Imperia Online България  
Април 16, 2024, 18:58:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 1000 класи  (Прочетена 21638 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #180 -: Април 18, 2016, 17:45:53 »

Иване,що си мислиш,че имащи е равно на даващи пари в ИО Grin   Страхотна логика,както би казал Ники Кънчев Grin

Тази игра ви е изпила мозъка.

Оня пък,почна лицемерно пак да цитира имена.Голямо слагачество.Кой им пречи на тези,които искат да се класират?Кой?
Във всяка полемика,или опит за дискусия,или опит за нещо смислено написано,веднага изкача кучето без медал,да ни обяснява,кой кой е и кой самолет,накъде летял.Иван пък,обиден на това,че не е признат.Пак ви казвам,който страда от такива вътрешни терзания,да ми пише-веднага го обожествявам,за да спи спокойно.Мн ва боли всички за чуждото мнение,а това се нарича с една дума.....
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #181 -: Април 18, 2016, 18:14:16 »

Иване,що си мислиш,че имащи е равно на даващи пари в ИО Grin   Страхотна логика,както би казал Ники Кънчев Grin

Тази игра ви е изпила мозъка.

Оня пък,почна лицемерно пак да цитира имена.Голямо слагачество.Кой им пречи на тези,които искат да се класират?Кой?
Във всяка полемика,или опит за дискусия,или опит за нещо смислено написано,веднага изкача кучето без медал,да ни обяснява,кой кой е и кой самолет,накъде летял.Иван пък,обиден на това,че не е признат.Пак ви казвам,който страда от такива вътрешни терзания,да ми пише-веднага го обожествявам,за да спи спокойно.Мн ва боли всички за чуждото мнение,а това се нарича с една дума.....

Ти също си  "оня" , само че се слагаш на други хора . Какво значи имащ Кънчев ? От кой да съм признат , от банда лаладжии ли ? Аз от който трябва съм признат . Xaos_Fury , xaH_Acnapyx, House , Old.School това са ми никовете , десет играни ери = 9 златни медала + една в която не играх за замъци понеже половината ера бях на път по света . Събрали сте се тука няква банда професори да си мажете филии един на друг и всеки който не мисли като вас е оплют , анатемосан и прочие . Карантията и той ще ми обяснява  за държание по форума , бе я се погледнете първо вас ,  пък тогава давайте оценки за другите хора . Играе човек - виновен е , не играе - пак е виновен ! Съберете се тия дето много знаете ,разбирате и акъли давате , бръкнете в джоба  и ни покажете на нас бездарниците как аджеба се взима тоя златен медал . Аз повече за такива като вас пет пари не давам , целия Бразилски национал ми пише всеки ден да отида при тях , така че ако много ми се прииграе има отбор към който да се включа .

« Последна редакция: Април 18, 2016, 18:29:11 от Old.School » Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #182 -: Април 18, 2016, 18:29:32 »

Ти си същия като "оня" , само че се слагаш на други хора . Какво значи имащ Кънчев ? От кой да съм признат , от банда лаладжии ли ? Аз от който трябва съм признат . Xaos_Fury , xaH_Acnapyx, House , Old.School това са ми никовете , десет играни ери = 9 златни медала + една в която не играх за замъци понеже половината ера бях на път по света . Събрали сте се тука няква банда професори да си мажете филии един на друг и всеки който не мисли като вас е оплют , анатемосан и прочие . Карантията и той ще ми обяснява  за държание по форума , бе я се погледнете първо вас ,  пък тогава давайте оценки за другите хора . Играе човек - виновен е , не играе - пак е виновен ! Съберете се тия дето много знаете ,разбирате и акъли давате , бръкнете в джоба  и ни покажете на нас бездарниците как аджеба се взима тоя златен медал . Аз повече за такива като вас пет пари не давам , целия Бразилски национал ми пише всеки ден да отида при тях , така че ако много ми се прииграе има отбор към който да се включа .
На кой се слагам аз бре? :DМен не щат а ме гледат,че се джафкам с всички-слагал съм се Grin
И 100 Златни да имаш-мен ме боли фарчето.Щото ми дреме 1ви ли съм,със замъци ли съм,последен ли съм,в мод ли съм.Понеже обаче вечното пъчене за по-по-по най на всички ви е много голямо,с кеф ви се смея на всички и си драскам ,квото ми падне.Ако искам да играя,ще ми хванеш армия за шлифера.Ако искам да дам пари,ще дам колкото е нужно.Защо да го правя обаче?Заради доказване към бандата лаладжии,свои и чужди ли?Трагедия в мисленето Иване.Правиш си кефа,пишеш си с който ти е приятно,модираш,размодираш и т.н.
Кой съм наричал бездарник?Прекалено надъхани има,или писатели,но защо да ти правя оценка?Да не съм ти учителка по география?
Като те канят бразилците-иди,начеши си егото ,че си значим.Мен пък никой не ме търси и не ми дреме...щото мога да ида където си искам Grin  Та така....

