Imperia Online България  
Април 26, 2024, 02:22:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Паралени Светове  (Прочетена 18986 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« -: Май 13, 2016, 22:06:40 »

Блиц мастъра се разраства .... Както знаем всички има и 2 ро издание .

Затова днес реших да си направя една хроничка обща изобщо за 2 та блитца и да слагам интересните неща които стават паралено ....
Последните ми коментари във Вечерята ще служат за начало на това тук .

Блитц 1 - Илюминатите и Джон Хегемония . Тотална . Дори и асфалкона неможе да пребори ОТБОРА МЕЧТА НА ДЖОН .

Блитц 2 - Завръщането на една легенда . Кеер са в играта и то с повечето си основни играчи . Там е и част от Турсият национален отбор , както и не малка част от Румънците . Към тях се приседини и скроминият орбор на КАБУМММ . Или казано с други думи - отбора на бразилският национален отбор . Става мнооого завързано и интересно .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #1 -: Май 13, 2016, 22:14:27 »

А ти къде си?

https://www.youtube.com/watch?v=G8USsIqcX9k
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #2 -: Май 14, 2016, 19:16:04 »

Блитц Мастър 1 скука .

Блитц Мастър 2 - Една легенда се завърна с много мощ . И понеже те винаги играят за злато ( и за сега единственият БГ отбор който го е постигал това . ) . Ще е доста интересно с оглед на няколко дребни факта .
- Титулрният лидер на отбора Избуха .
- В отбора пресъстват на малко играчи със способноста да ИЗБУХВАТ , да вземем например играча със сложният за запомняне ник "."
- Бразилците са взели доста замъци , което означава , че за да вземат 1-во място . Нашите хора ще трбва да преминат през тях .

Очертава се доста интересен Блитц Гамбит .
« Последна редакция: Май 14, 2016, 20:35:33 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #3 -: Май 14, 2016, 20:46:29 »

Това което аз бълнувах е вече факт . А ето и част от това което каза Лидера на Илюминатите на асфалкона :

alliznhoj 14.05.2016 06:45:10 Just get out of my realm .... i dont like the way you treat your players.

alliznhoj alliznhoj 14.05.2016 06:33:13 You started so good, you won a couple battles, you beat my army in a battle while i slept, everyone was cheering you ... what happened? .... hahahahaha ... i do ot play or care about a few battles ... i and my team focus on winning the war and dominated everyone that thinks they are good or even great ... another one bites the dust ... hahahaha Grin


А ето и резултата :

.

За мен лично това е доста тъжна реалност , защото това показва наистина силата и моща на хората които са гръбнака на Илюминатите . Това за жжалост показва една наистина сериозна кандидатура за титалта през 2016 г .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #4 -: Май 14, 2016, 20:48:31 »

А ето и кратата :


« Последна редакция: Май 17, 2016, 21:53:31 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #5 -: Май 15, 2016, 14:56:41 »




Било каквот било . Сега почва дебненето .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #6 -: Май 16, 2016, 18:54:59 »

Може да не следя плътно времето за което стават нещата , но ....



Сборният отбор на Турция ( не знам кой подред сборен отбор на Турция , но определено в тази страна има доста играчи на И.О. и предполагам ще ги видим скоро с медали от Световно ) , взе повче замъци и то от КАБУМ .
Явно Асфалкон не е толкова голям фактор колкото е Джон и неможе да играе като Човека Отбор . Но нека да видим все пак сега започна битката . Пешките в тази тристрана блитз партия започнаха да падат . Много е интересно дали КАБУМ ще приложат - " Сицилиянската защита "  и дали изобщо някой от 3-мата играещи ще се сети да приложи умело " Индийската защита " .
Българите за сега го играят по-скоро тип " Дебют " но ... познавайки им стила на игра и особенно нрава на 2-3 от тях нищо чудно в определен момент да разгърнат нещо от рода на "Гамбит" и то в стил "контраатака Маршал" , но да видим ..... Ще е забавно и интересно .
« Последна редакция: Май 17, 2016, 21:53:41 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #7 -: Май 17, 2016, 21:59:23 »

Нищо интересно нито в 1 нито в 2

Единственото по интересно е че Фалконети се е завърнал в 1 , но доста изостана от другитят отбор . И така това което прави впечетление е перфектно организиранта тактика на Илюминатите . С всяка измината ера стават все по-добри и по-добри и наистина доказват ,че са напипали правилният ритъм и начин на игра . Да много от вас ще кажат , че правилата на играта ги пишат за тях , но дали това е така или не не знам , но само знам , че на всички други отбори им липсва точно това което тях ги прави изключително силни . Много пързо разиване на профилите си и много стремително взимане на замъци . След това е очевадно че се окрепват много добре и става почти невъзможно на един отбор да ги измести от позиците им .
Това от една страна е наистина въпрос на Диаманти , но от друга страна за да го правят толкова пъти и то срещу всякакви опоненти , дори и срещу доказан играч като Фалкона ... Просто показва едно . Пичовете страшно добре са се научили да играят играта . Много силна заявка за Световна титла .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #8 -: Май 17, 2016, 23:09:42 »

