Imperia Online България  
Март 28, 2024, 12:09:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ера 11 !  (Прочетена 52829 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Veso
Сержант
**

Karma: +23/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #165 -: Май 05, 2016, 16:58:12 »

Джон не е интересен даже за гледане, камо ли да го мислим...интригата е по-скоро loshotia дали ще прецака risaras за второто място  Smiley
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #166 -: Май 05, 2016, 16:58:31 »

Принципно си прав , но в момета след каря на Мастер 1 е леко е творчески отдих . А и не мсиля , че изобщо някой би се навил да се бори с него за Номадите Wink
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
mega_alien
Гост
« Отговор #167 -: Май 05, 2016, 17:20:37 »

Пуф ако имах едни 2000 - 3000 евро за хвърляне на вятъра с удоволствие бих го победил на номади ...

Иначе О Юри ти мит и легенда. Благодаря, че ни удостояваш с присъствието си. Благодаря за подкрепата която показваш за нищожните личности като Джони ... Заради такива благотворителни инициативи си толкова популярен. Едно величие като теб дори да обърне внимание на такъв като Джони се и чистя милостиня към бедните. Продължаваш да демонстрираш изключителният си характер, възпитание и доброто си сърце. За това те обичаме.
 
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #168 -: Май 05, 2016, 17:27:36 »

Джон не е интересен даже за гледане, камо ли да го мислим...интригата е по-скоро loshotia дали ще прецака risaras за второто място  Smiley

И Рисарас и Лошотия имат шанс да бият Джони,ако си изиграят картите както трябва.Същото и за теб се отнася Весо Wink
Активен

mega_alien
Гост
« Отговор #169 -: Май 05, 2016, 17:33:12 »

Дани аз нямам ли шанс ? Разби ми фантазиите.  Cry Cry Cry
Активен
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #170 -: Май 05, 2016, 17:35:20 »

И Рисарас и Лошотия имат шанс да бият Джони,ако си изиграят картите както трябва.Същото и за теб се отнася Весо Wink

Аз мисля че не може да се навакса разликата.

Никой не знае колко ресурс има той в излишък.

А с тенденцията да понижи множителите на хората от топ 10 едва ли ще може да се направи рейз.

Истината е че той печели много от военен доход и никой не може да компенсира тези ресурси с множителя на икономиката.

Гъдела е за топ 50 и там ще има уникални врътки и изненади. Аз дори не знам кой играе с диаманти и от кой да очаквам супер изненада в диапазона от 30-60 място.
« Последна редакция: Май 05, 2016, 17:37:08 от Zvezdi » Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #171 -: Май 05, 2016, 18:00:34 »

Принципно си прав , но в момета след каря на Мастер 1 е леко е творчески отдих . А и не мсиля , че изобщо някой би се навил да се бори с него за Номадите Wink
Вероятно е така.Вече се е адаптирал/и към коефицента.Видях че за 20ч в мастера вдигна 140м нето.След което се дари и взе 10 замъка и падна на 55м.Това на втория ден от ерата.А виждам вече,че е взел всички замъци.Ще е глупаво някой да си помисли,че тук има някакви шансове срещу него.Това обаче за мен е анти-играч.Продължавам да си мисля,че поведението му е насочено против играта.Добре е анализаторите в ИО да обърнат сериозно внимание на този вид игра.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #172 -: Май 05, 2016, 18:15:25 »

Вероятно е така.Вече се е адаптирал/и към коефицента.Видях че за 20ч в мастера вдигна 140м нето.След което се дари и взе 10 замъка и падна на 55м.Това на втория ден от ерата.А виждам вече,че е взел всички замъци.Ще е глупаво някой да си помисли,че тук има някакви шансове срещу него.Това обаче за мен е анти-играч.Продължавам да си мисля,че поведението му е насочено против играта.Добре е анализаторите в ИО да обърнат сериозно внимание на този вид игра.

Точно това е и моето мнение! Аз виждам същото. +1
Активен

Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #173 -: Май 05, 2016, 19:56:06 »

С колко максимален % може да се усили атаката на варварите?

Вие защо не ползвате тази опция за да взимате повече военен доход?
Активен
Veso
Сержант
**

Karma: +23/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #174 -: Май 05, 2016, 22:27:04 »

С колко максимален % може да се усили атаката на варварите?

Вие защо не ползвате тази опция за да взимате повече военен доход?
Разбира се че я ползвам, доколкото мога да си вдигна атаката от варвари, без да ме пребие вълната.

И Рисарас и Лошотия имат шанс да бият Джони,ако си изиграят картите както трябва.Същото и за теб се отнася Весо Wink
Дани, има битки на деня...умножи дохода по броя атаки...и смятай че едната атака го храни и развива Smiley  Да го биеш при това ударно наливане в началото е невъзможно поне с бюджета с който аз разполагам.
Активен
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #175 -: Май 05, 2016, 22:49:47 »

Праснах 25 стана и увеличих един показател

http://prntscr.com/b0p5yj

а кога ще ми бъде засилена атаката в сегашната вълна или в следващата?
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #176 -: Май 05, 2016, 22:50:57 »

7преди 00.00+7бонус+7след 00.00 при множител 10-на армия...но едва ли боговете ще са благосклонни,по простата причина,че ИО сигурно се питат:Имаме ли изгода Джони,да загуби някъде Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Veso
Сержант
**

Karma: +23/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #177 -: Май 05, 2016, 23:10:53 »

Праснах 25 стана и увеличих един показател

http://prntscr.com/b0p5yj

а кога ще ми бъде засилена атаката в сегашната вълна или в следващата?
В следващата атака Smiley
7преди 00.00+7бонус+7след 00.00 при множител 10-на армия...но едва ли боговете ще са благосклонни,по простата причина,че ИО сигурно се питат:Имаме ли изгода Джони,да загуби някъде Grin
пак нестава...Джонката има толкова събран ресурс ,че ще трябват трети и четвърти тур с бонус сандъци за да се стигне Grin... Той е мечтания играч за ИО и модела по който развиват играта *hmm*
Активен
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #178 -: Май 05, 2016, 23:14:28 »

Значи голям автогол.

Ще ме пребият като куче, а трябваше да я засиля когато изкарам елит и все още идват сините единици.
Активен
mega_alien
Гост
« Отговор #179 -: Май 05, 2016, 23:17:35 »

Джони не е интересен ... Най-малкото не е интересен защото всеки с повече пари може да направи каквото той прави. И сме го видели вече в мастър блица. Не съм впечатлен.

На ме са ми интересни по нормалните играчи. Например --> Как се справяте с постоянно увеличаващите се издръжки ?
Каква е стратегията ви след достигане на пълен елит ? Започвате да наблягате само на армия, военните проучвания само през първата категория на академията и да трупате ресурс за преди да удари последната вълна ? Или имате друга стратегия.
Аз съм на този етап и ми е трудно да реша какво да правя ... На предните номади поради липсата на категориите едвам успявах да достигна паладин преди последната вълна. Сега обаче очаквам проучвания 50 накрая и избора ми е да се боря за по-високи проучвания като хабя ресурс за категории и съответно да се мъча за непобедим ... Или да се боря за класиране като пазя ресурса за да избухна накрая ...
Много сложен избор... Съвети ?
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!