Imperia Online България  
Април 25, 2024, 08:29:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си говорим честно без да се обиждаме . Преспективите пред България за 2016  (Прочетена 31515 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #30 -: Септември 30, 2016, 20:37:22 »

Аз лично не виждам проблем в дипломацията. В крайна сметка, дори и много пари да има националния(знаем, че няма), не може да се играе срещу всички, няма как. Та уговорките и съюзите мисля, че са ОК.
Дали да е Юри Huh?
Кои са другите кандидати? Някой наема ли се?
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #31 -: Септември 30, 2016, 21:00:19 »

Помнете СП 2014 - SOOLTAANMAHDI, защото винаги има нещо, което не може да се предвиди.

Кръчмарски сметки и долни задкулисни уговорки за частни проекти само, а за кауза и нация - Ц, защото ще заплют всички нормални и горди хората в ИО такива еврейски търговщини.

Не вярвам някога някой чистокръвен "илюминат" да направи нещо за българи, без да цели да ги унижи и злепостави.

Дори съм сигурен че booom отбора не им е и хрумвало за някакъв фъндък, а някой може би се е самопредложил за услужлив копой срещу подхвърлен като на куче къшей.

Пътя към ада е постлан с добри намерения.
Активен
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #32 -: Септември 30, 2016, 22:10:01 »

Всичко ще се покаже с времето ...
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #33 -: Септември 30, 2016, 22:25:06 »

МНОГО добри играчи! Но или не им се занимава сериозно или не им се дават пари... Защото с 1/5 от това което харчи отбора на Джон, БГ отбора може да постигне същото!!!

Така е! Има ги но не им се играе срещу малумни богаташи, отговаряйки им подобаващо на финансите! Предполагам че предпочитат да дадат тези пари за нещо реално и осезателно, а не за виртуални войничета и рисувани конье! Дори и нахранено циганче е по-добре от купен сандък с бонус!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #34 -: Септември 30, 2016, 22:27:22 »

Аз лично не виждам проблем в дипломацията. В крайна сметка, дори и много пари да има националния(знаем, че няма), не може да се играе срещу всички, няма как. Та уговорките и съюзите мисля, че са ОК.
Дали да е Юри Huh?
Кои са другите кандидати? Някой наема ли се?

Така е! Аз виждам юри като добър лидер не щот е добър играч а защото умее да прави компромиси и умее да кляка! Предполагам че ще се справи! За лидера мисля че не е нужно да е супермен и банкер! А и той натрупа доста опит в последните година и нещо! Аз няма да спра да го плюя, но това няма нищо общо с неговия потенциал в играта и с неговите връзки! Бедна България нема опция да бие богати държави в комерсиален формат, затова оставете юри и каквото сабя покаже! Докато беше на умение, а не на пари ние побеждавахме, сега богатите нас победиха!
« Последна редакция: Септември 30, 2016, 22:33:48 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #35 -: Септември 30, 2016, 23:52:53 »

Звезди повярвай ми една година съм си посветил на ... да кажем дипломацията . Почти нямам тайни за тази година . Дори знам половината от нямащите да играят за БГ в кои страни мислят дса клекант Wink .

Но мен това не ме коси . Виж всеки си има негова визия как да играе , но ... Галди е прав за едно колкото и да се плюем по форума . Вече е въпрос на кинти . А и колкото умения да имаме с 2-3 профила няма как да стане когато в Хърватска ще са едни от най-добре финансово подкрепените играчи . Ако добавим и че се задава друг супер отбор който ще е не по-малко финансово обезпечен ... просто релноста е че няма толкова ненормални Българи да прахосат толкова пари за Диманти .

Но ... именно това ми е мисълта . Ако изключим надцакването с диамантите , може ли Българи да направи едно Световно в стил мъжки момчета . А какво имам в предвид .

Съюзници всеки търси . И то сигурни съюзници . Неможе да се изолираме . Затова е нужно да се избира . Е не е ли по-добре сега да изберем да сме съберем с да кажем брадски нам народ отколкото да правим пак глуспоти ? Но когато го направим този избор -  то да покажем , че сме верен съюзник и че може да се разчита на нас . Миналата година всички го правихме ей така юрболешката . Бяхме много добър отбор , но нещата се изнервиха . Нека сега да се направи това преди световното , да се поставят сега целите и да се преследват , а не ще мине време и ще видим . И какво се видя .... драми , а можеше да е друго Wink .

Моята цел е тази година ако играя за БГ да няма напрежение , да си имаме ангажименти които да са реални и да си ги гоним . Топва е . Без нерви и забавление на максимум .

Но определено ще има една голяма изненада която никой не я предвижда . Обещавам ви Smiley
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #36 -: Октомври 01, 2016, 00:14:25 »

А и той натрупа доста опит в последните година и нещо!

