Imperia Online България  
Март 28, 2024, 18:20:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РОботите атакуват......  (Прочетена 2141 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
anaconda6655
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« -: Април 28, 2016, 13:20:56 »

ееееееееееее екипаааааааа ама това на нищо не прилича вече.......вече няколко дни ме проверявате непрекъснато с тъпата ви програма за скриптове - от момента в който прихванах и пречуках армията на един играч от съюз __Legende__ и  спечелихме войната която тия ни обявиха ....предполагам че това е Ваше право, но прекрачвате всякакви разумни граници.....вчера цял ден съм бил на път и съм влизал в играта през таблета си по време на движение и пак проверки, не знам какъв вятър ви вее в главите, ама дано ви отвее....днес цял ден съм на линия и не спряхте да ме тормозите с тъпия робот.....рефрвешвам се непрекъснато защото ме блокирвате и по време на пазар , блокирвате ме и вкючително и по време на атака..ако имате нещо да ми го казвате ми го кажете....дали е подал някой сигнал за злоупотреби от моя страна - не знам, но предполагам че сега може да получите и сигнали от тези които ме атакуват....като не могат да ми хванат на тясно и да ми пречукат армията и веднага посягат към писалката и пишат доноси.......интересно ми е някой проверява ли ги тях.....имам предвид играчите в 131 свят от Сърбия, Черна гора и кой знае от кои още републики...ето Ви и снимков материал от преди няколко минутки с който да поискам обяснение защо това чучело се показва в такъв опасен момент - искам разумно обяснение от екипа ....http://prntscr.com/axu5g6
Активен
anaconda6655
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #1 -: Април 28, 2016, 13:24:36 »

малко да почна по-чевръсто да щракам по клавишите и това добиче изкача и почва едно посочване на картинки.....искам да ми се посочи адрес към когото мога да пиша и аз доноси и да предизвиквам такива провеки....ееееее ама то не се траете вече.......във войната която водихме един от съотборниците ми подхвърли че ни търсят колониите със скрипт......каквото и да е било войната е вече минало, но наистина преминавате всякакви граници....
Активен
anaconda6655
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #2 -: Април 28, 2016, 13:29:56 »

да ги почвам и аз наред тогава да докладвам - така или иначе ще трябва да ги проверявате останалите......предполагам че мен ме е докладвал tatamata - за тая личност съм чувал, че е докладва и друг път, когато не може да си постигне целта.....аз разбих армията на негов съотборник и съюза ми спечели войната с чувствителна разлика....и в яда си тоя може и да ме и изкарал и приятел с дявола.....ама вземете се в ръце вече моля Ви.......
Активен
anaconda6655
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #3 -: Април 28, 2016, 13:34:26 »

http://prntscr.com/axuant
ето го и отговора отново - аз съм си развил шпионаж и шпионирам всички играчи от вражеския съюз и в момента на шпиониране и хоп роботчето ми идва на гости......някой ще вземе ли отношение по този въпрос??
Активен
anaconda6655
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #4 -: Април 28, 2016, 13:43:26 »

оооооо миг покой..........може би не трябва да се движа и да дишам даже, за да може спокойно да ме прихванат играчите които така силно го желаят и да се разберем като големи хора вече........не съм се хвалил че играя с диаманти но в интерес на истината си помагам от време на време...за това ли ще си давам парите, всеки който му кефне и пише донос и почват луди проверки - моля някой да ми каже..
а и се нагледах на картинки всякакви . имам даже и препоръка - да вземета и да ги избистрите малко че за хора с отслабено зрение трудно се различават някои образи и пейзажи и като нищо евентуалната проверка ще го изкара най-големия престъпник.....
Активен
anaconda6655
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #5 -: Април 28, 2016, 13:46:55 »

още нещо да добавя....по отношение на търсенето на колониите .....аз и моите съотборници си разпределихме карратата на зони и записахме всички 10% ресурси.....после само една бърза проверка по координатите на отделните ресурси и се виждат като на длан колониите на който и да е ......не ползвам скрипт за такива тъпотиии....и това мога и да го докажа.....а не да ми се пускат атаки от по 400 500 войничета и да се проследява къде отиват.....айде да си имаме уважението...........бесен съм ви направо.....
Активен
anaconda6655
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #6 -: Април 28, 2016, 13:49:25 »

http://prntscr.com/axufvn   ето тове и поредното доказателство за думите ми....ползвам си една и съща програма където си записвам това което съм видял и намерил по картата, там записвам и това което са ми дали моите колети.....има хора с които съм играл и се надявам и те да потвърдят думите ми.....цялата карта съм прекарвал сам и съм извличал ресурсите къде какво видя.....
Активен
anaconda6655
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #7 -: Април 28, 2016, 13:53:14 »

относно скриптовете за търсене на колонии - беше споменато името на този играч че ползва такива скриптове - ivanica85
този играч беше в съюз който победихме и съюза се разпадна, сега са се присъединили в новия ни стар противник и искате да ми кажете,  че там са всичките света вода ненапита ли?  абсолютно сигурен съм че имат програми за каквото и на вас не би ви хрумнало но едва ли някога ще излезне подобна информация и едва ли някога ще си признаете пред простосмъртното население в тази игра за проверки извършени срещу такива съюзи......
« Последна редакция: Април 28, 2016, 13:55:29 от anaconda6655 » Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #8 -: Април 28, 2016, 13:56:58 »

Наказанието Ви изтече преди малко. Имайте предвид обаче, че следващото е за по-дълъг период. Имаме система, която улавя използване на рефрешери и други непозволени средства. За да бъдете наказан, значи акаунтът Ви е докладван от други играчи. Докладване на подобен род злоупотреби се извършва на пощата ни: support_bg@imperialsupport.org
Ако желаете да докладвате, свържете се с нас на горе посочената поща, като пишете от своя регистрационен имейл.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #9 -: Април 28, 2016, 13:57:03 »

 Tongue

тарикат мъж не писка
Активен
anaconda6655
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #10 -: Април 28, 2016, 13:59:08 »

благодаря за вниманието на тези които прочетоха темата - вече можете и да я заключите...то полза няма да се пише ....
Активен
anaconda6655
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #11 -: Април 28, 2016, 14:02:43 »

благодаря за отговора но не  мога да бъда сигурен че в дадения момент не съм блокиран от роботчето ви затова посягам вече по навик към клавиш F5.....това с вашата система е не ме интересува въобще......
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #12 -: Април 28, 2016, 14:05:06 »

Бъдете сигурен, че в момента не сте, защото проверих, преди да напиша отговора си. Но пак моля, внимавайте занапред.  Wink
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!