Imperia Online България  
Април 18, 2024, 17:41:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ера 11 !  (Прочетена 52988 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #285 -: Май 12, 2016, 20:51:52 »

5то ниво академия и чак след 22ч съм с паладини....

http://prntscr.com/b39h9e

аз академия не съм проучвал много, а всичко през 3 категория съм пускал и много от рано съм почнал за сметка на военната медицина, че и тактики до вчера ги нямах всичките
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #286 -: Май 12, 2016, 21:05:55 »

Звезди и ние ги пускаме през 3та категория,щото ресурс бол,но имаме и академии,а преди 2-3 дена май извадихме палките.Тука става въпрос за времето и неговото съкращаване със  плави кмъцета Grin Grin Grin

Слави,знаеш защо написах онзи пост Wink
Не мисля да се борим за непобедими,а и мисля,че е невъзможно,без плавите,ама повечко за медальони и сандъци с армия.С население малко над 2 милиона,дори цялото да наемем,едва ли ще спрем последните вълни,а и няма да можем да го наемем де Grin  Та,за плавите ставаше дума. Да си правим кефа и тва е.Никъде нема ходиш.На есен с песен Smiley
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #287 -: Май 12, 2016, 21:19:44 »

Това без да ползвате диаманти  *scratch* Впечатлен съм  *scratch*

На мен ресурса не ми е никакъв проблем ... но въпреки, че пускам през Академиите не ми стига времето. Можех да извадя ел.стрели и Фаланги един ден по-рано ... но чак паладини .... Браво  *bravo*
Академия 3 през 3то ниво.Но верно много бавно се правят палките и още утре ше проусна 2 от атаките.Без камъчета за медальони и сандъци с армия -не става.Не съм дал и стотинка.Дори заради недоглеждане на описанието използвах само около 100 от камъчетата които дадоха през първия ден.А през последната седмица влизам само вечер след 19ч.,което допълнително ме дърпа назад.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #288 -: Май 12, 2016, 22:21:52 »

Ако не бях направил простотията със забавянето на ваденето на Фаланга и елитни стрелци с 24 часа ... тази атака щях да я спра без проблем Sad Сега .. мисля, че няма начин ... но аз пък не съм свикнал да се отказвам толкова лесно ...


Сега ще помисля повече  *scratch*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
mega_alien
Гост
« Отговор #289 -: Май 12, 2016, 22:48:31 »

Ако ме победят поне ще имам ресурс да надуя на джони последната атака 4-5 %  Grin Grin Grin
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #290 -: Май 12, 2016, 22:58:05 »

Влизането ми утре ще е 10 часа преди атаките,а следващото чак в 19ч.Това е много армия която няма да мога да мобна за удара.Няма как да спра и 5те атаки
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #291 -: Май 12, 2016, 23:07:55 »

Аз го измислих.Няма ако,няма защото...
Спираме столицата и планинската и сме 2от 5,което е по-добре от първоначалния вариант да пуснем 4. Grin Grin Grin
Толкова.
Който си може без диаманти да ги спира,получава моите поздравления...ние не можем,щото иначе нема има армия и за половин атака после Grin Grin Grin
Късмет със сметките.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #292 -: Май 12, 2016, 23:43:18 »

Аз съм без диаманти и целта ми е топ 50 за ваучера.

Колко трябва да загубиш и дали ще можеш да си храниш армията в последните 4 вълни атаки за да си в топ 50?
Активен
mega_alien
Гост
« Отговор #293 -: Май 12, 2016, 23:59:47 »

Звезди на твое място бих направил следното. Посрещам колкото мога за да не давам много големи загуби но и да изкарам ресурс за наемане на достатъчно армия след вълната. Поддържам си армията и изкарвам ресурс. Последната я срещам само в една провка за минимални загуби. Гледам да оползотворя максимално ресурса и населението за армия за да ми е по-високо нетото. И стискам палци, че няма 50 плащащи за да са толкова преди мен ...
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #294 -: Май 13, 2016, 06:42:18 »

Борба до край бре Smiley Кво е тва бягане от атаките и тнт.Слагаш си главата в торбата и квот стане.Или ще те омажат или ще ги омажа Smiley
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #295 -: Май 13, 2016, 08:22:06 »

Много рано дойде тази балансирана атака с паладини в нея ... ще се опитам да я спра ... но дори ида успея ще е последната, която ще мога  *hihi*

И наистина сега е момента за тези,  които гонят цел в класирането да пропуснат пожар или повече  *gamer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #296 -: Май 13, 2016, 10:08:05 »

Проблема ми е златото.

Вчера спечелих 400М а издръжката е 19М х 20 часа - нищо не остава за развитие. Дори обръщам дърво в злато за да компенсирам и пусна някоя военна медицина.

http://prntscr.com/b3gpiv

Понеже класирането е по нетни точки мисля че повече от 10М не мога да постигна, само мисля как да огранича щетите.

Активен
mega_alien
Гост
« Отговор #297 -: Май 13, 2016, 14:03:03 »

Звезди спокойно моята издръжка ще удари 30М на час всеки момент ...


Аз имам голяма дилема ... При кой от 2та варианта да посрещам ---> http://prntscr.com/b3isp6
За сега съм се спрял на шахматна комбинация, 2 порвки при единия 3 при другия ... Приемам съвети ...
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #298 -: Май 13, 2016, 14:04:34 »

Срещам всичко засега,но може би ще е за последно...няма да имам сили да спра останалите поне така си мисля : Undecided
Активен

Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #299 -: Май 13, 2016, 14:20:04 »

Аз няма да срещам всичко и аз се чудя дали да срещна в 2 или 3 провинции.

Основно не мога да преценя колко ще спечеля от 1 битка злато и ресурси за да си покрия издръжката за следващите 20 часа, че няма население и за заем вече.
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!