Imperia Online България  
Април 19, 2024, 22:45:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си говорим честно без да се обиждаме . Преспективите пред България за 2016  (Прочетена 31472 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #225 -: Октомври 09, 2016, 08:29:55 »

Ей тези последните коментраи вече ми радват сърцето ....

И аз съм избрал да играя за друга държава ... Но това не означва че не ме боли за България . Аз съм играл 2 световни , едно като неглеждач и едно като титуляр . Няма опита който сте имали вие , но не съм сляп за да видя , че това е истината в моента . Световно и Ера се КУПУВАТ .
Да съгласен съм че Хърватска са пряк конкурент и че титлите са 2:2 но мисля , че с оглед на нещата едва ли ако някой играе с 3 ти отбор ще ни помогне да сме оше веднъж златни шампиони Wink .
И ето ви една любопитна статистика . От личен опит знам , че средата работна заплата в Хърватска е 1000€ тоест ако се предполаоже , че в България средният играч на И.О. който играе я игра със заплата от порядъка на 1000лв . което със 50% над средната за БГ , то със същатат значимост този коифициент за кхрватите с около 2000€ ... тоест покупателната спосоност на Хърватите е 2пъти по голяма от нашата . Което с оглед на цената на диамнтите и възможностите , един играч като ...да речем Ункутица ( един добър играч с опит и средства ) би топ играч в БГ . ето за това става дума .
Да тъчжно е , но е факт .

Та моят гнв дойде от следното . Не ми дреме кой къде ще играе , драмеми начинът по който се прави и се действа . Както се казва в Библията : Не еважно какво правиш , а как го правиш .

Но радвам се наистина , че темата започва да добива смисъл и се надявам до края на световното , да намерим начин и път да минем пез катарзиса и да се подготвим за следващото. Защото времето лети , а титилите и медалите на България остават все по-назад и по-назад . Ето защо за мен е по-важно да се вземат медали , за да може това да привлече играчи като Джон за следващата година . Които да ни дадът така нужните ДИАММАНТИ .

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #226 -: Октомври 09, 2016, 09:07:10 »

Дали ще подкрепите Хърватите или не си е ваше решение, факт е че коалиция с Хърватска дава най-голям шанс за медали докато вражда между двата отбора надали ще е в такъв ущърб за Хърватска. Титлите са 2:2, но как са спечелени ? Аз лично съм гледал по 10 акаунта на първото световно, което продължи почти 3 месеца и диамантите не бяха толкова важни, в момента титлите не се печелят а се купуват ( без да омаловажавам старанието на играчите ).
Проблемът ни е че всички сме специалисти и големи разбирачи с ЕГО..
За реален шанс трябва добър колектив и да се намери играч като Джон, дори да не купува за цял съюз то поне да подкрепи 2-3 акаунта на добри играчи без финансови възможности и тогава може да говорим за опозиция на Хърватска..
Единствено се надявам отборът да не бъде използвам от някой за собствени цели.
Пожелавам успех на всички и старайте се да намирате компромисни решения

За мен нацията "Хърватска" не е толкова проблем а по-скоро хората които са в отбора.
И да забравим 2013 г. как хитруваха, но после с високомерието и търгашството си не могат да ме спечелят.
През СП 2014 г. се стигна до спор кой отбор да подкрепим - хърватския или бразилския. Бразилия са били голям опонент дълго време, но аз съм играл в международни светове и castle conquest и с бразилците много добре сме се сработвали, а на другата крайност злоба и комплексарщина от predek примерно. Така че си е и до личните взаимоотношения - лично приемам всичко което касае играта и хора които са постъпвали лошо и гадно спрямо мен примерно Rizava не мога да го дишам.
За всеки е лично и всеки си има принципи и гледна точка. Щом Джон Зила е ябълката на раздора и толкова играчи не го харесват няма да им е приятно да му помагат ( Wink не че има нужда от нас ).
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #227 -: Октомври 09, 2016, 09:59:46 »

И за да се спрат Спекулите ....

http://prntscr.com/crlakp - ето ми профила .  *hahaha* *hahaha* *hahaha* .

И аз ще играя на световното - само и единствено за себе си и отбора ми който е създаден от 1 човек ...дано да се съберем поне 20 че да се класираме , ама за сега съм сам  *hihi*
« Последна редакция: Октомври 09, 2016, 10:08:40 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #228 -: Октомври 09, 2016, 10:10:45 »

И за да се спрат Спекулите ....

http://prntscr.com/crlakp - ето ми профила .  *hahaha* *hahaha* *hahaha* .

