Imperia Online България  
Април 24, 2024, 01:51:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си говорим честно без да се обиждаме . Преспективите пред България за 2016  (Прочетена 31492 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #60 -: Октомври 01, 2016, 15:58:21 »

Не мисля че му е тук мястото, но вие се наакахте и после поискахте да сме камикадзе с 0.5% шанс за успех.. не ми се коментира повече.
ако ще играеш- играй, ако не - изкажи мнение, дай съвет и помогни ако има  как и с какво Smiley

Дано поне ти слади първото място по военни нея година, и то с български шпионаж. Апропо..много добре знаеш, че тогава лидерът на Хърватска отиде да се ками и за това го разжалваха.

Питах те принципно къде е интереса на българския отбор да играе за хърватска при положение, че и двете страни са двукратни победители? Къде беше миналата година? По наблюдения от миналта година за Хърватска е вреда един такъв отбор, който може да им спретне масовка с пряк конкурент. Ше стане търговец от теб, ей, виж, от Юри излезе - продаде се миналата година от раз  Grin Grin Grin

Имам бегли спомени от тая пролет за едно тържествено обещание на Джони пред Чайника - докато Джони играе, България няма да има медал. Аз знам защо, а ти? Та на кой да вярваме, приносительо на добра воля?

« Последна редакция: Октомври 01, 2016, 16:19:24 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #61 -: Октомври 01, 2016, 16:46:34 »

 Grin  *hahaha*  Grin  *hahaha*


Генерале , ще ги мачкаме ли на световното ?
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #62 -: Октомври 01, 2016, 16:56:48 »

Grin  *hahaha*  Grin  *hahaha*


Генерале , ще ги мачкаме ли на световното ?
Туй да не са циците на Сашка Васева?


Само  се надявам да не ги мачкатек ато таралежи   с гол гъз. Щот тук се пусна възможно най-ниската топка за зарибяване (Патрик сам си каза миналата година, че съюзния модел му е непознат), а си захапал кат помиара си(ти сам си го наричаш така, не аз) си гума. И тая година поне се научете да смятате в движение. искрено се надявам, че с правилната дипломация, нема да ви се наложи смятането, и ше си заслужите медала.

Вземете информирано решение, щот докато беше 10 от 10, ся стана мистър 100%. Изведнъж порасна, но  само да те видят, че местиш паладин и фаланга заедно - бел ден нема да видиш тук.
« Последна редакция: Октомври 01, 2016, 17:01:15 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #63 -: Октомври 01, 2016, 17:08:29 »

ей ако искаш вярвай.. още малко ще поискаш някой диамант да вкараме че и да ви го изиграем а?
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #64 -: Октомври 01, 2016, 17:28:50 »

ей ако искаш вярвай.. още малко ще поискаш някой диамант да вкараме че и да ви го изиграем а?
като те чета, май туй ше направите  Wink Оправаяйте се, сезон на гъбите е  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #65 -: Октомври 01, 2016, 17:34:01 »

Да си говорим честно,без да се обиждаме.

Вие луди ли сте?
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #66 -: Октомври 01, 2016, 17:57:36 »

...сезон на гъбите е  Grin

https://www.youtube.com/watch?v=67qC71wLxgQ  Grin
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #67 -: Октомври 01, 2016, 18:17:24 »

Стефсане ... хайде стига миляте с миналото . Нека да оставим съдбата на национла тази година в ръцете на хората които ще играят за България .

Хубави , лоши . Няма идеални хора .

Който както е решил така да се разива . Стига си намесвал стари години и си създавал интриги .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #68 -: Октомври 01, 2016, 19:19:39 »

https://www.youtube.com/watch?v=WAOr3zAMsKM
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #69 -: Октомври 01, 2016, 19:35:59 »

не мога да ви разбера. Сега е момента дами, да покажете единство , а не да си мерите....бюрокрацията  Grin

Влезте в квалификациите. Играйте. Направете го без диаманти. Покажете кои са най-добрите сред вас , но с умения , не с пари. Средствата , които бихте хвърлили за квалификациите ги вкарайте в националния , без значение дали сте в него или не. Там ще са най-добрите , които са се отличили и без диаманти. А какво е най-добрия, като му метнете и диаманти - тогава става машина.

Извинявам се , че ви се бъркам в темата , ма не се сдържам като ви чета споровете и караниците.
Активен

Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #70 -: Октомври 01, 2016, 19:49:20 »

не мога да ви разбера. Сега е момента дами, да покажете единство , а не да си мерите....бюрокрацията  Grin

Влезте в квалификациите. Играйте. Направете го без диаманти. Покажете кои са най-добрите сред вас , но с умения , не с пари. Средствата , които бихте хвърлили за квалификациите ги вкарайте в националния , без значение дали сте в него или не. Там ще са най-добрите , които са се отличили и без диаманти. А какво е най-добрия, като му метнете и диаманти - тогава става машина.

Извинявам се , че ви се бъркам в темата , ма не се сдържам като ви чета споровете и караниците.

Докторе напълно те подкрепям за това...на миналите квалификации точно 10 диаманта изхарчих,щот забравих си посрещна едни атаки Grin
Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #71 -: Октомври 01, 2016, 19:53:28 »

Докторе напълно те подкрепям за това...на миналите квалификации точно 10 диаманта изхарчих,щот забравих си посрещна едни атаки Grin

какъв е смисъла , да хвърлиш 100 лв , да се класираш и после да нямаш за самото световно. Ставаш тежест на отбора. По-добре да се класират наистина добрите , а парите , които си искал да вкараш ги пусни като дарение. Тогава национала ще разполага с добри "Императори" и много повече диаманти. Ето ти и възможност за по-добро класиране.
Активен

battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #72 -: Октомври 01, 2016, 20:05:52 »



П.П. ей, еейй, некой ми цъка минуси!!! Ша го разбера кой е и ша му направа главата мека и згодна за моделиране! :evil4:
А да си имаме уважението!

И на мене така... само да го хвана кой тоз... >Grin
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #73 -: Октомври 01, 2016, 20:18:18 »

Не бе Ванка, возим се с лагерница и си веем суичъра!

П.П. ей, еейй, некой ми цъка минуси!!! Ша го разбера кой е и ша му направа главата мека и згодна за моделиране! :evil4:
А да си имаме уважението!

Я ти цъкам плюсове,ама вземи пиши на лично,че ми требеш за една върла ракия да измъкнеш,че студен ветър вее от към квалификациите и немоа се сгреем
Активен

Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #74 -: Октомври 01, 2016, 20:19:13 »

Я ти цъкам плюсове,ама вземи пиши на лично,че ми требеш за една върла ракия да измъкнеш,че студен ветър вее от към квалификациите и немоа се сгреем

Akо ти изпратя от моята, ще пропуснеш квалификациите ти ...  Grin

Доктора написа много точно мнение. Smiley +
Активен

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!