Imperia Online България  
Април 23, 2024, 23:34:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сладки приказки из форума!  (Прочетена 3944 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
boneti
Редник
*

Karma: +5/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« -: Април 06, 2016, 19:38:57 »

Здравейте Smiley Някои от вас ме познават други не ме познават - това няма значение Smiley Аз в този форум имам общо 3 поста от 4 години насам, но го чета от доста време и за това искам да попитам нещо всички вас, които сте от бг общността на ИО. Защо продължавате да се заяждате един с друг и за глупости постоянно ? Защо постоянно трябва да се сравняват съюзите като Киип, Мечовете, Токсик, Криейтърс, Девилс и т.н.? Защо вместо да има едно спортсментско съревнование между играчите, което в крайна сметка да е подплатено с уважение едни към други и да изведе един продуктивен и добър национален отбор 1 път в годината се получва винаги така, че се в този форум се излива една огромна помия и когато дойде времето за битка срещу други държави с доста по млаки познания на играта от бг играчите започват да се припомнят стари издънки и дразги, които само пречат, а не помагат? Защо продължавате да мислите по проблемите, а не по решенията им? Защо продуктивността от една спортсметска надпрева в обикновените ери отстъпва на злостта и криворазбраното чувство за превъзходство ? Това е игра тя е създадена за забавление, а не за мерене на "армии". Чета и не спирам да се удивлявам как се сравняват играчите, които ползват повече диаманти с играчите с по-големи познания по играта... Нима и двата типа не са ценни за един отбор? Защо едните да не помагат на другите и обратно? Има ли нещо лошо в това ? И едните и другите полагат усилия, за да спечелят - да методите са различни, но целта е една, нали? Всеки по-голям съюз спечелил дадена ера има и двете, нали? Защо продулжавате да разрешавате личните си спорове тук в този форум, където всички четат и почват да се настройват срещу хора , с които или с/у които не са играли? Как имате мнение за хора, с които нямате допирни точки?

Аз зададох моите въпроси и няма да влизам в полемика с никой отностно тях... Просто моля за отговорите им.. Smiley Благодаря предварително !
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #1 -: Април 06, 2016, 19:54:05 »

Прав си.

Няма да ти отговарям на въпросите,защото и аз съм си позволявал волности във форума,но ми хареса изложението ти Smiley

Да не забравяме,че пешките са най-важни(фалангата на Македонски)
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #2 -: Април 06, 2016, 20:14:49 »

Здравейте Smiley Някои от вас ме познават други не ме познават - това няма значение Smiley Аз в този форум имам общо 3 поста от 4 години насам, но го чета от доста време и за това искам да попитам нещо всички вас, които сте от бг общността на ИО. Защо продължавате да се заяждате един с друг и за глупости постоянно ? Защо постоянно трябва да се сравняват съюзите като Киип, Мечовете, Токсик, Криейтърс, Девилс и т.н.? Защо вместо да има едно спортсментско съревнование между играчите, което в крайна сметка да е подплатено с уважение едни към други и да изведе един продуктивен и добър национален отбор 1 път в годината се получва винаги така, че се в този форум се излива една огромна помия и когато дойде времето за битка срещу други държави с доста по млаки познания на играта от бг играчите започват да се припомнят стари издънки и дразги, които само пречат, а не помагат? Защо продължавате да мислите по проблемите, а не по решенията им? Защо продуктивността от една спортсметска надпрева в обикновените ери отстъпва на злостта и криворазбраното чувство за превъзходство ? Това е игра тя е създадена за забавление, а не за мерене на "армии". Чета и не спирам да се удивлявам как се сравняват играчите, които ползват повече диаманти с играчите с по-големи познания по играта... Нима и двата типа не са ценни за един отбор? Защо едните да не помагат на другите и обратно? Има ли нещо лошо в това ? И едните и другите полагат усилия, за да спечелят - да методите са различни, но целта е една, нали? Всеки по-голям съюз спечелил дадена ера има и двете, нали? Защо продулжавате да разрешавате личните си спорове тук в този форум, където всички четат и почват да се настройват срещу хора , с които или с/у които не са играли? Как имате мнение за хора, с които нямате допирни точки?

Аз зададох моите въпроси и няма да влизам в полемика с никой отностно тях... Просто моля за отговорите им.. Smiley Благодаря предварително !