Знаеш ли нещо ...
Хайде понеже темата е да не се заяждаме ще съм по-човчвен .

Та .
Пич , истината е , че мен българи не ме учиха да я играя таз игра . Българите все ми се правиха на философи когато започнах да я играя . Ера1 БГ18 . Това ми беше 1 вото влизане в И.О. - След това се зарибих и отидох да играя в международен свят . Там попаднах на бразилци и хората ме научиха да се оправям с битките и с икономиката . Дойдох в БГ17 и ... се запознах с вас . Помниш предполагам драмите в ЕРА 2 .
След това реших да се върна в БГ18 и да вида какво става . И там се запознах с ВЕСО . Та това е човека който ме научи как да се оправям със съюзните си армии и да ти кажа чесно ... досега не съм се дънил Wink . Когато съм отивал за замъци успеваемоста ми е 100% . Така че лично няма как доста от хората тук говорещи за мен да говорят за качествата като играч , по-скоро говроят за  мен като личност или поне за личноста която си мислят , че познават Smiley . Лично аз знам и съм сигурен , че съм един от най-комплексните играчи в И.О. - НО .... тук идва НО то ... Моята слаба страна е че съм непредсказуем . ДА признавам си го . За мен И.О. си беше и си остава игра и едва през последната година осъзнах , че въпреки че е игра , ако поемеш ангажимент то е добре да го спазваш . Защото така прахосваш доста време на Хората с които играеш , а това не е добре . 

Както и да е де .

Хайде мислте тук другите и пак казвам , ако искате мое съдействие и имате конкретна идея и визия за световното . Кажете ми с радост бих помогнал за да видя медали по порфилите на националите от 2016 Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #37 -: Октомври 01, 2016, 00:26:47 »

Хайде мислте тук другите и пак казвам , ако искате мое съдействие и имате конкретна идея и визия за световното . Кажете ми с радост бих помогнал за да видя медали по порфилите на националите от 2016 Wink .

Когато човек иска да помогне го прави, ако можеш да го изпълниш го направи.  Wink
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #38 -: Октомври 01, 2016, 00:34:25 »

Знаеш ли нещо ...
Хайде понеже темата е да не се заяждаме ще съм по-човчвен .

Та .
Пич , истината е , че мен българи не ме учиха да я играя таз игра . Българите все ми се правиха на философи когато започнах да я играя . Ера1 БГ18 . Това ми беше 1 вото влизане в И.О. - След това се зарибих и отидох да играя в международен свят . Там попаднах на бразилци и хората ме научиха да се оправям с битките и с икономиката . Дойдох в БГ17 и ... се запознах с вас . Помниш предполагам драмите в ЕРА 2 .
След това реших да се върна в БГ18 и да вида какво става . И там се запознах с ВЕСО . Та това е човека който ме научи как да се оправям със съюзните си армии и да ти кажа чесно ... досега не съм се дънил Wink . Когато съм отивал за замъци успеваемоста ми е 100% . Така че лично няма как доста от хората тук говорещи за мен да говорят за качествата като играч , по-скоро говроят за  мен като личност или поне за личноста която си мислят , че познават Smiley . Лично аз знам и съм сигурен , че съм един от най-комплексните играчи в И.О. - НО .... тук идва НО то ... Моята слаба страна е че съм непредсказуем . ДА признавам си го . За мен И.О. си беше и си остава игра и едва през последната година осъзнах , че въпреки че е игра , ако поемеш ангажимент то е добре да го спазваш . Защото така прахосваш доста време на Хората с които играеш , а това не е добре .  

Както и да е де .

Хайде мислте тук другите и пак казвам , ако искате мое съдействие и имате конкретна идея и визия за световното . Кажете ми с радост бих помогнал за да видя медали по порфилите на националите от 2016 Wink .

Няма какво да мисля пич! Аз съм живата история на тази игра, аз и още двадесетина други:D  а и казах че ще участвам на световното...
,,,световното през 2099година! Grin До тогава ще люпя семки и ще ви наблюдавам от първия ред и ревейки - осанна или разпни го, ще се обучавам на техники, замисли, скрити капани, тайна дипломация и груба сила. През 209и9-та ще се състои първото междупланетарно първенсво за купата на единствения и тогава ще е без пари а аз полуроботизиран тинейджър и изживяващ третата си младост с новоизникнали зъби ще ви озарявам с чисто бяла усмивка и ще съм ви лидер, ще ви полагам уставно с мистрията, защото на старило и патило се дължи респект! Панимаеш? До тогава ще съм купил Империя Онлайн ще съм повишил десеторно всички заплати на персонала а за мъжете, които блудстват и прелюбодействат с колежките си ще има бонуси от екскурзии до Филипините, Палма де Майорка, Венера и Меркурий + хонорар според това, кой колко колежки е "взел на нож" А до тогава се стегай и да си се научил да се биеш, да си се оженил та да има на кого да слагаш рога след като те взема в екипа като " Устата на Народа"! Grin
Падни за 20 лицеви!!!

