Imperia Online България  
Март 28, 2024, 15:36:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си говорим честно без да се обиждаме . Преспективите пред България за 2016  (Прочетена 31398 пъти)
0 Членове и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #15 -: Септември 27, 2016, 15:11:34 »

Събитието за 2016 е на прагът ни ....

http://worldcup.imperiaonline.org/
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #16 -: Септември 29, 2016, 22:19:03 »

някой от знаещите какво ще се случва в отбора за предпочитане лидер на отбора да ми пише да обсъдим някой неща.
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #17 -: Септември 30, 2016, 10:27:45 »

Не вярвам някой да се заяви като сигурен участник или лидер (първи в квалификациите) на толкова ранен етап, поне до 20 октомври.

Предполагам, че след време ще се отвори скайп дискусия между основната част от хората които се познават и са около топ 20 в класирането и постепенно ще се присъединяват и другите.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #18 -: Септември 30, 2016, 11:11:29 »

Ами ето това ни е пороблема на България . ....

Световното чука , ние вместо вече да влизаме в договорки за медали с другте отбори , ние чакаме кой какво и как ще прави за да да видим дали ще се играе . Пффф Ей да ви кажа ли честно . Токлкова сме смотани че дори да ни дават сребърният медал в ръцете от некадърност ще го изгубим . Ей това сме ние ... Ама то какво ни е наред че и и в И.О. да искаме да е наред . Пфу така не е яд . Да имаме толкова добри възможности и вместо да седнат да се разберем ние ще вземем да изпуснем и тях . Единотишъл да играе за Полша . Друг за Молша .... и за какво ... ЗА да сме чужди подъници . Вместо да ....


Оф мани че ме е яд . Ама както и да е . ПОне да кажат ако няма да играят . Аз да поема нещата в мои ръце и да си направя Уговориките с който трбва и да се оправим . Мълчим като кап*ти .  Аман от глупости . Никаква и начернка на Мъжественост .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #19 -: Септември 30, 2016, 12:51:59 »

Ами ето това ни е пороблема на България . ....

Световното чука , ние вместо вече да влизаме в договорки за медали с другте отбори , ние чакаме кой какво и как ще прави за да да видим дали ще се играе . Пффф Ей да ви кажа ли честно . Токлкова сме смотани че дори да ни дават сребърният медал в ръцете от некадърност ще го изгубим . Ей това сме ние ... Ама то какво ни е наред че и и в И.О. да искаме да е наред . Пфу така не е яд . Да имаме толкова добри възможности и вместо да седнат да се разберем ние ще вземем да изпуснем и тях . Единотишъл да играе за Полша . Друг за Молша .... и за какво ... ЗА да сме чужди подъници . Вместо да ....


Оф мани че ме е яд . Ама както и да е . ПОне да кажат ако няма да играят . Аз да поема нещата в мои ръце и да си направя Уговориките с който трбва и да се оправим . Мълчим като кап*ти .  Аман от глупости . Никаква и начернка на Мъжественост .
договорки за какъв медал? Аз няма да играя юрий поемай
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #20 -: Септември 30, 2016, 13:18:39 »

договорки за какъв медал? Аз няма да играя юрий поемай


Ами не е тук мястото да го говорим . НО всеки ми знай скайпа и ако има сериозни и искат нещо реално да направим ....

Нека да ме намерят , ще предоставя информацията която имам и нека да се вземе решението сега . А дали аз ще съм в БГ национала това за мен не е важно сега . ПО-важното е че ни се подава рака . В нас е топката .

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
mega_alien
Гост
« Отговор #21 -: Септември 30, 2016, 13:38:50 »

О Юри, велики бог на вселената, в теб ни е надеждата. Ти си национала тази година. Ти си ни лидера. Каквото ти направиш това ще направи България. Действай имаш картбланш.
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #22 -: Септември 30, 2016, 14:34:49 »

Играй Юри! Регвай си хората, класирайте се и играйте за България! Направете квото е по силите ви за да победите! Нема какво да се губи! Може само да се спечели! А и със свои хора няма да има карамоли и скандали! Регвайте се, играйте а ти поемай контрола! Ставаш за лидер щот си гъвкъв! Парите незнам как са ви, но тва си е ваша работа разбира се! Успех!
« Последна редакция: Септември 30, 2016, 14:36:58 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #23 -: Септември 30, 2016, 14:48:57 »

Ами ето това ни е пороблема на България . ....

Световното чука , ние вместо вече да влизаме в договорки за медали с другте отбори , ние чакаме кой какво и как ще прави за да да видим дали ще се играе . Пффф Ей да ви кажа ли честно . Токлкова сме смотани че дори да ни дават сребърният медал в ръцете от некадърност ще го изгубим . Ей това сме ние ... Ама то какво ни е наред че и и в И.О. да искаме да е наред . Пфу така не е яд . Да имаме толкова добри възможности и вместо да седнат да се разберем ние ще вземем да изпуснем и тях . Единотишъл да играе за Полша . Друг за Молша .... и за какво ... ЗА да сме чужди подъници . Вместо да ....


