Imperia Online България  
Април 25, 2024, 16:24:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ера 11 !  (Прочетена 53161 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #135 -: Май 03, 2016, 22:42:19 »

Бият ни Юри Sad все се опитват да ни съборят къщичките или да ни подпалят дупетата  *hihi*
Като стане по сериозно ще  дам на теб да се оправяш, за дето само ни гледаш сеира  Tongue

Къде съм казъл че ви гледам сеира ? Защо се опитваш да ми намесиш името в измислен скандал ? Казах това което аз имах като опит от миналите номади . Нищо повече не съм коментирал . Забавлявайте се и си правете весело . Но не ми слагай думи в устата които не съм казал . Бъди мъж Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Izzidaa
Сержант
**

Karma: +119/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #136 -: Май 03, 2016, 23:24:42 »

Много жалко, че във всичко виждаш конспирация, но не ми е цел да се заяждам с теб или когото и да било Wink . Моля не ми давай роля във филм който дори не искам да гледам!
Активен

За да бъдеш уважаван от идиоти, трябва да се държиш според техните очаквания. За да бъдеш уважаван от това болно човечество, ти трябва да си по-болен от тях. Тогава те ще те уважават, но защо ти е? - ОШО
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #137 -: Май 04, 2016, 00:02:53 »


Колко услужливо се появи новата промоция за диаманти.
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #138 -: Май 04, 2016, 00:35:35 »

Докарах загубите до 5/1 - номад/моя армия ...

Пуснах 8-ци навсякъде и имам ресурс да изплатя външния дълг на БГ  Grin


Трудих се усърдно цели 42 мин. имам законно право да помързелувам  *tired*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #139 -: Май 04, 2016, 00:41:32 »

Krokodil

А как бихте посрещнали следващите атаки на пожар?

С каква формация (укрепени флангове) и какъв състав на армията (20% копия, 30% стрели, 20% мечове и 30% коне)?
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #140 -: Май 04, 2016, 01:03:56 »

Krokodil

А как бихте посрещнали следващите атаки на пожар?

С каква формация (укрепени флангове) и какъв състав на армията (20% копия, 30% стрели, 20% мечове и 30% коне)?


Посрещането е определено от наличните армии и минимално наемане на допълнителна такава.

Посрещам с Укрепен Център съотношение 1,2 / 0,8 / 1 - т.копия / т.стрели / т. коне + наличните балисти разпределени в 4-те провинции.

Има малки варияции в зависимост от вида терен.


Честно казано бих искал да е 4/1/1 - но нямам толкова време и не искам да унищожавам толкова население ...  още повече, че в следващата защита най-вероятно копията ще са безсмислени  *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
mega_alien
Гост
« Отговор #141 -: Май 04, 2016, 06:13:44 »

Аз пак малко прекалих с копията ... Ама нищо ще ги пазя да ги правя на фаланги утре ...

Иначе Юри о мая пътеводна светлина благодаря за мъдростта. Твоите напътствия ме водят към победа над деня. Ти си идола от моите мечти ...
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #142 -: Май 04, 2016, 11:27:25 »


 ...  още повече, че в следващата защита най-вероятно копията ще са безсмислени  *beer*

Грозно е да се цитираш сам ... но за новата атака ... копия ти трябват точно толкова, колкото и трън в седалищните части  Wink

Р.Р. Очаквам да видя някой да се похвали с решението си за пожара от коне  *scratch*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #143 -: Май 04, 2016, 11:30:58 »

http://prntscr.com/b02k3q ето и най-доброто,което ми позволяваше симулатора при положение,че нямам достатъчно копия другите битки са +/- същите загуби с 100-500 точки разлика
Активен

Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #144 -: Май 04, 2016, 11:34:50 »

http://prntscr.com/b02lbn
http://prntscr.com/b02lhn

16та атака

http://prntscr.com/b02ln0

Класиране след 15та атака

Тези атака ще са малко кървави ми се струва  Cry Cry
Активен

Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #145 -: Май 04, 2016, 11:36:15 »

Аз реших да сложа на всякъде по равно а това е най-лошия резултат:

http://prntscr.com/b02jpg

Малко аматьорско изпълнение, но за сега прираста на населението ще ми позволи да наваксам загубите за 9 часа.

До елит съм далече и дано имам още 4 дни без атаки от червените за да смогна, а после 1 ден ще подобрявам и там ще се вдигне и населението за да може поне до 22 атака да има баланс и поне 160К селяни да работят във всяка провинция.

Издръжката в злато се очертава също проблем след 5-6 дни, задължително ще се губят битки, но диаманта показва силата си - като гледам класирането. Едва ли в топ 50 ще могат да се наредят играчи които не са пазарували.
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #146 -: Май 04, 2016, 11:39:50 »

Звезди проблем с златото няма да има,ако се разпредели всичко както трябва Wink Елит мисля че ще направя преди да почнат само елитните атака,така че няма и там да е проблема.Проблема ще дойде когато дойдат последните атаки няколко атаки с най-високите проучвания,но и от там може би ще се измъкнем сухи....а за топ50 ще си проличи дали е само син камък или умения  Smiley
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #147 -: Май 04, 2016, 11:47:47 »

http://prntscr.com/b02phu

Това е моята защита на 15 атака ...

Лошото е, че сега като наех за следващата защита и взех да се доближавам до ТОП 100 .. .а въобще не ми се ходи там  Embarrassed


« Последна редакция: Май 04, 2016, 11:50:50 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #148 -: Май 04, 2016, 11:56:56 »

При тези максимални нива на проучвания едва ли ще издържа до края без загуба, затова да поместя и аз една битка , докато успявам да посрещам атаките.  *hihi*
http://prntscr.com/b02qwz
Активен
mega_alien
Гост
« Отговор #149 -: Май 04, 2016, 18:08:50 »

http://prntscr.com/b06t1v

Това е моята най-слаба защита на тази вълна. Като другите 3 са с двойно по-малко загуби ... Напълно аматьорската ми грешка тук е породена от липсата на време за обучение на генерали в началото. Ако бях отделил времето да си вдигна поне 9 генерала нямаше още от сега да започна да давам повече загуби заради тяхната липса ...
Иначе не се притеснявам за копията ... Както казах полза винаги ще им се намери когато станат на фаланги ...
И мен започва да ме тормози издръжката та ще видим...
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!