Imperia Online България  
Април 19, 2024, 23:25:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 1000 класи  (Прочетена 21648 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #195 -: Април 19, 2016, 03:16:19 »

Виж съгласен съм до някъде с теб .

Но искам да те попитам . Би ли стравнил пилот на Изтребител от Втората световна война с днешният дето летят на да кажем - ПАК - ФА ( най-модерният самолет на света ) ?
И ако един такъв пилот от войната има свалени да кажем 50 самолета . Според теб ще има ли и теоретичен шанс да разбере какво се случва , ако се сбие с пилот на ПАК-ФА който няма нито един свален самолет в сметката си ?
Дори и да предполжем , че този ветеран е непокътнат от времето и е същтият какъвто е бил през най-добрите си години ?

Затова винаги съм уважавал "ветераните " , но те си остават във времето към което се отнасят , а не в съвремието си . А за ветераните е добре да осъзнаят , кога е време да минат крачка назад и да пуснат новата вълна играчи .

Другото което го казваш е Алабализни и толкова Wink .
https://www.youtube.com/watch?v=OEyGibCXxWI

Същотото каза и за версия 5 без да си я докоснал.


ПП. Иначе, с удоволствие крачка назад, но не и в блиц мастерса. Ерата е на 1/3, типично по селски иззлобяхте - живи и здрави да сте, аз си осигурих комфорт на съюза.
ППП.Мече, ти не си ли вече от ветераните?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #196 -: Април 19, 2016, 09:33:48 »

1во
Лейди кой ти каза че успешните хора не са арогантни ? Повярвай ми една от причината да си успешен е че си уветрен и взимаш това което искаш въпреки обстоятелствата . Някой мишки на това му викат арогнантност , но това е защото те са шубета и немогат да поемат отговорности и да рискуват . Ето за това тези хора са Егоцентрици .
2ро Всички който плюете по Иван , по мен и по прочие .... сте далеч след нас доказали се се във версия 6 на международното поле . Така и не показахте медалите си и титлите си във версия 6 от кога датират . Да не говорим , че по воени постижения тук в този форум са малко хората които нистина разбират за какво става дума . Повечето от вас фермят и накрая идат да ударят някой ниско нетен профил . ПОзнавам много такива биячи Smiley . Ама какво да говоря на хора дето се имат за играчи а един пожар немогат да направят и се излагат като Бомбайци  Grin .
А да не говорим , че 99% от вас ако не сте в големи отбори на играчи като Иван , няма да може да си вдигните шортите от бой . Да не говорим , че ако не се криете в големи отбори няма да може да померишете и замък , не защото неможе да го направите , ами просто няма да може да съберете хора за нето  *hahaha* *hahaha* .

П.П . Да стефо ветеран съм и съм казал , че дойде ли 7-цата  спирам . Просто ззначи времето ми е изтекло .

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #197 -: Април 19, 2016, 10:32:04 »

Иване,дръж се мъжката Wink
ти няма как да се знаеш как се държи мъжката , мажи филии и толкоз ..
« Последна редакция: Април 19, 2016, 10:41:58 от Old.School » Активен
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #198 -: Април 19, 2016, 12:32:18 »

1во
Лейди кой ти каза че успешните хора не са арогантни ? Повярвай ми една от причината да си успешен е че си уветрен и взимаш това което искаш въпреки обстоятелствата . Някой мишки на това му викат арогнантност , но това е защото те са шубета и немогат да поемат отговорности и да рискуват . Ето за това тези хора са Егоцентрици .
2ро Всички който плюете по Иван , по мен и по прочие .... сте далеч след нас доказали се се във версия 6 на международното поле . Така и не показахте медалите си и титлите си във версия 6 от кога датират . Да не говорим , че по воени постижения тук в този форум са малко хората които нистина разбират за какво става дума . Повечето от вас фермят и накрая идат да ударят някой ниско нетен профил . ПОзнавам много такива биячи Smiley . Ама какво да говоря на хора дето се имат за играчи а един пожар немогат да направят и се излагат като Бомбайци  Grin .
А да не говорим , че 99% от вас ако не сте в големи отбори на играчи като Иван , няма да може да си вдигните шортите от бой . Да не говорим , че ако не се криете в големи отбори няма да може да померишете и замък , не защото неможе да го направите , ами просто няма да може да съберете хора за нето  *hahaha* *hahaha* .

П.П . Да стефо ветеран съм и съм казал , че дойде ли 7-цата  спирам . Просто ззначи времето ми е изтекло .

