Imperia Online България  
Април 24, 2024, 09:30:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стачка  (Прочетена 8485 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #60 -: Април 11, 2016, 22:55:57 »

http://prntscr.com/apuz67
Активен
Besnoto
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #61 -: Април 11, 2016, 22:57:40 »

Епа евала на момчето, хем с диаманти играе  Grin
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #62 -: Април 11, 2016, 23:18:26 »

Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #63 -: Април 11, 2016, 23:28:09 »

И аз ще изиграя ерата още 15 -20 дена заради момчетата  и после И.0.  трябва ми дават пари за да се върна
Активен

cristie_tick
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1



Профил
« Отговор #64 -: Април 12, 2016, 10:14:46 »

Епа евала на момчето, хем с диаманти играе  Grin
в испанският форум също се надъхват и не спират да хулят българите , не заради играчите а заради алчните собствениците
Активен
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #65 -: Април 12, 2016, 11:25:16 »

Ще се опитам да сглобя от малкото ми свободна мисъл един текст набързо...
Някога започнах да играя от нямане какво да правя - бях без работа. После се запознах с някакви хора с част от които сме приятели и до днес, влязох в някакви съюзи, водих свой...Играх версия 4 няколко ери, които тогава бяха със скорост х1, тоест 1 година. Играта винаги е търпяла промени, обикновено малки. Появи се Версия 5. За мен беше ужасна. Не пожелах да я разбера.
Когато пуснаха версия 6, видях нещо съвсем различно, нещо ново, интересно, красиво, което постепенно претърпя доста промени от алфата до скоро. Самата версия като такава е както казва нашият лидер pay to win. Ако някога с акъл се правеше играта , сега повече се залага на платежоспособността на играча, което е жалко. Има обаче една приказка - за да получиш трябва да дадеш. Мисля, че ИО за да получат, не дават достатъчно.
Не може един продукт да е с постоянни бъгове, решаването на едни да води до други , често още по-тежки и някой там, някъде си, да иска пари за това, без да предоставя качество. Когато купуваш нещо, очакваш то да работи. Нормалните игри имат тестери, които вършат работата си качествено и чак след като даден продукт е изпипан от всякъде, тогава се пуска. Промените се правят съобразно играчите защото те са клиента, платеца а не игнорирайки ги но очаквайки от него да дава пари. За какво - за мълчание и неуважение...
Абсурдно е да плащаш за нещо, което освен че вече не ти носи никакво забавление поради постоянните проблеми, да изисква все повече и повече време, за да си що годе на някакво нормално ниво, да плащаш за него суми, колкото  заплатата на средно статистическия българин най-малко и да ти предлагат бъгав продукт за това че си оставил съня си, парите си и времето си в него.  Имаше някога една версия 4 - нямаше по балансирана от нея и май няма да има. Не ме разбирайте погрешно - носталгията по онова време отдавна отмина но фактите са налице.

Няма да коментирам спирането на босовете, бъговете с времето, въобще работата на програмистите и стратегията на Ръководството на ИО. Излишно е. Аз виждам нещата така - имаше една версия 6, постепенно се изчистваха нещата с нея, макар бавно, и обещаващо щеше да се получи що годе добър продукт. Някой от последните новости не са лоши но поднесени така, изненадващо , за никой не са добре дошли. Грешка е да не се уведомяват играчите за предстоящите промени, да не се мисли от гледната точка на играч как стоят нещата.
Понякога грешките са фатални...

ПП
Отдавна социалния елемент е взел връх, поне според мен. Когато си паснеш с едни хора, когато с част от тях станете приятели, останалите неща в играта губят своята важност, всъщност самата тя. Тоест, оказва се че свързващата брънка(играта) вече не е необходима, особено ако вече вместо да ти нови удоволствие , те изнервя и тормози.
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #66 -: Април 12, 2016, 11:30:37 »

Ще се опитам да сглобя от малкото ми свободна мисъл един текст набързо...
Някога започнах да играя от нямане какво да правя - бях без работа. После се запознах с някакви хора с част от които сме приятели и до днес, влязох в някакви съюзи, водих свой...Играх версия 4 няколко ери, които тогава бяха със скорост х1, тоест 1 година. Играта винаги е търпяла промени, обикновено малки. Появи се Версия 5. За мен беше ужасна. Не пожелах да я разбера.
Когато пуснаха версия 6, видях нещо съвсем различно, нещо ново, интересно, красиво, което постепенно претърпя доста промени от алфата до скоро. Самата версия като такава е както казва нашият лидер pay to win. Ако някога с акъл се правеше играта , сега повече се залага на платежоспособността на играча, което е жалко. Има обаче една приказка - за да получиш трябва да дадеш. Мисля, че ИО за да получат, не дават достатъчно.
Не може един продукт да е с постоянни бъгове, решаването на едни да води до други , често още по-тежки и някой там, някъде си, да иска пари за това, без да предоставя качество. Когато купуваш нещо, очакваш то да работи. Нормалните игри имат тестери, които вършат работата си качествено и чак след като даден продукт е изпипан от всякъде, тогава се пуска. Промените се правят съобразно играчите защото те са клиента, платеца а не игнорирайки ги но очаквайки от него да дава пари. За какво - за мълчание и неуважение...
Абсурдно е да плащаш за нещо, което освен че вече не ти носи никакво забавление поради постоянните проблеми, да изисква все повече и повече време, за да си що годе на някакво нормално ниво, да плащаш за него суми, колкото  заплатата на средно статистическия българин най-малко и да ти предлагат бъгав продукт за това че си оставил съня си, парите си и времето си в него.  Имаше някога една версия 4 - нямаше по балансирана от нея и май няма да има. Не ме разбирайте погрешно - носталгията по онова време отдавна отмина но фактите са налице.