Наистина хубав пост и смислени въпроси. За да върви всичко добре, отговора се крие само в едно единствено нещо - смиряване на егото!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #3 -: Април 06, 2016, 22:39:06 »

Светьо, казах ти, ч епри мен е въпрос на доверие. Няма ли доверие в един съюз - нищо няма. Уморен кон, изял три торби сол съм, успех на другите
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
teddyrk
Редник
*

Karma: +10/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #4 -: Април 07, 2016, 17:58:15 »

Защото сме си такива-дори и в най-нормален международен свят,версия 5 даже,с 1500 активни играчи и там има заяждане и обиждане. Фермерите псуват войниците,че не правят икономика,а се чудят що ги бият. Войниците пак псуват,ама се чудят що са само на минус. Всеки си има свой начин на игра и помага-кой с ресурс,кой със армия. Мен са ме псували че играя по фермерски,а в същото време искат злато за издръжка-не съм се задържал в такива съюзи със злобна атмосфера. И 4-те злата дето ги имам ги имам без диаманти купени,но в съюзите където съм бил нещата стават по следния начин 1-во Те се градят на доверие и взаимопомощ 2-ро Никой не обижда друг играч без причина 3-то Не се обсъждат начини на игра-фермерът си ферми и дава огромно количество рес,вовнния играч си бие и си прави армия 4-то Като стане време за реалм всички помагат без скътавки 5-то Има ли издънка-и не говоря за хваната армия в еди коя си война,а за шпионин гонене. Така аз намерих едни 30 човека,с които като играя ми е кеф,никой не ме пита що в конкретната ера съм със толкова много или малко армия. Играл съм и с други бг съюзи,но там е имало все някой,който те пита абе що ти е толкова малко армията или що правиш армия дето не можеш да издържаш. Това ни дърпа нас българитв-остави играча да си се рзвива както си знае-накрая ще помогнат всички за съюза,а ние си мерим ония работи и масата от нас се опитват да наложат неговия си метод на другите,което предизвиква дразги,обиди,слагане на етиети и тн.
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #5 -: Април 08, 2016, 20:24:05 »

Интересна ситуация се получава! Закриват се 56 броя светове а се отварят само 6!!! Интересно! Много интересно! Още по интересно е че новите промени касаят само и единствено повишаване покупката на кристали!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
boneti
Редник
*

Karma: +5/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #6 -: Април 08, 2016, 20:37:51 »

Да бе ама по мой лични наблюдения доста хора спряха да дават диаманти заради тези промени Smiley
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #7 -: Април 08, 2016, 21:05:31 »

Незнам, аз играя от 2007г и толкова промени за такъв малък период от време не помня. Това мяза на паника!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #8 -: Април 08, 2016, 21:40:50 »

Незнам, аз играя от 2007г и толкова промени за такъв малък период от време не помня. Това мяза на паника!
Миии с това отношение към играчите...на мен ми звучи логично.
Толерират се диамантаджиите, а другит се бият през капачките. НО...
ако откажеш обикновения играч от играта, тогава на диамантаджиите няма да им се налага да купуват диаманти и света залязва Wink
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #9 -: Април 08, 2016, 21:45:14 »

Да пясня.
Няма лошо в диамантите, но на диамантаджиите им се прощава ползването на непозволени средства, на другите не.
Когато комбинираш диаманти, скриптове и тенденциозно отношение, става доста демотивиращо
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #10 -: Април 08, 2016, 21:47:05 »

Да пясня.
Няма лошо в диамантите, но на диамантаджиите им се прощава ползването на непозволени средства, на другите не.
Когато комбинираш диаманти, скриптове и тенденциозно отношение, става доста демотивиращо

http://prntscr.com/9pvzis дали....
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #11 -: Април 08, 2016, 22:02:05 »

Такова окрупняване на светове е практикувано до сега, така масово само при готова нова версия!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #12 -: Април 08, 2016, 22:21:27 »

За съжаление не мога да ти покажа снимка на изтритите теми, които бях отворил.
За 118 също отворих тема, казах да вземат мерки против алармите. Поискаха ми конкретни имена, доказателства, чудеса...и нищо
В същото време сложиха гюлле на един съотборник, понеже ползвал същото айпи, с още един играч. Ми те са женени хората. Повечето съпрузи живеят заедно. Не му махнаха гюллето.
Те така
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #13 -: Април 08, 2016, 22:50:33 »

Миналата ера отнеха замък от бг съюз по нареждане на диамантаджия. Приложихме снимка от скайп, където съвсем ясно се вижда как диамантаджията казва да им се вземе замъка и да се даде на друг съюз и така стана. След 3 часа владение Wink
Имам и други примери, но има ли смисъл.
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #14 -: Април 08, 2016, 23:01:15 »

Миналата ера отнеха замък от бг съюз по нареждане на диамантаджия. Приложихме снимка от скайп, където съвсем ясно се вижда как диамантаджията казва да им се вземе замъка и да се даде на друг съюз и така стана. След 3 часа владение Wink
Имам и други примери, но има ли смисъл.
Като не могат да го опазят - да не са го взимали. И какво е пречело да си го върнат?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!