Imperia Online България  
Април 20, 2024, 00:22:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Паралени Светове  (Прочетена 18946 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #15 -: Май 21, 2016, 22:31:19 »



Сега остана само един въпрос неизяснен : Кога ще се срещнят Илюминатите с Кеер ?
Ето това ще е епична Ера !
Те не се ли срещнаха на СП2015 Grin

...сори,не се сдържах,на изпроводяк Grin  .........Успехи

glory glory Man Utd
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #16 -: Май 27, 2016, 12:27:17 »

Пфу така и не видя Дали Илюминатите взеха 100 % Ерата , Но гледам че в Блитц 2 Кеер яко са се захванали да направят и те 100 % . Май само това е въпроса Smiley .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #17 -: Май 27, 2016, 17:16:16 »

Илюминатите накрая бяха с 24или 28замъка някъде не съм сигурен, BOPE имаха 6 и още 2сеъюза имаха по 3/4замъка  Wink
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #18 -: Май 27, 2016, 22:17:07 »

Илюминатите накрая бяха с 24или 28замъка някъде не съм сигурен, BOPE имаха 6 и още 2сеъюза имаха по 3/4замъка  Wink

Мерси за инфото
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #19 -: Юни 06, 2016, 23:56:53 »

Джон и Хърватска .... до сега не е имало . Това е .
Имало е когато диамантите не бяха толкова  голям фактор.
А  колко се излагаш не знам дали го осъзнаваш. Grin
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #20 -: Август 29, 2016, 21:20:51 »

Малко време днес ми остана след поредната тежка тренировка и реших да поразгледам И.О.

Нещото което ми направи най-голямо впечетление е ДИАМАНТИТЕ и мега инфлацията Smiley .

НО раших да драсна тук защото .... В мега Блитц се наблюдава нещо интересено . Кеер са се върнали и въпреки , че не са озни бляскава Кеер те са предвождани от тиулярният си лидер - Чайник . А това означава , че ще става нещо интеересно и забавно за гледане . Другото интересно е че още един мега профил на друг БГ играч - ОлдСкул е в Кеер ... -мата показаха , че могат да играят заедно и че са доста добра комбинция . Лично за мен това ще е интересна ера за наблюдаване и ако Джонката не се пробуди изневиделица , някак ми се иска да видя дали наистина Кеер са истинските КРАЛЕ на ИМПЕРИЯТА .


Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #21 -: Август 29, 2016, 22:04:23 »

Малко време днес ми остана след поредната тежка тренировка и реших да поразгледам И.О.

Нещото което ми направи най-голямо впечетление е ДИАМАНТИТЕ и мега инфлацията Smiley .

НО раших да драсна тук защото .... В мега Блитц се наблюдава нещо интересено . Кеер са се върнали и въпреки , че не са озни бляскава Кеер те са предвождани от тиулярният си лидер - Чайник . А това означава , че ще става нещо интеересно и забавно за гледане . Другото интересно е че още един мега профил на друг БГ играч - ОлдСкул е в Кеер ... -мата показаха , че могат да играят заедно и че са доста добра комбинция . Лично за мен това ще е интересна ера за наблюдаване и ако Джонката не се пробуди изневиделица , някак ми се иска да видя дали наистина Кеер са истинските КРАЛЕ на ИМПЕРИЯТА .


Няма скрито покрито от теб, значи Smiley
Активен
fatmaka
Капитан
****

Karma: +19/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Профил
« Отговор #22 -: Август 30, 2016, 01:30:13 »

Малко време днес ми остана след поредната тежка тренировка и реших да поразгледам И.О.

Нещото което ми направи най-голямо впечетление е ДИАМАНТИТЕ и мега инфлацията Smiley .

НО раших да драсна тук защото .... В мега Блитц се наблюдава нещо интересено . Кеер са се върнали и въпреки , че не са озни бляскава Кеер те са предвождани от тиулярният си лидер - Чайник . А това означава , че ще става нещо интеересно и забавно за гледане . Другото интересно е че още един мега профил на друг БГ играч - ОлдСкул е в Кеер ... -мата показаха , че могат да играят заедно и че са доста добра комбинция . Лично за мен това ще е интересна ера за наблюдаване и ако Джонката не се пробуди изневиделица , някак ми се иска да видя дали наистина Кеер са истинските КРАЛЕ на ИМПЕРИЯТА .

Тъп,тъп та вдлъбнат.Без шибаните камъни искам да видя кой ще опонира  на киип или на мечовете,ти си избери.Може би ти, че си отворен и имаш кинти да плащаш,ама от това дето съм го чел из форума май и с кинти не ставаш братчето ми.


Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #23 -: Август 30, 2016, 15:56:12 »

 Grin

Аууууу малко офанзива е имало ... Браво , Браво ... Много добре . Имате да наваксате още малко . Ще следя с интерес случващото се . Естествено ще стискам и палци де .  Cool
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #24 -: Август 30, 2016, 22:00:48 »

Ред Бул дава криле, не крале, ей.  Grin

Успех на начинанието на Кийп, Утка я пускайте по тънката лайсна с евтината Софарма
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #25 -: Август 31, 2016, 18:16:30 »

Нещо което не бях виждал от доста време насам . Днес видях , че са взели замък на Кеер  *xxx* .Взе го храбрият тим на ХУНИУТЕ Предвождан от не по-малко атрактивният си лидер Унгарският национал : gabesz77 .


Ще е интересно определено какво ще се случи
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #26 -: Август 31, 2016, 19:06:14 »

Нещо което не бях виждал от доста време насам . Днес видях , че са взели замък на Кеер  *xxx* .Взе го храбрият тим на ХУНИУТЕ Предвождан от не по-малко атрактивният си лидер Унгарският национал : gabesz77 .


Ще е интересно определено какво ще се случи

Е па кво да се случи? Погледни и ще видиш!  Grin
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #27 -: Август 31, 2016, 21:13:15 »

Е па кво да се случи? Погледни и ще видиш!  Grin

Видях видях Аз Wink . Аре и да не се повтаря повече този инцедент . Какво ви спят командирите Smiley : Smiley 
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #28 -: Септември 03, 2016, 07:55:28 »

Наблдаваме една изключително интересна Ера в Блитз Мастър 1

В момента наблюдаваме един неверояно интересен казус . Казус който по един или друг начин облагодестелства Кеер Smiley .

Та за какво става дума :



Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #29 -: Септември 05, 2016, 09:40:51 »

2-дни преди края .

Изглежда Кеер няма да могат да се преборят за златото . Жалко за това но явно има причина . Дали това се дължи на факта , че отбора не е титулярен състав и не е обигран . Дали се дължи на късно щурмуване на замъците , дали се дължи на други факти - не знам , понеже не слкедя събитията от началото на ерата .



Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!