Imperia Online България  
Април 18, 2024, 13:16:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си говорим честно без да се обиждаме . Преспективите пред България за 2016  (Прочетена 31460 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« -: Април 23, 2016, 10:59:37 »

И така ....

Знам , че в очите на много от вас едва ли аз съм човека който трбва да отвори тази тема , но мисля че момента дойде и е време да седнем и да си поговорим откровенно и честно за нещата . Лично аз само и единствено тук ще позволя на всеки който има нещо да ме критикува да го направи . В тази тема ще прочета всяко мнение и ще изслушам всеки който иска да ми каже каквото му е на сърце  относно Световното 2016 . Няма да се дразня с никой и няма да подменям темата с глупости . Просто идеята ми всеки да го направи и да сложем началото за един смислен диалог . Ходейки по световете , защото сега имам доста време виждам много добри БГ играчи , които по една или друга причина играят разделено . Замислих се над този факт и се зачудих , Дали на нас Българите ни е писано да сме силна ДОБАВКА в чуждият отбор или можем да се съберем зад една кауза . Самият аз лично се подавам лесно на емоция и това ми попрече през 2015 да направя това което исках за страната си . Но тази ми се иска да се поправя . Затова ще кажа следното - Момчета и момичета с които играх на световното - ИЗВИНЯВАЙТЕ . Бих искал искренно да се извиня за това , че не удържах на думата си и не ви подкрепих . Че се подадох на гнева си и на първичните си емоции и че предадох голяма част от вас . Предадох не само играчите , но предадох и хората . Искам да знаете , че искрено ще се радам да застанем отново заедно , но този път да сме еднини . Видях ме че като сме разделени можем да сме 6-ти  Grin. Нека сега да се опитаме да сме заедно . Ако наистина не ме искате в отбора , ще ви разбера . Но само знаете че аз съм воден само от едно . Медал от световното за отбора ни . Именно на това съм подченил и цялата си игра до самото световно .

Ако всички се чудите какво е предизвикало това ми ... завъртане на 180 - ще ви кажа :

chainik преди 1 минута Жалко че не се събират хората които ще искат да играят на световното ! Идеята беше да се научат да играят като Джони и да го набием там . Тесногърдие ,егоцентризъм и предразсъдъци пречат на Българите да направят добър национален отбор !

Това е откровение което днес прочетох на профила на Стефан в Блиц МАстъра . Сигурно имаше 10 мин в които седях и не можех да проумея какво чета . Ицо съжалявам , че бях арогантен и те предадох . Заради Кеер не ми пука , но това че предадох доверито ти за Световното ми тежи винаги . Съжалявам , че предадох и Весо и това че ми повярва . Наистина Съжалявам . Няма и ден в които влизам в И.О. и когато видя името на профила да не се сещам за глупоста която направих и за малоумието което сътворих . Съжалявам , че предадох хората които по една или друга причина вярваха в мен . Съжалявам .
Наистина мисля , че ние сме много добри играчи и че е време да направим нещо голямо на световното . И наистина мисля , че 2016 е момента . Ще е много тъжно ако под една или друга форма на световнто се пръкнат мнооооооооого страни в чиито редици да е пълно от БГ играчи .

Надявам се всички вие да се замислите малко преди да пишете тук и да разберете , това не е просто тема за световното . Това е желание да направим едно наистина ДОБРО СВЕТОВНО .

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
mega_alien
Гост
« Отговор #1 -: Април 23, 2016, 12:11:17 »

Надявам се Ицо и Весо да послушат разума си и да се замислят дали е време за прошка. Особен о след агитации като тази ---> http://prntscr.com/avrko7
Юри мога само да пожелая успех на теб и момичетата от HatefulBastards. Надявам се си ги научил как да играят, оттренирали сте всичко и сте готови за световното.
Подозирам, че ако ти си там почти 80% Българите с възможности да покажат една игра на по-високо ниво няма да са ... Стискам ви палци ...
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #2 -: Април 23, 2016, 20:54:51 »

Ако ситуацията го изисква ... Аз няма да играя на БГ национала . Истината е че си дадох равносметка и съм взел решение , че няма да играя насила за България , ако това би допренесло играчи като Ицо , Иван , Димо , Емо и пр . да седната и да се разберат да заиграят заедно . Винаги ще се намери един национален отбор в които да ида и да заиграя . По-жалкото ще е ако въпреки моята липсва разбера , че въпреки това , пак нещо ни куца .

