Imperia Online България  
Май 29, 2024, 04:43:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си говорим честно без да се обиждаме . Преспективите пред България за 2016  (Прочетена 31938 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #45 -: Октомври 01, 2016, 12:27:00 »

Ще сме в топ 30, това е сигурно!  Grin
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #46 -: Октомври 01, 2016, 13:04:03 »

Пичове аз разделм световното така като класиране .

а) Призови места
б) 4-10 място
в) 10-30 място
г) 30-....

За мен България винаги може да е в ТОП10 дори и без угворки . Е да може да стане някой фал и да изпадне , но това е малко вероятно .
За мен винаги е било най-важно правелно поставената цел и познаване на ситуацията , за да няма пренавиване и излишни драми . Ето защо тази дискусия се опитах да я напрая по-от ранко за да запонем да я мъдрим какво РЕАЛНО да очакваме .

Моето мнение е че ако не се пренавоием дории да играем за играта сме в топ 10 . НО

Е те това НО е най-тънкият момент .

Колкото и да се караме тук и да се правим и да се доказвами на кой е по-голям мъж , има един безспорен факта . БЪЛГАРСКИТЕ ИГРАЧИ СМЕ ДОБРИ . И Всеки би искал да сме му съюзник - ВСЕКИ !

Ето защо на мен ми се иска това ни реноме да го подплатим . Иска ми се че за разлика от политиците , можем да седнем , да се разберем и да направим така че да ни уважават .
Да уважават нас като играчи , съюзници , приятели и съперници . Да уважат нашето мнение , което почива на ФАКТИ и реланости , а не на въжделения . Лично за мен бих се радвал да намеря разбиране сега от повечето хора тук и да го направим още с 1 вият ден на Групите .

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #47 -: Октомври 01, 2016, 13:13:18 »

Как ще постигнем точка А) ?

Ти поне си наблюдателен от това, което пишеш до момента, та колко от големите играчи на България играят в момента или искат да играят за България изобщо на такъв формат? Smiley
Активен

Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #48 -: Октомври 01, 2016, 13:15:28 »

Как ще постигнем точка А) ?

Ти поне си наблюдателен от това, което пишеш до момента, та колко от големите играчи на България играят в момента или искат да играят за България изобщо на такъв формат? Smiley

Аз ще ти кажа...0 ....никой няма да си даде парите ей така и после да го плюят и тнт,щот всички сме капацитети,ама дойде ли време за плащане мълчим като .... Smiley
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #49 -: Октомври 01, 2016, 13:21:39 »

Аз ще ти кажа...0 ....никой няма да си даде парите ей така и после да го плюят и тнт,щот всички сме капацитети,ама дойде ли време за плащане мълчим като .... Smiley
Доколкото разбирам има чуждестанна селекция, която е готова да плати масрафа. Успех...само по-внимателно прочетете новите правила, че е вече доста различно от преди.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #50 -: Октомври 01, 2016, 13:28:56 »

Как ще постигнем точка А) ?

Ти поне си наблюдателен от това, което пишеш до момента, та колко от големите играчи на България играят в момента или искат да играят за България изобщо на такъв формат? Smiley

Не съм съгласен с теб .

Виж да преиемем че сега няма "големи" играчи , но според мен има добре мотивирани и целеустремени играчи . Не го крия , че водя вече доста серизона кореспонденция с някой от тях и от тях съм получил уверение , че се ангажията с Световното . Ето защо и аз се активизирах тук . Идеята ми е дали с мен или без мен , да го направим като отбор , а не като сбор от силни профили . За мен България 2016 на този етап , няма да е по-слаба от 2015 .

Аз лично вярвам , че след тази година , ако играем устремено и целенасочено  по начина по-който можем и профилите с които разполагаме ... Ще се получат нещата .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #51 -: Октомври 01, 2016, 13:31:18 »

Доколкото разбирам има чуждестанна селекция, която е готова да плати масрафа. Успех...само по-внимателно прочетете новите правила, че е вече доста различно от преди.

Стефо . едни плащата масрафа за България . Други ще плащата масрафа за ..... да кажем .....  Полша Wink .