..понякога този форум е готин Grin Grin Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #183 -: Април 18, 2016, 18:32:15 »

http://prntscr.com/atseh2

Ваня , и все пак не се отнася за всички.
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #184 -: Април 18, 2016, 18:43:12 »

На кой се слагам аз бре? :DМен не щат а ме гледат,че се джафкам с всички-слагал съм се Grin
И 100 Златни да имаш-мен ме боли фарчето.Щото ми дреме 1ви ли съм,със замъци ли съм,последен ли съм,в мод ли съм.Понеже обаче вечното пъчене за по-по-по най на всички ви е много голямо,с кеф ви се смея на всички и си драскам ,квото ми падне.Ако искам да играя,ще ми хванеш армия за шлифера.Ако искам да дам пари,ще дам колкото е нужно.Защо да го правя обаче?Заради доказване към бандата лаладжии,свои и чужди ли?Трагедия в мисленето Иване.Правиш си кефа,пишеш си с който ти е приятно,модираш,размодираш и т.н.
Кой съм наричал бездарник?Прекалено надъхани има,или писатели,но защо да ти правя оценка?Да не съм ти учителка по география?
Като те канят бразилците-иди,начеши си егото ,че си значим.Мен пък никой не ме търси и не ми дреме...щото мога да ида където си искам Grin  Та така....

..понякога този форум е готин Grin Grin Grin

Всеки си прави кефа по различен начин , на мен от раздаване за съюза не ми остава много време да си правя кефа , но се радвам накрая като видя колко хора са щастливи че са постигнали нещо , било то и в някаква глупава игра . И не "значим" , думата е "полезен ".
« Последна редакция: Април 18, 2016, 20:47:46 от Old.School » Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #185 -: Април 18, 2016, 23:50:23 »

http://prntscr.com/atseh2

Ваня , и все пак не се отнася за всички.

Цитат на: Old.School в Април 12, 2016, 23:39:29
От тебе пък само една голяма уста съм видял аз , дано я ползваш по предназначение  ;D При теб диаманти няма , виж липсата на гънки е на лице  ..

Когато гледаш другите колко са криви, гледай поне ти да си прав Wink
« Последна редакция: Април 18, 2016, 23:53:35 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #186 -: Април 18, 2016, 23:57:44 »

Интересно... защо хора постигнали много и/или доказали се в живота имат интерес да демонстрират манията за величие и/или да избиват  комплексите си за малоценност в една игра. Не коментирам никой ...още по-малко пък негово величество. Записвам си и си анализирам..
Активен

Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #187 -: Април 19, 2016, 00:02:28 »

Цитат на: Old.School в Април 12, 2016, 23:39:29
От тебе пък само една голяма уста съм видял аз , дано я ползваш по предназначение  ;D При теб диаманти няма , виж липсата на гънки е на лице  ..

Когато гледаш другите колко са криви, гледай поне ти да си прав Wink
Само недей да си правиш труда да изкарваш и в отговор на какво е това мое изказване , все едно има някакво значение ..
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #188 -: Април 19, 2016, 00:11:46 »

Интересно... защо хора постигнали много и/или доказали се в живота имат интерес да демонстрират манията за величие и/или да избиват  комплексите си за малоценност в една игра. Не коментирам никой ...още по-малко пък негово величество. Записвам си и си анализирам..
хора постигнали много и/или доказали се в живота , нямат комплекс за малоценност .
Активен
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #189 -: Април 19, 2016, 00:13:02 »

огледай се...най-добре в огледало
Активен

Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #190 -: Април 19, 2016, 00:28:59 »

огледай се...най-добре в огледало
Няма смисъл да ти отговоря подобаващо , така или иначе няма да разбереш какво ти казвам .
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #191 -: Април 19, 2016, 00:29:35 »

Само недей да си правиш труда да изкарваш и в отговор на какво е това мое изказване , все едно има някакво значение ..

Няма значение в отговор на какво е! Важно е че и ти си в нарушение а не си с бан! Толкова! Опитвам се да ти кажа че е пошло да търсиш за друг наказание, когато сам ти си в нарушение и при това да държиш сметка на администратор защо не ме е наказала че защитавам жена от теб, който я обижда и ругае! Да ругаеш жени може би е приоритет на богатите и преуспелите, така явно се чувстват значими. Само дето на мен грам не ми дреме дали този или онзи се е чувства значим в очите си! Да ругаеш мен бива! Нема лошо и не съм цвете. Но да ругаеш жена - май нещо ти се губи в ореола на преуспял човек! Можеше да го обърнеш на майтап а не да правиш сексуални намеци за устите на тази или онази жена!Капиш?

Желая лека вечер и успешна седмица!
« Последна редакция: Април 19, 2016, 00:32:23 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #192 -: Април 19, 2016, 00:44:30 »

Няма значение в отговор на какво е! Важно е че и ти си в нарушение а не си с бан! Толкова! Опитвам се да ти кажа че е пошло да търсиш за друг наказание, когато сам ти си в нарушение и при това да държиш сметка на администратор защо не ме е наказала че защитавам жена от теб, който я обижда и ругае! Да ругаеш жени може би е приоритет на богатите и преуспелите, така явно се чувстват значими. Само дето на мен грам не ми дреме дали този или онзи се е чувства значим в очите си! Да ругаеш мен бива! Нема лошо и не съм цвете. Но да ругаеш жена - май нещо ти се губи в ореола на преуспял човек! Можеше да го обърнеш на майтап а не да правиш сексуални намеци за устите на тази или онази жена!Капиш?

Желая лека вечер и успешна седмица!
А , не знаех че съм преуспял Grin Но звучиш убедително , ще проверя все пак . Предназначенията на устата са доста , въпрос на избор е дали ще я ползваш за хранене , дишане , говорене или за плюене . Лично аз - последните не ги уважавам . И има значение в отговор на какво е .
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #193 -: Април 19, 2016, 00:48:23 »

Първо падаш за дузпа а сега тичаш по тъча Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #194 -: Април 19, 2016, 01:03:20 »

Иване,дръж се мъжката Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!