Относно Това което показваш и го тълкуваш като провокация  - Това е просто безспорен факт . Ако Ицо и Весо  се събера да играят заедно с Джон ...... Мисля , че при тези правила на световното нещата отиват към 100% влияние .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #3 -: Април 23, 2016, 21:02:18 »

Къде да се събират?В Хърватия,или в България? Grin Grin Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #4 -: Април 23, 2016, 21:57:43 »

Не е казано къде ... просто хипотетично си го представям  :evil4: >Grin
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #5 -: Април 23, 2016, 22:00:06 »

Искането на прошка е убуу нещо, не само по Сирни Заговезни.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
mega_alien
Гост
« Отговор #6 -: Април 24, 2016, 04:53:11 »

Ами стискам ти палци. Ако успееш да ги обединиш в един отбор на световното ще е много интересно. Виждам, че си се наел да правиш политика с джони да вземе Ицо при него за световното ... Може да пратиш и Весо при хърватите. И Димов и за който друг мислиш, че може да им е полезен Smiley
Успех в оформянето на хърватския отбор Юри.
Интересен коз ще си им в БГ отбора...
« Последна редакция: Април 24, 2016, 05:05:15 от mega_alien » Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #7 -: Април 24, 2016, 06:50:26 »

Ако не е за Тринидад и Тобаго,  аз ше цъкам за Бурунди  Tongue
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #8 -: Април 24, 2016, 12:35:44 »

... просто хипотетично си го представям  :evil4: >Grin
...хипотетично,ако китайците наизлязат от шивашките цехове и мините и им прекарат интернет,ще трябва да учиш китайски,щото нема им мърдат 40от40 и 300%влияние  Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #9 -: Април 24, 2016, 15:09:55 »

Леле в какъв филм пак ме вкарвате .

Момчета много грешите и моля ви не ме правете главан герой във филм в който дори билет не съм си купил да го гледам .

И за посясня отново за неразбралите - Това не е тема за това дали ще играя за националният отбор , а за това , че България има добри играчи , но неможем да се съберем . Ето тук ви казвам в прав текст . Ако Ицо навие Иван , Димов , Емо , Еди , Весо ,  Жоро и пр. ИГРАЧИ да игрят и ако пречката за това съм аз . Само ми казва и няма да се регестрам изобщо . Желанието ми е да видя тези хора в един отбор събрани за една цел , а именно титла на БГ . Това е . Намерете начин да се померите със себе си и да зарежете ЕГОТО си с цел Националният да върви нагоре .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #10 -: Август 22, 2016, 16:39:49 »

Кога се очаква да почнат квалификациите за СП 2016?
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #11 -: Август 23, 2016, 10:57:16 »

Няма информация още. Smiley
Активен

dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #12 -: Септември 03, 2016, 16:02:39 »

Леле в какъв филм пак ме вкарвате .

Момчета много грешите и моля ви не ме правете главан герой във филм в който дори билет не съм си купил да го гледам .

И за посясня отново за неразбралите - Това не е тема за това дали ще играя за националният отбор , а за това , че България има добри играчи , но неможем да се съберем . Ето тук ви казвам в прав текст . Ако Ицо навие Иван , Димов , Емо , Еди , Весо ,  Жоро и пр. ИГРАЧИ да игрят и ако пречката за това съм аз . Само ми казва и няма да се регестрам изобщо . Желанието ми е да видя тези хора в един отбор събрани за една цел , а именно титла на БГ . Това е . Намерете начин да се померите със себе си и да зарежете ЕГОТО си с цел Националният да върви нагоре .
Само два въпроса имам към теб.Защо във всеки втори пост споменаваш тоя Джон идол ли ти е бог ли е в някаква смешна игра и какво общо има с Българския национален отбор?
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #13 -: Септември 03, 2016, 17:49:13 »

Само два въпроса имам към теб.Защо във всеки втори пост споменаваш тоя Джон идол ли ти е бог ли е в някаква смешна игра и какво общо има с Българския национален отбор?
тц, тъпкач  Grin Grin Grin
Ако Ио успеят да реализират това, което са замислили на това световно, може би отново Бразилия може д астане шампион, ако не успеят са хърватите. За българите остава да играят с чест и акъл, нещо, дет не е случвало в мое присъствие, барем се случи отново в мое отсъствие. Явно все преча.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #14 -: Септември 04, 2016, 19:11:10 »

Само два въпроса имам към теб.Защо във всеки втори пост споменаваш тоя Джон идол ли ти е бог ли е в някаква смешна игра и какво общо има с Българския национален отбор?
*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Не знам ама ти ми ставаш следващият любимец .... Според мен малко ти е сложен форумът на теб и постоянно се губиш оз темите . Ще е добре Администрацията да измисли по-достъпен интерфейс на менюто , за да може да си намираш правилнит теми  *xxx* *xxx* *xxx*  *hihi* *hihi*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: [1] 2 3 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!