Imperia Online България  
Март 28, 2024, 13:33:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 24 май  (Прочетена 819 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MuMcu
Редник
*

Karma: +3/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 23



Профил
« -: Май 24, 2016, 08:25:23 »

Съжалявам, ако лазя по нервите на някой, но не успях да разбера къде в тази тема http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=79546.0 не е спазен добрия тон. 
Ариус беше постнал правилата за форума, заедно с точката, която е нарушил потребителя, но аз не открих нарушение и помолих да ме поправи ако греша. След това нз дали е писано нещо. Много бързо ги триете тези теми.
Държа да ми отговорите на въпроса. Като правя последен опит тук. 
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #1 -: Май 24, 2016, 10:09:10 »

Съжалявам, ако лазя по нервите на някой, но не успях да разбера къде в тази тема http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=79546.0 не е спазен добрия тон.  
Ариус беше постнал правилата за форума, заедно с точката, която е нарушил потребителя, но аз не открих нарушение и помолих да ме поправи ако греша. След това нз дали е писано нещо. Много бързо ги триете тези теми.
Държа да ми отговорите на въпроса. Като правя последен опит тук.  

В тази тема имаше пост , който е изтрит от модератора, точно в него не бяха спазени правилата. Аз нямам достъп до изтритите постове и не мога да Ви го цитирам сега, но понеже вече 2 дни настоявате за отговор, си позволявам да Ви отговоря. Изчакайте работните дни.

А днес, Честит празник!
« Последна редакция: Май 24, 2016, 11:54:07 от elena » Активен
MuMcu
Редник
*

Karma: +3/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 23



Профил
« Отговор #2 -: Май 29, 2016, 11:07:15 »

В тази тема имаше пост , който е изтрит от модератора, точно в него не бяха спазени правилата. Аз нямам достъп до изтритите постове и не мога да Ви го цитирам сега, но понеже вече 2 дни настоявате за отговор, си позволявам да Ви отговоря. Изчакайте работните дни.

А днес, Честит празник!

Хубаво, но работните дни минаха и сега пак неделя. Съжалявам, но не мисля че имате толкова много работа, за да си позволявате да игнорирате част от въпросите, които ви питат тук.
А Вие, Елена, с Вашия пост, давате пример как не трябва да се трият постове(било то и не спазени правила). Или поне би следвало да се изтрие и този, който засяга горе изтритият, за да не се получават недоразумения. А да не говорим, че в 90% от постовете във форума не са спазени правилата, но не са изтрити.
И като цяло, не знам дали сте си прочели правилата, но така са замислени, че всяка втора дума би могла да е в нарушение. Потребителя няма никаква свобода да изказва мнение, което е водещо във всички форуми. Може единствено да задава въпроси или да докладва за проблем...но при положение, че има съпорт (което върши същата работа), защо сте си направили труда да създавате този форум? Не ви се четат простотии, ...ами затворете форума.
 Лично аз не виждам някаква полза от него.
Лек ден!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!