Imperia Online България  
Април 29, 2024, 19:34:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Съвпадения  (Прочетена 1708 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« -: Юни 01, 2016, 14:07:58 »

Здравейте всички.
Първо искам да кажа, че темата не е с цел докладване, тъй като долуспоменатите потребители на играта са вече проверени и нищо съмнително не  е открито... чисти, чисти като ангелско подсъзнание! Просто исках да ви разкажа на какви съвпадения се натъкнах, та да ви стане весело, както на мен Smiley

Започвам аз да играя в старата версия, че новата нещо ... както и да е. Та, влизам в свят БГ 13 - свят с елитни български играчи (така се оказа).
Цъкам си ден - два, всичко точно. Умрели акаунти колкото искаш, пък има хора не е като да няма - сигурно има 50-100 акаунта над защитните точки, като за старата версия - доста пълен свят. Какво се случва един ден обаче. Гледам си аз един акаунт около мен, амаааа пръска се от ресурси, направо виждах как вадя елит на следващия ден, пък и армия - само лека, а 150М злато (че за какво са му на този, като даже тежки не иска да изкара?!), викам си - аз ще ги взема и ще ги вкарам в действие той като не иска.

Е хубава работа, ама пуснах атаката, този на вид умрял акаунт ми пише 3 секунди (нещо го алармира че го нападам, а може и просто да изчислява как да харчи ресурса, за това да си го пази и така да следи да не го бият). Нищо, на мен не ми пречи, че пише, продължавам. Оп навръщане идва батко Мулти да ми убие надеждата за елита на следващия ден.

Още не съм си видяла доклада от засечката и малкото акаунтче ми пише как са ме разбили. Каква чест, умрелия акаунт явно е звъннал по телефона за да разбере какво се случва даже преди мен! Вдигна ми самочувствието, даже не ме заболя от засечката. Продължавам аз да играя.

Ау на следващия ден още един акаунт! И той така - злато, злато, ми и дърво има и желязо, пък лека армия! Какво съвпадение! Да намеря друг такъв акаунт! Не е възможно да е мултиакаунт! Та те направиха проверка!!! Тръгвам!

След 3 секунди и този умрял акаунт се събужда и иска да си комуникираме: "Пак ли ти се яде бой?" и си мисля : ауууууу и този ли знае?Huh?
Лелееееее аз съм акаунт на 40к нето а съм толкова известна, че 3 напълно различни акаунти от 3 напълно различни съюза се занимават с мен (единия съюз даже злато ще вземе).

Та... само исках да споделя, каква звезда съм в свят БГ 13, колко се различава броя на активните акаунти и играещите хора и колко е смислено да си губи човек времето да докладва други! Та тримата човека нямаха нищо общо помежду си, може би само, че хранят друг 4-ти или 60-ти акаунт!

Весело лято Ви желая и по-добре не се занимавайте с играта. Светлина в тунела не се вижда!
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #1 -: Юни 01, 2016, 22:51:47 »

Безсмислено е Нелке! Не си заслужава в тази игра да си търсиш правдата! Дори и при очевадни нарушения ще те изкарат лъжец, или дори и да не го направят, няма да си мръднат и пръста! От 2005 до сега са 11 години, има нема! За тези 11 години тази игра не намери никакъв начин да се справи с тези злоупотреби! Невъзможно било! Е, това са 11 години!!! На теб вярва ли ти се??? Grin Познавам хора, играли с такива средства и отказали се. Не съм ги докладвал щото е беззсмислено и това няма да реши проблема! Бана на 5-6-100 човека не решава нищо! А и ако ми издекламират прословутата традиционна мантра - "няма открити нарушения" ще ми кипнат фекалите и затова се лиших предвидливо от този кипеж! Чекъри, ботове, скриптове и пр. е имало и ще има! Паралиите ще си копуват програмки и диаманти! Непаралиите ще си плачат а от всичко туй фирмения капитал ще нараства, докато от алчност не се сгафи фрапиращо и до там!
« Последна редакция: Юни 01, 2016, 23:04:35 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #2 -: Юни 01, 2016, 23:49:59 »

Прав си, прав си.
Аз се издразних защото всичко беше показано, самия човек ако питаш - сам ще си каже, че са негови акаунти, но няма нарушение.......
Ми то той ако има още 5 акаунта, аз за какво да играя, като все ще ме засича с някой по-голям акаунт... и сам ще си препродава на пазара, просто не виждам смисъл.
Иначе свестен изглежда човека, поне като го нападна ми казва, че си е той, та да върна...
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #3 -: Юни 02, 2016, 00:09:33 »

