Imperia Online България  
Април 19, 2024, 10:09:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стачка  (Прочетена 8479 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« -: Април 06, 2016, 14:11:51 »

Предлагам да обявим стачка  :Smiley
Кой е с мен събирам кандидати. Smiley
Писна ми да се правят някви неща без да се уведомяват играчите. И без това времето е топло може да си пием бирата на вън вместо да се занимаваме със рисувано човечета.
Преди малко установих че правилата за шпиониране са променени (за който е запознат за всичко нови светове шпионажа се смята като във  Blitz Masters ).
Естествено никой не благоволи да уведоми играчите че ще е така както и малките випуски в казармите.
Нямам си и на идея колко са БГ играчите които плащат  но се чудя дали ще им бръкне в джоба ако се откажем за неопределен период от време.  *freak*
На мен лично ми писна да се отнасят с мен като с маймуна и всеки ден да се адаптирам ( както каза един друг член на форума )  към новите правила които всъшност не тормозят големи играч толкова колкото хората на средно и по ниско нето. Всяка нова промяна е с цел да копуваме син камък на кило  но  всъшност дори и да плащаме не получаваме никакво коректно отношение.   *rose*  Благодаря на съпричасните които ще се включат   *heart*

Активен
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #1 -: Април 06, 2016, 14:24:51 »

Подкрепям. Редно е за всяка промяна да се уведомяват играчите, както пише и в правилата за ползване.
Заприличахме на тестери  - защо всеки път ние трябва да правим компромисите, да се нагаждаме спрямо промените и то в движение?!
В последно време, всичко което се премахва от играта ни се сервира без да сме известени. Трябва да има толерантност и уважение но към играчите такава не виждам.
Защо екипа поставя икона за новата промоция а една новина/известие не може да се постне.

Прекалено голямо перо бяха бонусите от босовете - махнати бяха без предупреждение. В движение научихме и че опашките не могат да се местят, часове след като бяха спряни атаките заради смяната на времето, за шпионажа както пише по - горе никой нищо не знае!?!
Докога?
Активен

lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #2 -: Април 06, 2016, 14:41:08 »

+1
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #3 -: Април 06, 2016, 14:45:33 »

Подкрепям!!! Редно е да ни се съобщава предварително. В една нормална държава това никога не би възбудило полемика.
Алчноста на фирмата не е наш проблем! Нейна си работа, така умее, така действа! Обаче непредизвестените промени ни "разказват играта" меко казано.
Затова подкрепям тази идея и дано не е само гола декларация!

Към екипа:Не е лошо да препрочитате подписа на един бивш модератор:

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
« Последна редакция: Април 06, 2016, 15:05:04 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #4 -: Април 06, 2016, 15:31:01 »

+1
Активен

wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #5 -: Април 06, 2016, 15:39:54 »

като ми пееш Пенке ле, кой ли ми те слуша...
все пак +1  Wink
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #6 -: Април 06, 2016, 15:50:45 »

+ 1 и от мен жалко че чак сега се усетихте .... иначе след минути Ванчето ще отрази темата и ще сложи Ключа ..... Smiley даже банкет ще си направят ако всички дето мърморят в този форум спрат да играят Smiley важна е парата а не дали си спечелил или загубил  Smiley
Активен
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #7 -: Април 06, 2016, 15:54:05 »

+ 1 и от мен жалко че чак сега се усетихте .... иначе след минути Ванчето ще отрази темата и ще сложи Ключа ..... Smiley даже банкет ще си направят ако всички дето мърморят в този форум спрат да играят Smiley важна е парата а не дали си спечелил или загубил  Smiley
това, че няма да играят, не означава, че няма да мрънкат Wink
едното не пречи на другото
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
svetpav67
Редник
*

Karma: +7/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #8 -: Април 06, 2016, 15:56:59 »

+ 1 !!!
Активен
mega_alien
Гост
« Отговор #9 -: Април 06, 2016, 16:01:42 »

Най-лошото е, че играта се води стратегия. Аз започвам да е изграждам стратегията с която ще играя и хоп правилата се променят. Какво става с всичко което е градено - разруха. Започвам на ново да градия стратегия за да достигна определената цел и хоп правилата се променят и какво става със стратегията ? И пак и пак и стига.

Затова напълно подкрепям стратегията с бирата. Поне там ми е ясно какви са правилата и какво трябва да направя за да достигна целта.
« Последна редакция: Април 06, 2016, 16:05:52 от mega_alien » Активен
svetpav67
Редник
*

Karma: +7/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #10 -: Април 06, 2016, 16:05:42 »

Мисля, че поведението на ИО ще влезе в учебниците по икономика . Даже знам как ще се казва разделът: "Как да изгоним клиентите си в три лесни стъпки" !
Активен
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #11 -: Април 06, 2016, 17:06:45 »

+ 1 и от мен жалко че чак сега се усетихте .... иначе след минути Ванчето ще отрази темата и ще сложи Ключа ..... Smiley даже банкет ще си направят ако всички дето мърморят в този форум спрат да играят Smiley важна е парата а не дали си спечелил или загубил  Smiley
нали ти беше за тези промени или има разлика когато аз  не ги искам и кога ти ? *rose*
Активен
masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #12 -: Април 06, 2016, 19:04:59 »

Моля ви се тук не обсъждаме кой какво е мислел преди а какви са настроенията в момента. Smiley
Наздраве от мен  с една арианка  Smiley

 
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #13 -: Април 06, 2016, 19:07:49 »

Я ви казах да бием всички мод,вие са ослушахте.
Стачкувам си вече и без това Wink

+1(макар че и новини да има,не ги чета Grin)
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #14 -: Април 06, 2016, 21:07:48 »

+1
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
Страници: [1] 2 3 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!