Imperia Online България  
Април 19, 2024, 12:04:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стачка  (Прочетена 8480 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
boneti
Редник
*

Karma: +5/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #45 -: Април 11, 2016, 17:47:46 »

Съгласен съм с Лазо сега 2 дена ще е кой ще изкара повече диаманти за проучвания... Тамън противника се беше отказал почти вече и вие им наливате кръв... Аз спирам след края на ерата - това вече е нетърпимо...стига толкова нерви по хора, които не слушат какво искат клиентите на фирмата, а са алчни за още и още...
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #46 -: Април 11, 2016, 17:49:11 »

Съгласен съм с Лазо сега 2 дена ще е кой ще изкара повече диаманти за проучвания... Тамън противника се беше отказал почти вече и вие им наливате кръв... Аз спирам след края на ерата - това вече е нетърпимо...стига толкова нерви по хора, които не слушат какво искат клиентите на фирмата, а са алчни за още и още...
Без световно ?
Активен
boneti
Редник
*

Karma: +5/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #47 -: Април 11, 2016, 17:50:35 »

така като гледам то до световното няма да остане никой в играта....
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #48 -: Април 11, 2016, 17:55:22 »

така като гледам то до световното няма да остане никой в играта....
Ще има Smiley ще се откажат тия дето не купуват огромните пакети или дето изобщо не купуват Smiley  даже очаквам драстично да си вдигнат приходите на края на годината Smiley  то кви диаманти трябва да се налеят за да достигнеш максималните проучвания в светове по 2,4,10 ...... даже не ми се мисли.... просто ще вдигнат оборота така че за тях си това е правилно решение Smiley
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #49 -: Април 11, 2016, 17:58:06 »

Ще има Smiley ще се откажат тия дето не купуват огромните пакети или дето изобщо не купуват Smiley  даже очаквам драстично да си вдигнат приходите на края на годината Smiley  то кви диаманти трябва да се налеят за да достигнеш максималните проучвания в светове по 2,4,10 ...... даже не ми се мисли.... просто ще вдигнат оборота така че за тях си това е правилно решение Smiley
Да бе , те хората доматите с колчетата ги ядат ...
Активен
boneti
Редник
*

Karma: +5/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #50 -: Април 11, 2016, 17:59:49 »

ами Боре аз като гледам за 10 мин 4-ма от най - платежноспособните бг акаунти казаха, че се отказват да плащат... от тук нататъка няма кво да си говорим вече Smiley Като си писах с италианците при нас, които тая ера наляха не малко пари и те казаха че спират повечето... накрая Джони ще стане основен спонсор на ИО и това е...
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #51 -: Април 11, 2016, 18:28:44 »

Казах ви че май има спад в приходите и целят да ги повишат! То не трябва да си некакъв спец за да се сетиш това!Не им пука за моето и ваше мнение! Ако им пукаше щяха да се вслушат и да обявят предварително промените! Знаят че ще поревем, поревем и ще млъкнем и ще продължим да си цъкаме. Тези неща са отработени одавна! И да има няколко отказали се, дреме им. А и силно ме съмнява този път екипа да има вина. По- нагоре търсете причината. Промени не се правят по самоинициатива от служители. Wink
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
mega_alien
Гост
« Отговор #52 -: Април 11, 2016, 18:42:05 »

Моето мнение е - играта на е замислена така, че да се достига максимума на проучванията. Това, че се случва и става все по-лесно с наложените промени предпоставя  към увеличение на проучванията.
В началото на версията колко от вас имаха макса? Спомняте ли си, че първите ери на версията завършваха с 20тина човека извадили елит ? Така е планувана играта всякакви варвари, мрачни крепости и какво ли още не я изваждат от границите и са налага да бъдат създадени нови такива.
Но с тази промяна се унищожава друг баланс . Този при съюзите. Защото един диамантен профил при тези условия е непобедим от отбор от 50 човека.
Ако има начин това да се оправи промяната няма да е толкова фрапираща. Дори ще води към възстановяването на замисъла.
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #53 -: Април 11, 2016, 18:45:46 »

Влад те всички са служители.Дори и собственика е служител.
Най мразя да се гаврят с мен.Хванал съм се казал съм че ще завърша ерата.Просто ми писна да променят правилата в движение.То не беше едно не беше две.Съсипаха ни.Не е като да не съм дал пари.Но не мога и най вече не искам да давам по 100 евро на ден.Играя в свят 260 със скорост по две.Правили сме схеми мислили сме смятали сме и най важното изпълнихме всичко като по учебник независимо от промените по кулата и черепа шпионажа съкращаването на времето до края на ерата с три месеца и не знам още какво.Ама с това вече не можем да се преборим.Просто край. До тука беше.Световно не световно изобщо не ми дреме.

