Imperia Online България  
Март 29, 2024, 07:55:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стачка  (Прочетена 8464 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #75 -: Април 12, 2016, 18:02:56 »

И чaйникa сьщо....  ся вместо сaмо лидерa и комaндирите и пьрвия офицер трябвa дa нaливaт яко диaмaнти зa проучвaния.... честито ... aко  някой ми кaже кaк ще се ориентирa зa дa нaпрaви що годе реaлнa симулaция зa сьюзнa биткa... ще го признaя

Лидера , първия офицер и командирите се наливат с диаманти до шия. След това вдигат макс нива на проучванията (нищо че не необходимо). А атаките ще се пускат някакси. Това ще направят всички безумни плащачи.Само дето ще го направят много преди някой нормален съюз ще успее да достигне  100% атака. Следователно нямаш никакъв шанс да се бориш за каквото и да е било.
Активен
margarit
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Профил
« Отговор #76 -: Април 12, 2016, 18:06:03 »

Мисля, че поведението на ИО ще влезе в учебниците по икономика . Даже знам как ще се казва разделът: "Как да изгоним клиентите си в три лесни стъпки" !
М
АМА КОЛКО ДОБРЕ КАЗАНО САМО ПОДКРЕМЯМ ТЕАТА И НОВИЯТ РАЗДЕЛ В УЧИЛИЩАТА Smiley
Активен
margarit
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Профил
« Отговор #77 -: Април 12, 2016, 18:10:34 »

наздраве и нека има по малко нерви за  раздаване  пожелавам на всички много забавление и успех в играта макър да знам че ще е доволно с не коректно отношение Smiley
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #78 -: Април 12, 2016, 18:56:01 »

Промените много утежняват личните битки, но правят съюзите по-сплотени. Остана само да оправят и модула с даряване ан рес и играта ще стане по-скъпа, но по-отборна.  Това е моето мнение. Който го е страх от мечки- да не ходи в гората. Ресурсите а високите нива са баснословни и времеемки, дори диамантаджиите не могат д аси позволят да вдигат всичко както трябва. Ако са атаки и брони- ше страда медицината и форта, особено сле дкато изкараха гилдията от академията.

Не съм щастлив с промените, но не е библейски катаклизъм
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #79 -: Април 12, 2016, 19:11:05 »

Промените много утежняват личните битки, но правят съюзите по-сплотени. Остана само да оправят и модула с даряване ан рес и играта ще стане по-скъпа, но по-отборна.  Това е моето мнение. Който го е страх от мечки- да не ходи в гората. Ресурсите а високите нива са баснословни и времеемки, дори диамантаджиите не могат д аси позволят да вдигат всичко както трябва. Ако са атаки и брони- ше страда медицината и форта, особено сле дкато изкараха гилдията от академията.

Не съм щастлив с промените, но не е библейски катаклизъм
и много ми е интересно как ще разбереш дали работят.Защото тези цифрички са един калкулатор в който  се въвеждат  за 2мин но дали влияят на битката не се знае. Аз установих че предвижването на армията няма промяна.Може всичко да е една заблуда да ни затворят устата  
« Последна редакция: Април 12, 2016, 19:20:46 от mahimus » Активен

lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #80 -: Април 12, 2016, 19:12:46 »

Играеш в блица Стефо за това така говориш.А и ако ти го нахакат това в разгара на съюзните битки десетина дена преди края на ерата друго щеше да говориш.
Както и да е де нямам намерение да пропагандирам.Успех на всички дето ще продължат Cool
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #81 -: Април 12, 2016, 19:17:14 »

Играеш в блица Стефо за това така говориш.А и ако ти го нахакат това в разгара на съюзните битки десетина дена преди края на ерата друго щеше да говориш.
Както и да е де нямам намерение да пропагандирам.Успех на всички дето ще продължат Cool
Лазо, и  до сега посредствен съюз замъци не може да опази. И на 4х си се вдигат проучвания за елит от всички средни играчи. Гилдия извън Академия бави ужасно много високонетните профили. Остава си проблема с личните битки- те вече нямат смятане., но на съюзно ниво може да с еправят вълшебства. Не съм щастлив, урболешката е действано за промените, но те самите,правят съюзите по-задружни. Вече доста неща зависят от всички.

ПП. Когато нямаше станове, фейс ибосове сме си правили графици кой кога ше вдига ЦВ и да му се помага, една хубава практика за сплотяване на съюз.
« Последна редакция: Април 12, 2016, 19:20:44 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Veso
Сержант
**

Karma: +23/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #82 -: Април 12, 2016, 19:26:54 »

Стефо, имам ден и половина до края на ерата...правили сме армии, логистика, проучвания...строили сме армия от 3 профила в колонии до замък...местим съюзни сборни и армия и сме готови за финалния щурм, който да ни осигури златните медали....ДА АМА НЕ...има нова, поредна промяна, която прави личната армия на 1/3 от силата на съюзната...сложи и полевото форти и...е кажи как да не се ядосваме, след като ти затриват 6 месеца игра и поне 2 седмици темпова игра...
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #83 -: Април 12, 2016, 19:28:21 »

Стефо, имам ден и половина до края на ерата...правили сме армии, логистика, проучвания...строили сме армия от 3 профила в колонии до замък...местим съюзни сборни и армия и сме готови за финалния щурм, който да ни осигури златните медали....ДА АМА НЕ...има нова, поредна промяна, която прави личната армия на 1/3 от силата на съюзната...сложи и полевото форти и...е кажи как да не се ядосваме, след като ти затриват 6 месеца игра и поне 2 седмици темпова игра...
Имате пълно право да си искате компенсациите

ПП. Това си е мое мниние, чак толкоз навътре не съм чел Общите условия. дерете ги.  Grin
« Последна редакция: Април 12, 2016, 19:29:59 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #84 -: Април 12, 2016, 19:58:21 »

Стефо, имам ден и половина до края на ерата...правили сме армии, логистика, проучвания...строили сме армия от 3 профила в колонии до замък...местим съюзни сборни и армия и сме готови за финалния щурм, който да ни осигури златните медали....ДА АМА НЕ...има нова, поредна промяна, която прави личната армия на 1/3 от силата на съюзната...сложи и полевото форти и...е кажи как да не се ядосваме, след като ти затриват 6 месеца игра и поне 2 седмици темпова игра...

Това за силата на личната армия важи ли за в5 или е само за в6
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
Tingol
Лейтенант
***

Karma: +35/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #85 -: Април 12, 2016, 20:24:02 »

Аз да кажа че тъмън прочетох за съюзните правилата.

Мисля че Стефо е прав, играта ще стане доста по отборна.
Но това си е мое мнение, не ми се играе за замъци, предпочитам волния живот на войните Wink
Активен

-----
Ще взема да се гръмна с патрони за глиган...
Нататък вие си знаете Grin
Страници: 1 ... 4 5 [6]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!