Imperia Online България  
Април 19, 2024, 02:03:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ера 11 !  (Прочетена 52993 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #105 -: Май 02, 2016, 14:33:04 »

Ммм мисля да не правя всички провки,пък дано се получи,а населението на финала ще е черно,злобно и въоръжено с императорските доспехи и ще се хвърли в кървава бран да защитата земите имперски Wink

Има вариант да наемаш армия без да губиш щастие в провинцията.
При прираст +2000 на час дори няма и да ти се отрази в глобален план на добива.
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #106 -: Май 02, 2016, 14:34:24 »

Има вариант да наемаш армия без да губиш щастие в провинцията.
При прираст +2000 на час дори няма и да ти се отрази в глобален план на добива.

Прираст на населението   7 516 нa час

Не съм дигал ферми и медицина 2ри ден вече,но засега всичко е 6ца.Населението пирува и щастието цъфти по моите земи  Smiley
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #107 -: Май 02, 2016, 14:35:02 »

Естествено,че е задължително анексирането.Който не ползва диаманти за армия и 1000 медицина да има,мани тази работа-население 0 ще има след наемане....ако си построил казарми де Grin    Пък,че загубите ще са яки е ясно-Надежда тука всяка оставете Grin Grin Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Veso
Сержант
**

Karma: +23/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #108 -: Май 02, 2016, 14:54:16 »

Евала че се веселите  Grin , но докрая всичките ще сме прегазени...реса, армията и формацията нямат значение....без проувания и купени генерали на 20-22 атака картинката ще е кръв и зъби по асфалта  Grin па нека тези номади да не са онези номади  *freak*
Активен
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #109 -: Май 02, 2016, 15:06:26 »

Това ми е дилемата на мен. Към 22 атака какво да жертвам че да се държа в топ 50?
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #110 -: Май 02, 2016, 16:26:40 »

ще държиш топа ако са останали само 50 живи Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
mega_alien
Гост
« Отговор #111 -: Май 02, 2016, 16:43:24 »

Аз реших, че без диаманти елит няма да мога да извадя навреме ... Та не се сдържах и си купих малко колкото да има за съкращаване на някое и друго проучване ... С 20 лева за диаманти до никъде няма да стигна но ще си ги похарча с кеф ... Просто ми писна да си мисля "е сега ако имах малко диаманти" или "с малко диаманти това или онова" ... Бях си казал, че до световното няма да давам пари за играта но не се сдържах ...
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #112 -: Май 02, 2016, 17:16:49 »

Евала че се веселите  Grin , но докрая всичките ще сме прегазени...реса, армията и формацията нямат значение....без проувания и купени генерали на 20-22 атака картинката ще е кръв и зъби по асфалта  Grin па нека тези номади да не са онези номади  *freak*

Последния път като се гъбарках с номадите, само това че ме мързеше да ставам по нощите да наемам армия ме лиши от възможността да бъда непобеден.

В момента спирам без да съм наел и половин войник. Напротив разпусках за заселване ... само времето ме притеснява ... но може с по-редовно влизане да компенсирам ... ще видя  *pardon*

И в крайна сметка  НЕ Е ВАЖЕН РЕЗУЛТАТА А ПЪТЯ КЪМ НЕГО Wink
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #113 -: Май 02, 2016, 17:20:56 »

Аз реших, че без диаманти елит няма да мога да извадя навреме ... Та не се сдържах и си купих малко колкото да има за съкращаване на някое и друго проучване ... С 20 лева за диаманти до никъде няма да стигна но ще си ги похарча с кеф ... Просто ми писна да си мисля "е сега ако имах малко диаманти" или "с малко диаманти това или онова" ... Бях си казал, че до световното няма да давам пари за играта но не се сдържах ...

Пари за 2 бутилки хубаво вино Wink си дал на вятъра!

Аз залагам на армия която да вдига нетото, от там и по-силни атаки към мен - респективно по-голям военен доход.
Паралелно развивам икономиката и проучвам през 2-ра или 3-та категория на академиите.
Благодарение и на множителя х10 (добра икономика) а и разбира се и с множество атаки по независими градове и варварски станове се събира ресурс.

Всичко зависи кога ще тръгнат "червените", но вододела ще бъде там около 20-тата вълна май много от колегите между 30-то и 80-то място ще бръкнат в джоба за да закрепят положението.
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #114 -: Май 02, 2016, 18:10:39 »

Никога не съм ги играл номадите.Не зная как са били правилата преди.При сегашните  и с тоя коефицент е елемнтарно.Даже време не трябва.Вдигнах гилдии на 3 и забавих малко централките.Но академиите ги правя също на 3 и през тях мисля че до 5-6 дена елита ще е готов.Движа се между 150-200 в класацията.Ще видим кога наблъскам армия към края докъде ще я докарам.Пари много рядко съм давал за играта.Не мисля че ще дам точно сега.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #115 -: Май 02, 2016, 18:22:14 »

Имате ли планове да лихвите с 50М злато в банката?
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #116 -: Май 02, 2016, 19:03:28 »

Отдавна имаме лихва.

Гаро,кое е елементарно?Понякога ги ръсиш едни Grin
Без диаманти,като ти дойдат с 30-40-50 проучвания,ще е мн елементарно  Grin Grin Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #117 -: Май 02, 2016, 19:20:20 »

http://prntscr.com/azfv4e
http://prntscr.com/azfv83

14та атака

http://prntscr.com/azfvh2

Класиране след 13та атака
Активен

mega_alien
Гост
« Отговор #118 -: Май 02, 2016, 19:21:33 »

То докато тръгне елита е елементарно и на двата формата номади които съм играл сега ... Аз искам паладини до 3 дни иначе няма смисъл ...
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #119 -: Май 02, 2016, 19:30:26 »

Казх,че не съм ги играл никога.Ако съдя по модела който следват дотук в ерата,едва ли ще ми дойдат с такива проучвания.Досега не имало вълна която да не мога да спра дори и с наличната армия,а има 20ч за наемане на нова.Както писаха хората по-горе,целта е да се влезе в топ 50 без диаманти.За тия кои искат да плащат целта ще са първите 3 места.А казах че е елементарно,понеже дотук не ми се е налагало да влагам никаво усилие,време и мисъл в играта.Просто влизам по 2-3 пъти за по 20-30мин на ден.Няма следене на противник,няма надхитряне,няма засечки.Правиш икономика и наемаш нужната ти армия.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!