Уважавам се поне до толкова че да спра да плащам за да ме правят на маймуна.Просто ще си намеря друга игра в която срещу парите ми ще получавам услуга която ме удовлетворява.А няма да служа като QA  на ИО.

БЕСЕН СЪМ !!!
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #54 -: Април 11, 2016, 19:14:16 »

Адиос Амигос вкарвам активна стачка след 3 дни   Undecided
Активен

princessdara
Редник
*

Karma: +58/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 25



Профил
« Отговор #55 -: Април 11, 2016, 20:24:25 »

За съжаление, това че играта е българска не значи, че българите сме най-важните клиенти. Отказването от играта е най-доброто решение за всеки, който не може да си позволи да харчи годишната си заплата за месечните си диаманти за игра (образно казано да не вземе някой да се обиди). Има варианти както едни казаха друга игра, която да отговаря на очакванията и на плащането, да се обърне малко повече на живота извън играта също, защото когато аз седна да играя уж сериозно(според моите възможности) буквално не ставам от лаптопа. Така че си свиркайте и се радвайте на това каква услуга ни направиха ИО. Ще мине месец два три и диамантените ще спрат да наливат толкова диаманти, защото няма да има нужда(няма да има кой да им се опълчи със знания). ИО забравиха че точно военната и спортна злоба караше хората да купуват. Няма да коментирам и начина им на промяна на правила и функции. Всички нови правила и функции трябва да важат след рестарта на текущия свят, а не по средата или по лошо 3-4 дена преди края. И видите ли сега мислели как да компенсират.......
Аз единствено мога да благодаря на ИО за тези си постъпки. Сега ще дам парите (макар и малко) и най вече времето и емоциите си за неща, които си заслужават наистина. Благодаря и за възможността да срещна страхотни хора тук. И мога само да кажа СБОГОМ.
« Последна редакция: Април 11, 2016, 20:27:16 от princessdara » Активен

"Да се смееш често и по много, да спечелиш уважението на интелигентни хора и обичта на децата… да цениш красивото, да откриваш най-доброто у другите, да оставиш света малко по-добър…да знаеш, че дори един човек диша по-леко, защото те е имало. Това е успех!”
Besnoto
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #56 -: Април 11, 2016, 21:25:48 »

Много игри замряха заради алчността, тази върви в същата посока, но в по-скоростни темпове.
Аз правя може би последна ера в новия свят 263, не заради друго, а просто заради приятелите дето играем вече няколко години и това ще е от мен също.
Ако не решим да се откажем и ние вкупом и да оставим диамантените дето си пориме наляво - надясно и ги отказваме във всеки 1 свят дето ходим да играем да си правят каквото искат за 1 ера и като видят,че нямат стимул да играят и те да се откажат  Smiley
Активен
Tingol
Лейтенант
***

Karma: +35/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #57 -: Април 11, 2016, 21:52:36 »

И аз искам на стачка Grin

+1
Активен

-----
Ще взема да се гръмна с патрони за глиган...
Нататък вие си знаете Grin
mega_alien
Гост
« Отговор #58 -: Април 11, 2016, 22:13:24 »

Мола стачкуващите да не се стискат а да черпят по бира. То бива алчност бива но замислете се малко и за хората които си дават парите за диаманти ... Малко съчувствие ... Cry
Активен
princessdara
Редник
*

Karma: +58/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 25



Профил
« Отговор #59 -: Април 11, 2016, 22:54:25 »

Тихо че разбрах, че си ми близо ей сега ще дойда да пия бира докато стачкуваме ама само да не си на работа  Grin
Активен

"Да се смееш често и по много, да спечелиш уважението на интелигентни хора и обичта на децата… да цениш красивото, да откриваш най-доброто у другите, да оставиш света малко по-добър…да знаеш, че дори един човек диша по-леко, защото те е имало. Това е успех!”
Страници: 1 2 3 [4] 5 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!