Така е! Но ми се видя безсмислен протеста ти! Не си от вчера тук в играта и сама знаеш как завършват такива теми още преди да са започнали, в които хората плачат от чекъри и мултита - моментален катинар! Защо, незнам GrinHuh? Имат школа за програмисти, която предполагам бълва способни такива! Защо те не решат този проблем отново незная! Освен ако им дават малко кинти и тези, първите като поработат малко и се усетат че са добри да си "дигнат гълабите" и да идат на по-добра заплатанякъде си! Това са обаче изстрели в тъмното от моя страна! Незнам! Знам обаче едно - 11 година нема решение на този проблем и това меко казано - съмнително
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #4 -: Юни 02, 2016, 09:46:19 »

Не, не ми беше идеята да протестирам Grin Аз съм мирна личност... трябваше да си излея яда някъде, та да ми мине.
Наясно съм, че няма да променят правилата заради мен, та аз да не съм Джони...  Grin

И аз се чудя, толкова ли няма какво да се направи... честно казано до сега не съм играла сериозно в БГ свят версия 5, не знаех че е чак такава пародия.
Активен
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #5 -: Юни 02, 2016, 10:04:16 »

Не, не ми беше идеята да протестирам Grin Аз съм мирна личност... трябваше да си излея яда някъде, та да ми мине.
Наясно съм, че няма да променят правилата заради мен, та аз да не съм Джони...  Grin

И аз се чудя, толкова ли няма какво да се направи... честно казано до сега не съм играла сериозно в БГ свят версия 5, не знаех че е чак такава пародия.

В бг-световете стана фрапиращо още преди 2 години, затова се преместих в международни...3-те свята, в които съм играл ги закриха.
Лошото е, че в международните, също се върви натам...още не е фрапиращо.
В 129 също е пълно с мултаци - ако докладваш искат доказателства, ЕГН-та, самопризнания и пак не е сигурно. В същото време вързаха гюлле на един играч, защото играе с жена си от едно IP. Трябвало предварително да напише молба, да я подаде в срок, клетвена декларация, брачен договор, кръщелни и т.н. Grin
Протестирахме целият съюз и...НИЩО.
Така стоят нещата.
Някой път се питам, дали всичките чийтове не се произвеждат и продават от самата ИО Smiley
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
Leila
Acid Cinderella
Лейтенант
***

Karma: +45/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 160


Wild & Random


Профил
« Отговор #6 -: Юни 03, 2016, 15:28:46 »

е все едно се взе отношение по уредените войни, нагласени битки, очеизваден мултиакаунтинг и прекомерна употреба на скриптове в блиц мастърс ера 2 (а някои от тези практики си ги има и във всяка ера поне докато джони е там - той си ми пише от вторичните си профили, че в главния е пълно с наглеждачи, обяснява си ми от къде какво вади... един профил за това, друг за онова, трети за нещо трето..а главния - за престиж   Grin )
правилата са за бедните, за да не пречат на богатите Smiley ио е отражение на реалния живот Wink
Активен

try before try again!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #7 -: Юни 03, 2016, 23:37:13 »

Много добре написано! С тази разлика че живота се живее и нема мърдане а игрицата можеш  да я отлюспиш когато поискаш и да я оставиш на богатите да си мерят чекърите и кредитните карти
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #8 -: Юни 06, 2016, 14:35:14 »

Ето ви една интересна снимка. Grin http://prntscr.com/9qfr6k.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #9 -: Юни 07, 2016, 21:13:29 »

Аз ще ви кажа пак своето мнение ....

НЯкой помни ли преди време попитах Ваня в прав текст да дефинира Що е то МултиАкаунтинг и Дали е наказуем за версия 6 . Момичето много ясно даде определение за Мултиакаунтинг , но замълча за наказанието . Лично моето мнение е че Мултито е доста трудно доказуемо и поради тази пречина не се наказва .
И за да не се говорят празани приказки нека всеки сам да си даде определение за пред себеси кое точно е условието за Мулти . За мен това е само и единствено , ако профилите се правят от едно и също АйПи и се играят само и единствено от това АйПи . Всичко друго самопосебеси не доказва че има Мулти акайнтинг .
Пример :
Някой моли някой да му направи акаунт и след това те взюаимно си гледат профилите и си цъкат от тях .... Това Мулти ли е след това ? Направени са от едно АйПи , но се логват с различни въпреки че се препокриват .
Или пък по често срещаното . Някой моли някой да му цъка с профила , че имал работа за месец . Това прави ли ги тези профили Мулти ? Направени от различно АйПи , но се играят от едно ...