Преди дългата лятна почивка,която ще си взема,не мога да не отбележа няколко неща:
1.На прекалено мн хора им писна(ама вече сериозно)от малоумията на ИО и превръщането на играта в едно голямо НИЩО.
2.Никой вече не му пука какво се случва.Никой не пише,никой не се вълнува от нещо,което става в ИО.
3.Господин Джони,продължава да пише по профилите на всички хора,които го биха в лична битка,като тъпан.Не може да губи,дори няколко битчици и пише ли пише....
3.Във форума остана един индивид-вечен клакьор,който драска едно и също и се опитва не знам на кой да обясни,колко голям играч е Джони.Лошото,е че всички го знаят,що за позьор и слаб играч е в личен аспект(другото го наваксва от малоумията на ИО)
4.Скука.
5.Момчета и момичета,когато кажете че няма да играете,ще почивате,или нямате време-дръжте си на думата-не бъдете цветарки,за каквото и заради когото и да е...
6.Индивиде,честито.Премина в клуба на Спартанците.Клуб-300
7.Поздравявам лично Слави-уникално момче.Радвам се за него в номадите,радвам се че играхме заедно.
8.Късмет на всички български съюзи и играчи.Пазете се от излишни чужденци,те никога няма да бъдат лоялни към вас,колкото и да ви го обещават.Пазете се и от индивида,колкото и да ви се мазни...
......
Готино лято желая на всички и мн замъци и тенекиени медали на надъханите....и мн пари от диаманти на алчните-разбили прекрасна игра.

п.п
Индивиде,чувствай се поласкан,че писах в безумната ти мазна тема Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
malakbog
Редник
*

Karma: +2/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« Отговор #9 -: Май 18, 2016, 15:08:56 »

Защо не пишете нещо и за бьлгарските сьюзи в мастер блицовете Юри.
Сьюз Комитите  на който сьм лидер предната ера завьрше само с една загубена война,а тази ера за сега нямаме загубена война и предната ера завьршихме на трето място по военни точки с изключение на пьрвите два сьюза които играят с много диаманти.Ще помоля да се пише повечко за бьлгарските сьюзи и по малко за чужденците,които лично мен не ме интерсуват,все пак сме бьлгари!!
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #10 -: Май 19, 2016, 18:57:55 »

И така ....

Ако изключим че идеята на Блитц Мастърите е да се точат много диаманти , то това са идеалните светове за тренировка с правила ( но не и с условия ) на Световното от 2015. Ето защо лично за мен тези светове са интересни , не като битки или военни точко , а по скоро като стратегии и като подход към реалма . В свярт като този за мен лично ако един съюз не се организриа да играе за замъци .... То повярвайте ми лично за мен , хората значи си губят времето и играят на аванта да имат Елит . И понеже 99% от БГ играчите сме бюджетни играчи , но искаме да имаме , затова и играем в тези светове . Хем нямаме , хем искаме да имаме . Това ни е психологията и водени от тази си черта ... бух тук сме . Така е било винаги и във всяка игра . БГ играчите подмамени от достъпните лъскави неща запълваме калабалъка . Какво правим релано е друга тем . Не случайно ако погледните и 2 та свята то там е пълно с БГ съюзи от по 5-6 човека , които просто вегитират без да знаят какво правят . ОК изборът си е техен , но на мен те не са ми интересни и затова не мсиля да обръщам каквото и да е вниманеи свързано с поне за мен безсмислени деойности като БИТКИ , ВОЙНИ и Пр. Всичко това е Виждано и се знае . Не е виждано обаче едно 36 замъка да се държат от 1 отбор Wink . И като за капак този отбор да е спукал от бой абсолютно всички които са се опитали да му се противопосавят . Така и не разбраха повечето от вас къде идва силата на Джон и Компания . Всички казвате , че са диамантите , но не е там . Както и да е де . Нормално е когато един профил дарява около 500М армия за съюзът си да не слаб и да го бият понякога . Всеки който е играл в съюз тип лидерски съюз го знае това . Дори и аз колкото и да съм скромен именно за това в първта си и единствена  ера като лидер на Омразните си пазих армията . Просто ако искаш да имаш замъци , личната игра отстъпва . Ето защо Джон е номер 1 . Просто човека се раздава на макс за хората с които играе и бият наред .


Милене . Ако искаш пиши си за войните , не съм личен хроникьор на никой , така както никой не ми е личен хроникьор на мен . Това си е ваше право . Но аз си пиша за това което мисля че един ден ще е любопитно да се чете от хората след нас . Защото повярвай ми ако прочетеш темите ще видиш колко мнооооого войни и битки е имало , но отбор като този на Джон и Хърватска .... до сега не е имало . Това е .

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #11 -: Май 19, 2016, 20:34:03 »

 Grin Grin Grin Извинявам се, не издържаш, Утке
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #12 -: Май 19, 2016, 21:04:03 »

Блитц Мастър 2

http://prntscr.com/b60l4w

И така очакваната офанзива е в процес . Прави ми истинско удоволствие как Играчите на този съюз в типичният си агресивен стил започнаха да помитата Бразилските претенденти .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #13 -: Май 20, 2016, 20:36:17 »




Без коментар .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #14 -: Май 21, 2016, 21:39:45 »

24 часа по късно



Не искам да правя паралел между 2-та свята , но ..... Наистина стана доста инетересно .

Сега остана само един въпрос неизяснен : Кога ще се срещнят Илюминатите с Кеер ?
Ето това ще е епична Ера !
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: [1] 2 3 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!