Няма да коментирам спирането на босовете, бъговете с времето, въобще работата на програмистите и стратегията на Ръководството на ИО. Излишно е. Аз виждам нещата така - имаше една версия 6, постепенно се изчистваха нещата с нея, макар бавно, и обещаващо щеше да се получи що годе добър продукт. Някой от последните новости не са лоши но поднесени така, изненадващо , за никой не са добре дошли. Грешка е да не се уведомяват играчите за предстоящите промени, да не се мисли от гледната точка на играч как стоят нещата.
Понякога грешките са фатални...

ПП
Отдавна социалния елемент е взел връх, поне според мен. Когато си паснеш с едни хора, когато с част от тях станете приятели, останалите неща в играта губят своята важност, всъщност самата тя. Тоест, оказва се че свързващата брънка(играта) вече не е необходима, особено ако вече вместо да ти нови удоволствие , те изнервя и тормози.


Отличен пост, верен, точен и правдив, се едно аз съм го написал. Гордея се с теб, моя ученичке Tongue *rose* *rose* *rose*
« Последна редакция: Април 12, 2016, 11:34:51 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #67 -: Април 12, 2016, 11:54:29 »

Мола стачкуващите да не се стискат а да черпят по бира. То бива алчност бива но замислете се малко и за хората които си дават парите за диаманти ... Малко съчувствие ... Cry

Скоро... на морето.. бира и калмари, ммм...

Влад, обичам да правя изненади на приятелите и още повече да виждам как не могат да повярват на това което виждат  Wink
Трудно ще те изненадам по същия начин но ... поживем, увидем..
« Последна редакция: Април 12, 2016, 12:00:07 от TheLady » Активен

Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #68 -: Април 12, 2016, 12:30:13 »

http://prntscr.com/ar8ykq
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #69 -: Април 12, 2016, 12:37:13 »

Скоро... на морето.. бира и калмари, ммм...

Влад, обичам да правя изненади на приятелите и още повече да виждам как не могат да повярват на това което виждат  Wink
Трудно ще те изненадам по същия начин но ... поживем, увидем..

Само имай късмета отново, без предупреждение...
Ща сцепим и ще се напиваме с мъжа ти цела седмица а ти ще ни правиш баници!

От днес съм в СТАЧКА!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #70 -: Април 12, 2016, 13:18:31 »

Ще ми липсва емоцията. Но - това е животът. Бъде щастливи !                                                                   
Активен

chainik
Редник
*

Karma: +26/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #71 -: Април 12, 2016, 13:51:16 »

+1 Момчета и момичета ще ми липсвате Smiley
Активен
masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #72 -: Април 12, 2016, 17:44:18 »

Цитат
Нови формули при съюзните проучвания 12.04.2016 14:44:08
Ваши Величества!

Имперското Министерство на Добруването и Отборната игра ще направи официално обявление!
Бяха направени промени по калкулацията на въздействието на някои проучвания, като основната цел е повече членове да допринасят за военната мощ на съюза:

• Атака меле
• Атака стрелец
• Брони
• Бойни коне
• Фортификация

Ефектът на тези проучвания вече се смята по нова формула:

Нивото на Лидера + Нивото на 1-вия офицер/2 + Нивото на всеки един от съюзните командири/5 + Моментното ниво на съюзното проучване

Пример:

Лидерът има ниво Атака меле: 30
1-вият офицер: 20
5 съюзни командири: 10
Моментно ниво на Съюзна Атака: 5

Или:

30 + 20/2 + (5х10)/5 + 5 = 30 + 10 + 10 + 5 = 55

• Ефектът на проучването вече е максимум 100.
• Всички останали съюзни проучвания продължават да се смятат, както досега - взима се това на лидера на съюза + моментното съюзно ниво.
• Броят единици, които могат да атакуват съюзната крепост, вече е гарнизонът, умножен по 5. Старото състояние беше гарнизон, умножен по 3.
• Максималния брой на далекобойните обсадни машини, които могат да атакуват крепостната стена, се удвоява.
• Лидерът ще може да вижда нивата на проучванията на всеки член от съюза в меню Икономическа статистика

Да живее отборната игра, о, благородни!


Ето я и голямата промяна която да оправи вчерашните бъркотии.
Първо смятам че промените трябваше да се въведат едновременно а не през ден.
Второ не виждам как това спасява един малък съюз от тотално разграбване на единствения замък до който са се докопали някак си.

Преди ако цял съюз мислеше как да помогне на лидера в достигането на нивата сега трябва да помага на цяла тълпа командири.
Всичко това изглежда добре на добре организиран съюз в  Blitz Masters , а във останалите светове?  .... а малките съюзи? 
Честито на печелившите!
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #73 -: Април 12, 2016, 17:51:14 »

Е той Иван още вчера каза че ще стигнат до 100  *crazy* Grin

Все тая е.Хайде още 19 дена !!!
Смятай щом Ицо се отказва....има ли какво да се говори повече !?
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #74 -: Април 12, 2016, 17:56:07 »

Е той Иван още вчера каза че ще стигнат до 100  *crazy* Grin

Все тая е.Хайде още 19 дена !!!
Смятай щом Ицо се отказва....има ли какво да се говори повече !?

И чaйникa сьщо....  ся вместо сaмо лидерa и комaндирите и пьрвия офицер трябвa дa нaливaт яко диaмaнти зa проучвaния.... честито ... aко  някой ми кaже кaк ще се ориентирa зa дa нaпрaви що годе реaлнa симулaция зa сьюзнa биткa... ще го признaя
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!