Imperia Online България  
Април 28, 2024, 16:21:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Съоръжението "Ров"  (Прочетена 1269 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« -: Април 16, 2016, 13:30:39 »

В играта за съоръжението "ров" на крепостта е записано така: "Намалява жизнените точки на нападащата армия с 2% на ниво."

Имам много простичък въпрос:
И при двата вида атаки ли ги намалява? Или само при крепостна обсада? И ако е само при крепостна - защо не го напишете, за да е ясно?

Никак не е трудно да се напише ясно: "Намалява жизнените точки на нападащата армия при крепостна обсада с 2 % на ниво. При полева битка не дава ефект." Нали така?
Активен
UriDulgoRuki
Редник
*

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 47



Профил
« Отговор #1 -: Април 16, 2016, 18:03:52 »

не е много трудно да се сетиш, че става въпрос за крепостна обсада, а не за полева битка... при полевата битка не се закача въобще креопостта, а рова е част от защитните съоражения на крепостта
Активен
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #2 -: Април 17, 2016, 10:51:46 »

Няма какво да се сещам - трябва да се пишат ясно всички правила. Така, че да не възникват въпроси.

 Никак не е трудно, ако този който ги пише има нужната езикова култура.
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #3 -: Април 18, 2016, 10:21:55 »

Описанието на Ров се намира в частта: Постановка на защитата, която се отнася за Крепостна обсада>

Механика на битката> Движение на армията> Полева битка> Протичане на полевата битка> Крепостна обсада> Постановка на защитата> Протичане на защитата

Ровът е съоръжение, принадлежащо към крепостта, а тя няма отношение към полевата битка. Освен това описанието му спада към раздела Крепостна обсада, както стана ясно по-горе.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #4 -: Април 18, 2016, 14:55:52 »

Ваня, вместо да се опитваш да вадиш вода от 9 кладенеца, просто им кажи да редактират описанието за "Ров" по начина, който съм дал по-горе. Не е сложно, мисля.
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #5 -: Април 18, 2016, 14:59:03 »

Ваня, вместо да се опитваш да вадиш вода от 9 кладенеца, просто им кажи да редактират описанието за "Ров" по начина, който съм дал по-горе. Не е сложно, мисля.

Не мисля, че има причина да се редактира, след като се намира в раздела Крепостна обсада. Как може да напишем в частта за крепостна обсада>  "При полева битка не дава ефект". Не се опитвам да нося вода от 9 кладенеца, а просто да се аргументирам.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #6 -: Април 19, 2016, 09:22:08 »

Не мисля, че има причина да се редактира, след като се намира в раздела Крепостна обсада. Как може да напишем в частта за крепостна обсада>  "При полева битка не дава ефект". Не се опитвам да нося вода от 9 кладенеца, а просто да се аргументирам.
Ми слаби са ти аргументите. Подкрепям забележката и мисля,че не е проблем да се редактира.
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #7 -: Април 19, 2016, 09:26:40 »

Не мисля, че има причина да се редактира, след като се намира в раздела Крепостна обсада. Как може да напишем в частта за крепостна обсада>  "При полева битка не дава ефект". Не се опитвам да нося вода от 9 кладенеца, а просто да се аргументирам.
Това, че през девет планини, в десета, под един камък, някой е оставил бележка, не оправдава подвеждащата информация в краткото описание.
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!