И като за финал повярвайте от гледна точка на програмистите е доста трудно да се проследи този процес и цялата тази информация да се обработи за да се вземе правилното решение . Лично аз заставам зад И.О. и бих предпочел Няколко Мултита да играят отколкото да накажа дори и един съвестен играч , само защото се стувало на някой че е мулти Wink .

А и това все пак е игра , това не пречи на никой . просто се забавлявайте и толкова .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #10 -: Юни 08, 2016, 01:45:51 »

Здравейте всички.
Първо искам да кажа, че темата не е с цел докладване, тъй като долуспоменатите потребители на играта са вече проверени и нищо съмнително не  е открито... чисти, чисти като ангелско подсъзнание! Просто исках да ви разкажа на какви съвпадения се натъкнах, та да ви стане весело, както на мен Smiley

Започвам аз да играя в старата версия, че новата нещо ... както и да е. Та, влизам в свят БГ 13 - свят с елитни български играчи (така се оказа).
Цъкам си ден - два, всичко точно. Умрели акаунти колкото искаш, пък има хора не е като да няма - сигурно има 50-100 акаунта над защитните точки, като за старата версия - доста пълен свят. Какво се случва един ден обаче. Гледам си аз един акаунт около мен, амаааа пръска се от ресурси, направо виждах как вадя елит на следващия ден, пък и армия - само лека, а 150М злато (че за какво са му на този, като даже тежки не иска да изкара?!), викам си - аз ще ги взема и ще ги вкарам в действие той като не иска.

Е хубава работа, ама пуснах атаката, този на вид умрял акаунт ми пише 3 секунди (нещо го алармира че го нападам, а може и просто да изчислява как да харчи ресурса, за това да си го пази и така да следи да не го бият). Нищо, на мен не ми пречи, че пише, продължавам. Оп навръщане идва батко Мулти да ми убие надеждата за елита на следващия ден.

Още не съм си видяла доклада от засечката и малкото акаунтче ми пише как са ме разбили. Каква чест, умрелия акаунт явно е звъннал по телефона за да разбере какво се случва даже преди мен! Вдигна ми самочувствието, даже не ме заболя от засечката. Продължавам аз да играя.

Ау на следващия ден още един акаунт! И той така - злато, злато, ми и дърво има и желязо, пък лека армия! Какво съвпадение! Да намеря друг такъв акаунт! Не е възможно да е мултиакаунт! Та те направиха проверка!!! Тръгвам!

След 3 секунди и този умрял акаунт се събужда и иска да си комуникираме: "Пак ли ти се яде бой?" и си мисля : ауууууу и този ли знае?Huh?
Лелееееее аз съм акаунт на 40к нето а съм толкова известна, че 3 напълно различни акаунти от 3 напълно различни съюза се занимават с мен (единия съюз даже злато ще вземе).

Та... само исках да споделя, каква звезда съм в свят БГ 13, колко се различава броя на активните акаунти и играещите хора и колко е смислено да си губи човек времето да докладва други! Та тримата човека нямаха нищо общо помежду си, може би само, че хранят друг 4-ти или 60-ти акаунт!

Весело лято Ви желая и по-добре не се занимавайте с играта. Светлина в тунела не се вижда!
Ех Нели Grin
Активен
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #11 -: Юни 10, 2016, 09:17:29 »

Ех Нели Grin

Весела история, нали Иване Grin Grin Grin
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #12 -: Юни 10, 2016, 09:34:16 »

Нели и в старата версия показват,че те обичат все още Grin Grin
Активен

neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #13 -: Юни 10, 2016, 09:39:35 »

Нели и в старата версия показват,че те обичат все още Grin Grin

Ако някога пак се хвана да играя там и аз ще ги обичам с 14 акаунта  *heart*
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #14 -: Юни 10, 2016, 10:05:55 »

Да си викнеш и генералите  Embarrassed Embarrassed
Активен

Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!