Imperia Online България  
Април 19, 2024, 03:25:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ера 11 !  (Прочетена 52995 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mega_alien
Гост
« Отговор #240 -: Май 10, 2016, 08:57:44 »

Здравейте, имам следния въпрос ще ползвате ли конете в 23 вълна или само стрели мечове и копия  Lips Sealed


Аз мисля да ползвам всичко де що имам и дано дам по малко загуби от предната атака ...

Мен вече ми отидоха 4 живота и шансовете за какво ли не... По най-тъпия начин отпадам  Grin

Какво стана бре батъле ?
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #241 -: Май 10, 2016, 09:03:04 »

Мисля да е само с мечове и стрели за по-малко загуби и яко въртене на генералите пак Smiley Лесна атака е,но както каза Крокодил понагоре,ако се подцени ще има изревали Grin
Активен

Izzidaa
Сержант
**

Karma: +119/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #242 -: Май 10, 2016, 09:08:59 »

слаби са ми проучванията  Cry
но ще смятам, дано успея да си запазя кончетата, че са ми милички Grin
Активен

За да бъдеш уважаван от идиоти, трябва да се държиш според техните очаквания. За да бъдеш уважаван от това болно човечество, ти трябва да си по-болен от тях. Тогава те ще те уважават, но защо ти е? - ОШО
mega_alien
Гост
« Отговор #243 -: Май 10, 2016, 09:20:07 »

Мисля да е само с мечове и стрели за по-малко загуби и яко въртене на генералите пак Smiley Лесна атака е,но както каза Крокодил понагоре,ако се подцени ще има изревали Grin

Аз имам точно 6 свестни генерала 5 от които гонят 60 години ... 6тия ще празнува 70 скоро ... Гътнели се 1 това беше играта за мен ... Без генерали няма как да стане ...
Активен
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #244 -: Май 10, 2016, 10:02:20 »

http://prntscr.com/b29x59

Дали си струва да срещаш всичко за да си в топ 50?

В следващата атака ми идва противник (със сериозни проучвания) от 3М армия разделена в 6 провинции, а аз имам едва 1,8М армия.

Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #245 -: Май 10, 2016, 11:39:00 »

http://prntscr.com/b29x59

Дали си струва да срещаш всичко за да си в топ 50?

В следващата атака ми идва противник (със сериозни проучвания) от 3М армия разделена в 6 провинции, а аз имам едва 1,8М армия.



Настоящата атака е разграбване ... от нея ще имаш най-голяма полза да я срещнеш Wink По-скоро преценявай дали си заслужава да спираш пожарите Smiley

Аз допуснах грешка в планирането и след тази атака ще е тегаво ... но не смятам да се отказвам  [:-}
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
mega_alien
Гост
« Отговор #246 -: Май 10, 2016, 14:20:58 »

http://prntscr.com/b29x59

Дали си струва да срещаш всичко за да си в топ 50?

В следващата атака ми идва противник (със сериозни проучвания) от 3М армия разделена в 6 провинции, а аз имам едва 1,8М армия.



Зведи спокойно Smiley Аз имам 2.2М армия и ми идват 4 221 408 единици. Моите проучвания са горе долу колкото твоите. Срещаме ги спокойно. Рано е да се отказваме и то на лесна вълна като тази Smiley

Крокодил аз се притеснявам само от решението си да направя и поддържам толкова много копия ... С наличните и обучаващите се са над 900к. Ако дойде една вълна в която не намеря как да ги ползвам не знам дали ще мога да я посрещна ...
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #247 -: Май 10, 2016, 18:21:10 »

Зведи спокойно Smiley Аз имам 2.2М армия и ми идват 4 221 408 единици. Моите проучвания са горе долу колкото твоите. Срещаме ги спокойно. Рано е да се отказваме и то на лесна вълна като тази Smiley

Крокодил аз се притеснявам само от решението си да направя и поддържам толкова много копия ... С наличните и обучаващите се са над 900к. Ако дойде една вълна в която не намеря как да ги ползвам не знам дали ще мога да я посрещна ...

Копията се правят много бързо. Не виждам защо държиш толкова много ... освен да ти харчат ресурс. Виж си казармите ... прецени, колко можеш да изкараш за времето между две атаки и разпусни 60-70 % от възможните за обучение. Така ще можеш да допълниш при нужда ... а междувременно ще си оправиш населението (прираста) и ще пооправиш и щастието ако ги разпуснеш правилно Smiley

Аз поддържам около 300 К налични ... ако ми трябват ще наемам  *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #248 -: Май 10, 2016, 19:38:59 »

Нито едно копие не поддържам.Достатъчно бързо стават,ако имаш високо ниво казарми.между 2ве атаки вадя без проблем до 500к копия и после стават пак на мотики Smiley
Активен

Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #249 -: Май 10, 2016, 19:43:50 »

Нито едно копие не поддържам.Достатъчно бързо стават,ако имаш високо ниво казарми.между 2ве атаки вадя без проблем до 500к копия и после стават пак на мотики Smiley

кое ниво казарми е високо?
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #250 -: Май 10, 2016, 20:44:43 »

В момента съм с 7мо  ниво.Утре пускам 8мо.За 9то Не мисля защото ще почна да губя щастие
« Последна редакция: Май 10, 2016, 20:54:15 от Apuyc1912 » Активен

mega_alien
Гост
« Отговор #251 -: Май 11, 2016, 00:32:10 »

Аз искам за последните 3 вълни да имам минимум по 200к фаланга на провка ... Това значи поне 1.8М ... В империята имам 2.1М население в момента и повече няма да стане с това наемане. Та съм започнал да ги правя по малко от сега ... 27мата миналия път беше паладини и стрели на пожар та от сега обмислям какво да правя като дойде това ... Тя събори повечето играчи след нея имаше 6 непобедени а те намаляха само с още 1 след последната ...
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #252 -: Май 11, 2016, 08:09:44 »

Направих лош разчет с времето.... За тази атака трябваше да имам ел. стрели ... но още не ми е готово ЦВ 11 и от там .... сега ще срещам на литър кръв и шепа зъби  Grin

« Последна редакция: Май 11, 2016, 08:26:54 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #253 -: Май 11, 2016, 09:37:23 »

Аз срещах на укрепен център с флангови стрелци миналата атака - http://prntscr.com/b2ntt5

моля за съвет с каква армия и формация е оптимално да се срещне следващата атака

http://prntscr.com/b2nu5r
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #254 -: Май 11, 2016, 11:20:56 »

Аз срещах на укрепен център с флангови стрелци миналата атака - http://prntscr.com/b2ntt5

моля за съвет с каква армия и формация е оптимално да се срещне следващата атака

http://prntscr.com/b2nu5r


Аз посрещах според провинцията и генерала ... Основно защитите ми бяха с укрепен Фланг ...

http://prntscr.com/b2omsm

http://prntscr.com/b2ongg

Следващата атака мисля да я спирам само с мечове и стрелци с малко бонусчета скрити в ръкава Grin Grin Grin
За всякак битка ще проиграя варианти за да преценя според терена и генерала коя подредба ще ми е най-изгодна  *scratch*

Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!