Ще сляза 1000 стъпала отново...
1-во
Слабите умствени способности ти "помагат" да разсъждаваш така. Постигналите много, не са нито арогантни, нито егоцентрици. Те са постигнали каквото са поискали.  Арогантни са мухьовците, които искат да са постигнали но никога няма да са. Те са мишки, комплексари, егоцентрици, арогантни и нагли. Тресат ги куп комплекси, мания за величие и подобни.
2-ро
И двамата показахте какво можете - нищо, 0, геврек с дупка. Че сте и нагли.  Когато трябваше да постигнете нещо , да покажете класа , възможности и т.н. вие показахте само глупостта си, арогантно държание и самочувствие без покритие. А ти Юри, просто спри да пишеш. Достатъчно идиотски коментари видяхме вече. Не , не е обида, факт е.
Точка.
Нищо лично.
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #199 -: Април 19, 2016, 13:57:04 »

Ще сляза 1000 стъпала отново...
1-во
Слабите умствени способности ти "помагат" да разсъждаваш така. Постигналите много, не са нито арогантни, нито егоцентрици. Те са постигнали каквото са поискали.  Арогантни са мухьовците, които искат да са постигнали но никога няма да са. Те са мишки, комплексари, егоцентрици, арогантни и нагли. Тресат ги куп комплекси, мания за величие и подобни.
2-ро
И двамата показахте какво можете - нищо, 0, геврек с дупка. Че сте и нагли.  Когато трябваше да постигнете нещо , да покажете класа , възможности и т.н. вие показахте само глупостта си, арогантно държание и самочувствие без покритие. А ти Юри, просто спри да пишеш. Достатъчно идиотски коментари видяхме вече. Не , не е обида, факт е.
Точка.
Нищо лично.



Я да те пиопитам нещо ти общувала ли си с хора които са постигнали много и изобщо на какво ниво ? Аз някак си съм общувалп окрай работатат с хора които ръководят огромни световни компанни и повярвай ми те всички са арогнатни . Нито един от тях не цепи и секунда да е добър или какъвто и да искаш ти да си ги представиш . Ето защо и повечето БГ като идадт да бачкат назапад стават подръжка . Порсот не знаят какво ги чака . Но това е субективно , защото съм сигурен че за мен доказана личност е доста различно от това което ти ми говориш . Когато бях млад и аз си мислих че е така като теб . Апропо виж Доналд Тъмп как се държи и ще ме разбереш , ако можеш де Wink .
Сега относно моята игра на световното всеки знае , че аз чужда сметка няма да плащам . Предполагам и Иван е така . Предполагам и всеки друг с пари е така . НЯкак си на мен гадно да се води долна кампания преди световното против мен . Да ме плуят и да ме обиждат и след това да ме гледат дали ще развържа кисията . Е в това някой хора тъук са мноооого силни . Да ядат и да пият и да ходят до тоалетната като трбва да се плаща сметка . Между дургото това е причината лично аз да спра да плащам с И.О. много хора се нучиха да са на кьор софра . Та ето защо и аз ще играя на всяко световно и ще се класирам докъто типа играчи дето мноооооого могат , ама нямат пари да спрат и да се махнат от отбора . Дори ще ида по напред . Ще започна да регистирам силни профили с възможности да играят за БГ за да може да напълнем отбора с такива хора и да спре се прекъсне нишката на философите в национала . За мен целта е само една . БГ да има медал . Ето защо ще направя всичко таиз година и следващата да направя каквтоо е по силите ми да няма много разбиратори . Мислих да отида и да играя за друга страна . Да си направя кефа . Да я класираме на Финал и там да направим карамбол , но защо да се предавам пред шепа ботове дето знам че финансово ще ги смажем и ще влезнат хора които не е проблем да похарчат по 1000 евро за клалификация и 1000 евто за турнира Wink . А иначе продължавайте си да говорите против мен , важното е моето да се случи на финалите за световното , след това ще си говорим кои кой е Wink .

П.П.
Фактора пари е много основен за И,О, и ако не си готов да си платиш за да представляваш страната си то се замисли дали си достоен за да го правиш . Защото няма нищо по важно от това да защитаваш името на родината си . Време е да се научите да плащате за това . И аз съм точно за това тук . Да ви науча и да ви накарам да си бръкнете в джобовете . Ако нямате тази възможност . НЕ играйте световно , а бягайте по големите отбори и скатавайте там за по-евтинко Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #200 -: Април 19, 2016, 14:45:11 »

Юри, нали знаеш какво е пълна деградация на личността! Имаш нужда от лечение, повярвай ми.
Активен

Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #201 -: Април 19, 2016, 14:57:35 »

Темата се заключва. Все едно и също се повтаря, което ме навежда на мисълта, че в този форум явно не може да има тема за забавление, в която да не се хвърлят лични обвинения към този или онзи. Нормално е да имате разногласия, това е ясно, но моля изглаждайте ги на друго място.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: 1 ... 12 13 [14]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!