Относно правила . Имено там ми е надеждата . Мисля , че адаптивноста ни като играчи и опита който имаме , ще ни помогне да сме добре представени . Не губим нищо
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #52 -: Октомври 01, 2016, 13:36:20 »

Кои са тия с Полша ? Аз все си мисля, че част от полската гарнитура ще играе за злато с друг отбор тази година, в което няма срамно - личен избор е това. Smiley
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #53 -: Октомври 01, 2016, 13:37:27 »

Стефо . едни плащата масрафа за България . Други ще плащата масрафа за ..... да кажем .....  Полша Wink .

Относно правила . Имено там ми е надеждата . Мисля , че адаптивноста ни като играчи и опита който имаме , ще ни помогне да сме добре представени . Не губим нищо
Ти съюзни битки при 50% възстановяване да си водил, че имаш надежда?

Ся че ти го кажа - България може да вземе медал само и единствено , ако има безапелационен лидер и уговорка. Хърватите миналата година си спазиха всички уговорки, защото нищо не им костваше да ги спазят. Тая година, ако пак е така - бир хаир да ви е, ше донесете славата на българския отбор. Успех...
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #54 -: Октомври 01, 2016, 13:44:22 »

Ти съюзни битки при 50% възстановяване да си водил, че имаш надежда?

Ся че ти го кажа - България може да вземе медал само и единствено , ако има безапелационен лидер и уговорка. Хърватите миналата година си спазиха всички уговорки, защото нищо не им костваше да ги спазят. Тая година, ако пак е така - бир хаир да ви е, ше донесете славата на българския отбор. Успех...

Лидерът го имаме . Сега остава да го пожелаем и да се потрудем за другото . Просто на мен не ми се иска да изпуснем шанса си . Това е.
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #55 -: Октомври 01, 2016, 13:51:52 »

Лидерът го имаме . Сега остава да го пожелаем и да се потрудем за другото . Просто на мен не ми се иска да изпуснем шанса си . Това е.
fair enough ..Успех
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #56 -: Октомври 01, 2016, 14:59:47 »

Това е начина, организирайте се от по рано, бъдете единни и с правилната дипломация медалите са постижима цел.
Grin Теб като пратеник на добра воля ли те цаниха? Мноу си пекан , всичко знаеш, направи си оглушки 2013-та и така. Миналата година мина набързо след развръзката да ни ожалиш и  замина. Тая година се чудя кой български дзвер ше е лидер на отбора, че идеш от рано?
Сладко, мазно, отдалече...какъв е интереса на двукратния победител срещу друг двукратен победител? Да му помага, или да пречи?  [:-}

Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #57 -: Октомври 01, 2016, 15:28:07 »

Лидерът го имаме . Сега остава да го пожелаем и да се потрудем за другото . Просто на мен не ми се иска да изпуснем шанса си . Това е.

Ako ще правите нещо, правете го но не тук! Аре нема нужда аз, Вътьо, Грую и Кларистрат да знаем за плановете ви! Като наченете световното може и да се поразпишете! До тогава ползвайте главите си!
Успех!
« Последна редакция: Октомври 01, 2016, 15:36:48 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #58 -: Октомври 01, 2016, 15:34:23 »


 Абе Влад, пиенето ли свърши ? Grin

Не бе Ванка, возим се с лагерница и си веем суичъра!

П.П. ей, еейй, некой ми цъка минуси!!! Ша го разбера кой е и ша му направа главата мека и згодна за моделиране! :evil4:
А да си имаме уважението!
« Последна редакция: Октомври 01, 2016, 15:46:14 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #59 -: Октомври 01, 2016, 15:41:39 »

Grin Теб като пратеник на добра воля ли те цаниха? Мноу си пекан , всичко знаеш, направи си оглушки 2013-та и така. Миналата година мина набързо след развръзката да ни ожалиш и  замина. Тая година се чудя кой български дзвер ше е лидер на отбора, че идеш от рано?
Сладко, мазно, отдалече...какъв е интереса на двукратния победител срещу друг двукратен победител? Да му помага, или да пречи?  [:-}


Не мисля че му е тук мястото, но вие се наакахте и после поискахте да сме камикадзе с 0.5% шанс за успех.. не ми се коментира повече.
ако ще играеш- играй, ако не - изкажи мнение, дай съвет и помогни ако има  как и с какво Smiley
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!