Оф мани че ме е яд . Ама както и да е . ПОне да кажат ако няма да играят . Аз да поема нещата в мои ръце и да си направя Уговориките с който трбва и да се оправим . Мълчим като кап*ти .  Аман от глупости . Никаква и начернка на Мъжественост .
Да ти подарят медал ти до там ли падна. Grin
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #24 -: Септември 30, 2016, 15:39:36 »

Ама вие сериозно ли Huh?? *crazy* Grin

Пази боже сляпо да прогледа....
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #25 -: Септември 30, 2016, 16:08:36 »

Ама вие сериозно ли Huh?? *crazy* Grin

Пази боже сляпо да прогледа....

Сепиозно,но не и за България,макар че ме боли да не играя за нея Smiley
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #26 -: Септември 30, 2016, 16:44:48 »

Чесно не ви разбирам .

Никога не съм разбирал българите .
Дайте да си говорим чесно . Ние нямаме сериозни аргументи . Ако изключим 5-6 човека няма как да се мерим с топ отборите . Абе то и самите хървати ако ги погледните са отбор събран от топ играчи от различни държави . Така че не виждам кое е по-срамоното .
Хайде сега да си говорим чесно без да се обиждаме . Нима не е по-добре да играеш за държавата си и да вземеш медал с дипломаци отколкото да идеш , да играеш за чужда държава и пак да вземеш медал защото лидерът им имал уговорка за Световното .
Пример : Полша . хората си правт уговорка с Хърватите за Сребро . Нима това .че няколоко БГ играчи ще идат да играят за полша няма да ги направи у1часници в уговорен медал ? Нима това е по-достойно и те прави по-важен като играч . Хем си се уговорил , хем си го направи лза друга държава .
Знам само едно за мен има взаимноизгодна политика , релано България няма как да се бори за медал , но с правилна политика и доказване че може да е добър съюзник ( не случайно винаги сме губили войни Smiley ) Може да си от печаившата страна .

Ето това е нещото което ме гложди , но вие така и не решихте да направим една сериозна дискусия . Да аз си постлах пътя за мен . Изборът ми е в момента , дали да ида и да играя някъде . Или да играя за България и да помогна с дипломация да увенчаем доброто си представяне .

Да знам че от миналата година съм натрупал много негатив , но ... въпреки това пак съм готов да го направя , само и само да се качим на подиума . Защото моето мнение е че имаме много добри играчи на Версия 6 и заслужаваме медали .

Е то има няма 10 дни и ще се разбере . Но моля ви ако аз заиграя за България , оставете ме да ви покажа какво може да се постигне с дипломация Wink . Другото ще го оправим .

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #27 -: Септември 30, 2016, 16:59:11 »

Защото моето мнение е че имаме много добри играчи на Версия 6 и заслужаваме медали .

МНОГО добри играчи! Но или не им се занимава сериозно или не им се дават пари... Защото с 1/5 от това което харчи отбора на Джон, БГ отбора може да постигне същото!!!
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #28 -: Септември 30, 2016, 17:58:12 »

МНОГО добри играчи! Но или не им се занимава сериозно или не им се дават пари... Защото с 1/5 от това което харчи отбора на Джон, БГ отбора може да постигне същото!!!

Батъле ... виж ти игра срещу тях и знаеш , че е безумие на този етап да се скача срещу тях . Още от сега като разбрах какви са уговрките ще ви кажа , че с изключение на 2 отбора ...другите ще са на 90% в уговорка . Така че дай да не говорим за какво ще стане ако ....

Нека да видим каква е истината . А тя е . Малко са хората който могат да дадат по 200 € за играта и то за месец . Но това не означва че сме лоши играчи и това не означва , че е лошо да направим това , че да сме добре представени в Финала .
Нека да ви кажа така : Лично аз педи време имах уговорка и дадох замък . Замък който за мен на онзи етап не беше кой знае колко ценен , но с угворка , че ако ни е нужно да ни помогнат с друг такъв . Е ние играхме на макс според възможностие ни и не се нуждаехме от замък да ни се връща жеста . Просто ние си взехме 2 и си се забавлявахме . Това е .

Ето това ми се иска да го кажа на всички . Това че влизаш в уговорка с 1-*2 държави , не ти пречи да разбиеш дриги 27 Wink . Така хем доказваш , че си Топ отбор , хем печелиш приятели . Това е .

Наистина искам много , ама много да направим едно първенство и да играем здраво и да ме послушате на ниво дипломация . Да се доверите на способностие ми . Все пак аз съм търговец и за миналата година на Шефа съм му докарал над 4М € оборот само през моят акаунт Smiley . Повярвайте ми знам как да направя зделката така , че са щастливи висчки . Казвам ви го можем да се боирим за медали спокойно , но е време да сме дипломатични .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #29 -: Септември 30, 2016, 20:37:09 »

Юри,умолявам те,направи Зделката....пхахахаха.

 Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Ти нямаш дъно бре,оборотмайсторе *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: 1 [2] 3 4 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!