П.П. ...и гледай жена ти да е убавица щото аз съм естет Tongue
Пък после кажи че не мислим за добруването ти!
« Последна редакция: Октомври 01, 2016, 01:18:14 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #39 -: Октомври 01, 2016, 09:51:02 »

Знаеш ли нещо ...
Хайде понеже темата е да не се заяждаме ще съм по-човчвен .

Та .
Пич , истината е , че мен българи не ме учиха да я играя таз игра . Българите все ми се правиха на философи когато започнах да я играя . Ера1 БГ18 . Това ми беше 1 вото влизане в И.О. - След това се зарибих и отидох да играя в международен свят . Там попаднах на бразилци и хората ме научиха да се оправям с битките и с икономиката . Дойдох в БГ17 и ... се запознах с вас . Помниш предполагам драмите в ЕРА 2 .
След това реших да се върна в БГ18 и да вида какво става . И там се запознах с ВЕСО . Та това е човека който ме научи как да се оправям със съюзните си армии и да ти кажа чесно ... досега не съм се дънил Wink . Когато съм отивал за замъци успеваемоста ми е 100% . Така че лично няма как доста от хората тук говорещи за мен да говорят за качествата като играч , по-скоро говроят за  мен като личност или поне за личноста която си мислят , че познават Smiley . Лично аз знам и съм сигурен , че съм един от най-комплексните играчи в И.О. - НО .... тук идва НО то ... Моята слаба страна е че съм непредсказуем . ДА признавам си го . За мен И.О. си беше и си остава игра и едва през последната година осъзнах , че въпреки че е игра , ако поемеш ангажимент то е добре да го спазваш . Защото така прахосваш доста време на Хората с които играеш , а това не е добре .  

Както и да е де .

Хайде мислте тук другите и пак казвам , ако искате мое съдействие и имате конкретна идея и визия за световното . Кажете ми с радост бих помогнал за да видя медали по порфилите на националите от 2016 Wink .
.гледай да не посрамиш Весо че ми е приятел, успех!
Активен
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #40 -: Октомври 01, 2016, 10:19:42 »

Няма какво да мисля пич! Аз съм живата история на тази игра, аз и още двадесетина други:D  а и казах че ще участвам на световното...
,,,световното през 2099година! Grin До тогава ще люпя семки и ще ви наблюдавам от първия ред и ревейки - осанна или разпни го, ще се обучавам на техники, замисли, скрити капани, тайна дипломация и груба сила. През 209и9-та ще се състои първото междупланетарно първенсво за купата на единствения и тогава ще е без пари а аз полуроботизиран тинейджър и изживяващ третата си младост с новоизникнали зъби ще ви озарявам с чисто бяла усмивка и ще съм ви лидер, ще ви полагам уставно с мистрията, защото на старило и патило се дължи респект! Панимаеш? До тогава ще съм купил Империя Онлайн ще съм повишил десеторно всички заплати на персонала а за мъжете, които блудстват и прелюбодействат с колежките си ще има бонуси от екскурзии до Филипините, Палма де Майорка, Венера и Меркурий + хонорар според това, кой колко колежки е "взел на нож" А до тогава се стегай и да си се научил да се биеш, да си се оженил та да има на кого да слагаш рога след като те взема в екипа като " Устата на Народа"! Grin
Падни за 20 лицеви!!!

П.П. ...и гледай жена ти да е убавица щото аз съм естет Tongue
Пък после кажи че не мислим за добруването ти!

 Абе Влад, пиенето ли свърши ? Grin
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #41 -: Октомври 01, 2016, 11:32:46 »

.гледай да не посрамиш Весо че ми е приятел, успех!

Ако всикчо е ОК ще го докажа .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #42 -: Октомври 01, 2016, 11:48:09 »

Това е начина, организирайте се от по рано, бъдете единни и с правилната дипломация медалите са постижима цел.
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #43 -: Октомври 01, 2016, 12:04:45 »

Това е начина, организирайте се от по рано, бъдете единни и с правилната дипломация медалите са постижима цел.

Оптимист!

През 2014 един колега Hristomen бе същия оптимист и даде всичко от себе си за да крепи хармонията в отбора.

Аз съм скептик че ще може да се постигне медал.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #44 -: Октомври 01, 2016, 12:18:14 »

Оптимист!

През 2014 един колега Hristomen бе същия оптимист и даде всичко от себе си за да крепи хармонията в отбора.

Аз съм скептик че ще може да се постигне медал.
Пуснете му осъвременено издание на правилата на Ицето и го слушайте, човекът не греши
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!