И аз ще играя на световното - само и единствено за себе си и отбора ми който е създаден от 1 човек ...дано да се съберем поне 20 че да се класираме , ама за сега съм сам  *hihi*

Служебно ще те пуснат за България да знаеш, просто това е временна регистрация от неразпознат прокси сървър.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #229 -: Октомври 09, 2016, 10:32:42 »

Служебно ще те пуснат за България да знаеш, просто това е временна регистрация от неразпознат прокси сървър.

Зизи нека си починат от мен . Аз не съм нужен на отбора , вътре . Много съм емоционален и подадтил на Порива . Говоря повече . Нека да се създаде добър и силен отбор . Нека момчетата и момичетата да се обиграят и да изчистят начина на представянето си . Да oчертаят пътя по който искат да минат , без да добавям към това излишно нерви . След това , ако им трбва човек , да и помага с дежурства или хубав комп за да пуска по няколко атаки .... аз съм насреща . Знаете как да ме намерите . Ще дойда да ви помогна , ако ви потрябвам . Но до тогава , няма нужда да си съсипваме нервите взаимно ...

Желая на всеки успехи на световното  , нека да намери всеки каквто е тъгнал да търси . Лично ,  ако по някакво чудо се класирам искам да кажа на всички играчи от БГ отбора , че няма да посегна на никой който е застанал под български флаг .
Аз на другите от сега да си кажа : Че ако се срещтнем в битки , не е нищо лично , просто Пата-Кюта да има   *PUNISH* .

Желая ви Късмет !
Желаю вам большая удача !

 *KING* 0:)
« Последна редакция: Октомври 09, 2016, 11:19:08 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #230 -: Октомври 09, 2016, 13:04:48 »

Имам чувството, че в тази темата се дискутира само кой няма да играе на свеотовното и Юри къде ще играе, поради факта че той сам е направил темата с тази цел.
Че Юри няма да слезе на земята, колкото и приказки да му се кажат - няма. Че и мнението му е променливо и каквото да каже той във форума, има статуса на желнски полов орган, факт. Не хранете трола.
Аз влизам за да видя наистина кои ще са играчите на световното, а не кои няма да са. Хайде, който се е регнал и запасил с диаманти, нека сподели факта. Туко виж налъха играчите и отбор се събере.
Активен

-Naughtyred
Retired.
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #231 -: Октомври 09, 2016, 14:36:01 »

Аз съм се регнал и за квалификациите няма да дам 1 диамант! Ако след това успея да се класирам ще си купя естествено...
П.П. но е малко тъпо да не се знае кои ще играят щото човек не може да прецени дали си заслужава да дава пари...  *crazy*
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #232 -: Октомври 09, 2016, 14:44:21 »

Аз съм се регнал и за квалификациите няма да дам 1 диамант! Ако след това успея да се класирам ще си купя естествено...
П.П. но е малко тъпо да не се знае кои ще играят щото човек не може да прецени дали си заслужава да дава пари...  *crazy*

Батъле ако искаш моето мненеие .... Погледни добре хората и профилите им .... наистина ще има добри играчи за България . Лично аз имам такова усещане Wink .
И ако изключиш мен от списъка - става перфектно  Grin
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #233 -: Октомври 09, 2016, 15:21:14 »

1088 регистрации

http://prntscr.com/crnq28

какви са тези бонуси?

24 часа преди началото вече ме сърбят ръцете.
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #234 -: Октомври 09, 2016, 16:11:02 »

1088 регистрации

http://prntscr.com/crnq28

какви са тези бонуси?

24 часа преди началото вече ме сърбят ръцете.

Отвори си храма и прочети - ще намериш имформация Smiley
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #235 -: Октомври 09, 2016, 17:33:08 »

А аз защо нямам ?

http://prntscr.com/crp0y6 - това умишлено ли е или .... пак има наши и ваши ?
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #236 -: Октомври 09, 2016, 18:30:32 »

Ти Юри купил ли си диаманти в акаунта за световното?
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #237 -: Октомври 09, 2016, 19:47:40 »

Ти Юри купил ли си диаманти в акаунта за световното?


Не ... Това ли е условието ?

Ами купих ама няма такива бонуси , а ми казаха , че за БГ който се е регнал му ги дава без никакво условие ....  *xxx* Undecided
« Последна редакция: Октомври 09, 2016, 19:50:22 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #238 -: Октомври 09, 2016, 20:12:46 »

И  аз  има тез  награди не  съм копувал диаманти   но  ме  регна  за   друга  страна 
ще  играя  наблудател   *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #239 -: Октомври 09, 2016, 21:55:03 »

И  аз  има тез  награди не  съм копувал диаманти   но  ме  регна  за   друга  страна 
ще  играя  наблудател   *freak*
поздравиш че'екините и от мен
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!