Imperia Online България  
Април 17, 2024, 02:59:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: последна ера  (Прочетена 1769 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
svetpav67
Редник
*

Karma: +7/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« -: Април 11, 2016, 20:20:40 »

 След всички промени едва ли е изненадващо, че голяма част от нас приключват с играта. В последния месец съм писала повече отколкото през цялото време, в което съм играла. И не е от хубаво де! Отварям тази тема, за да се види колко от играчите, а в някои случаи - цели съюзи играят последната си ера в ИО. Дано това даде някакво послание.
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #1 -: Април 11, 2016, 20:22:33 »

+1 Smiley
Активен
princessdara
Редник
*

Karma: +58/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 25



Профил
« Отговор #2 -: Април 11, 2016, 20:35:11 »

и аз и аз +1
Активен

"Да се смееш често и по много, да спечелиш уважението на интелигентни хора и обичта на децата… да цениш красивото, да откриваш най-доброто у другите, да оставиш света малко по-добър…да знаеш, че дори един човек диша по-леко, защото те е имало. Това е успех!”
andante
Сержант
**

Karma: +8/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #3 -: Април 11, 2016, 20:42:05 »

във един друг пост днес го казах -ние без тях можем те без нас не- аз също приключвам след края на ерата желая на всички който продължът успех,а на всички останали на който им е писнало от своеволията на 2-3 човека и са решили да си починат-радвайте се на свободното си време  *hahaha*
Активен
grozil
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #4 -: Април 11, 2016, 20:51:20 »

и аз ще съм от многото, които спират с ИО ... една хубава игра, с добър замисъл,която в началото беше много близка до реалния живот, а с времето все повече се комерсиализира и започна да отблъсква редовия играч... а с постоянните промени става още по-объркано и трудно да се ориентира човек, а какво остава за някой който тепърва започва да играе... бяха хубави години, в които срещнах много различни хора и намерих много нови приятели... много безсънни нощи покрай ери,турнири и първенства, но с хора ,с които ти е приятно да общуваш... уви както всяко нещо има начало, така идва време  да се сложи и край Cry
Активен
ico78
Сержант
**

Karma: +2/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 56

hooked member


Профил
« Отговор #5 -: Април 11, 2016, 20:53:25 »

20 Дни

Ей толкова остана.Не че много ми се доиграва но ......толкова се стараха всички

+1
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #6 -: Април 11, 2016, 20:55:39 »

+ 1

20 дена са Ицо само да устискаме !!!!
Активен
fatmaka
Капитан
****

Karma: +19/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Профил
« Отговор #7 -: Април 11, 2016, 21:01:00 »

+ 1

20 дена са Ицо само да устискаме !!!!

споко,утре ше ги съкратят на 10 *crazy*
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #8 -: Април 11, 2016, 22:31:06 »

2 дни
Активен
boneti
Редник
*

Karma: +5/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #9 -: Април 11, 2016, 23:50:16 »

+1
Активен
myrzelivche
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1



Профил
« Отговор #10 -: Април 12, 2016, 06:29:02 »

+1
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #11 -: Април 12, 2016, 13:23:52 »

И така за разлика от повечето тук .... за мен лично авантюрата И.О. приключи .

След въвеждането на новите правила и очевадното неравнопоставяне на ниво съюзи нещата тотално се обезмислят . Желанието ми да играя в Блиц Мастера се диктуваше от това , че в един момент съюзните на сините прпфили и обикновенните играчи се изравняваха и по този начин само способноста на хората имаха значение .
Лично за мен ще е непосилно да вдигам повече от + 26 лични бронии , а поставен пред този проблем .... просто няма смисъл да продължавам .

Ето защо и казвам офциално - Край . Играта на ниво Релам за мен приключи .

Желая ви на всики късмет и по-малко нерви и добри доходи , защото ще са ви нужни Wink
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
ventso
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #12 -: Април 15, 2016, 00:54:00 »

Мислех да дръпна една ипотека да поиграя, ама не ми отпуснаха от банката, не приемали залог централния замък, бил без акт 16 Grin  *TEASE*
И аз се наиграх вече. Не само заради безмислените промени, вече не ми доставя удоволствие.
Пожелавам на ИО успех, защото дават работа на доста млади и кадърни хора, ама надали ще го имат. Като отказват масово играчите, които не плащат, си режат клона. Не осъзнават, че който не иска да дава пари, няма да даде, каквото и да правят.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!