . Няма и 1 седмица и го спряхте . Ни в клин ни в ръкав ...

По принцип идеята ви е леко крадната от Цивилизацията , а това е предпоставка че значи е добра идея . Лошото обаче е че ... се прави от българи и както знаем - ние не сме много по мисленето , ако можеше щяхте да го направите с тел и коноп , ама уви интелектуален труд е .
Както и да е въвели сте я . ОК - ама верно това да ти се вижда от всички какво си избрал е ,  малко меко леко казано - безотговорно .
Другото което е - Имате чукорнайсет централни власти защо например не обвържете на дадено ниво централна власт да се отключва различно управление . Примерно - до ЦВ4 си неутрален с 4 се отключва примерно Варваризъм . След това на 5 се отключва Феодализъм .... на 7 ... и на 10 примерно ... така ще има някаква динамика , ако изоббщо може да се каже че таз игра има динамика .

И те така те ...
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Duff
Капитан
****

Karma: +17/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 426


DementorDuff


Профил
« Отговор #9 -: Август 03, 2016, 19:19:39 »

Защо не се въведе някаква статистика в профила на велик човек - победи, загуби, убити генерали и т.н. Wink
Активен

Да скроиш на някого номер е също така уморително, както и да му направиш добро, но в първия случай моралното удовлетворение е много по-голямо.
nightquest3
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #10 -: Август 05, 2016, 17:17:20 »

Империализъм е доста небалансирано спрямо другите управления. Има неописани проблеми при смяна на управление. Данъка е нулев, от васалите няма приход
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #11 -: Август 10, 2016, 19:19:42 »

Империализъм е доста небалансирано спрямо другите управления. Има неописани проблеми при смяна на управление. Данъка е нулев, от васалите няма приход
само да подкрепя ,че Империализъмът требе се пипне малко. - 10% можеш ги компенсираш със спец рес, ама 10х на търговия и васали няма как. Изкривява пазара тотално
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Tulkas
Community Manager
*

Karma: +9/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Профил
« Отговор #12 -: Август 20, 2016, 17:53:14 »

Само да кажа, че чета мненията ви. Скоро ще има балансови промени по управленията. В момента събираме данни и търсим най-доброто решение (баланс). Колкото до отключването на управления на различна централизирана власт, беше обсъждано. Не се направи по този начин основно защото тогава човек ще остане с впечатление че по-късно откритото управление е по-добро, коеото не е вярно.
Моля продължавайте да коментирате по темата, защото за нас е много полезно.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #13 -: Август 24, 2016, 07:51:47 »

Не се направи по този начин основно защото тогава човек ще остане с впечатление че по-късно откритото управление е по-добро, коеото не е вярно.

Ей големи сте дяволи .... Верно ли за толкова тъпички имате играчите на И.О. ? Сега не се измъквай че не си искал това да кажеш . Напрво ни нарека Профани  *xxx* . Лично аз бих махнал този си ред , защото ако се замислиш , ще видиш следното .... Има едно проучване " Тактика " Там поради ествеството му на изучаване и ресурс , нивата се вдигат по различно време .... Но нима искаш да кажеш че някое от тези тактики е по-добра от другата - Или според зависи ?

Те те така . Докъто виждате играчите като кратуни , няма да има общ език .

Лек ден !!
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #14 -: Август 24, 2016, 08:49:08 »

Ей големи сте дяволи .... Верно ли за толкова тъпички имате играчите на И.О. ? Сега не се измъквай че не си искал това да кажеш . Напрво ни нарека Профани  *xxx* . Лично аз бих махнал този си ред , защото ако се замислиш , ще видиш следното .... Има едно проучване " Тактика " Там поради ествеството му на изучаване и ресурс , нивата се вдигат по различно време .... Но нима искаш да кажеш че някое от тези тактики е по-добра от другата - Или според зависи ?

Те те така . Докъто виждате играчите като кратуни , няма да има общ език .

Лек ден !!
Ами, да не казвам силна дума като теб (профан), но формацията зависи от състава на армиите и донякъде от големината им, предимно. Нагледната демонстрация са номадските нашествия, никой не се би само на последна формация там.

Идеята на управленията е друга - стил на игра на различните играчи и всеки да може да си избира когато иска или е нужно.
« Последна редакция: Август 24, 2016, 23:29:54 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!