Imperia Online България  
Април 26, 2024, 01:31:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 1000 класи  (Прочетена 21691 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #165 -: Април 14, 2016, 16:09:31 »

Предупреждавам ви официално да спазвате добрия тон и да си разменяте "пожелания" чрез лични съобщения или използвайки друг канал за комуникация.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #166 -: Април 14, 2016, 16:22:05 »

Юрий 2 ...
За разлика от теб аз не живея за злато и скъпоценни камъни. Видяха всички какво можеш, какво имаш под шапката на най-важното събитие, където показа неимоверно много невежество и  недодяланост, липса на мисловна дейност и доказа че комплекса за малоценност и манията за величие са основните ти спътници.. Шанса който имаше да покажеш величието си, го  пропиля като монета от 2ст и всички играчи имаха възможност да се насладят на представлението ти. Сега ако искаш и 100 от 100 реалми вземи, ефекта е 0..
Ваня това какво е според теб ?
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #167 -: Април 14, 2016, 16:31:28 »

Според мен това е коментар в тема. Изтрих доста, но може да съм пропуснала. Моля най-учтиво да спрете с обидите. Нека темата остане, за да се забавлявате в нея. Wink
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #168 -: Април 14, 2016, 16:44:14 »

Никого не съм обиждал без да ме е правокирал . Имам право на собствено виждане за играта , това че то се различава с мнението на други хора не им дава никакво право да слагат квалификации .Поздрави !
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #169 -: Април 14, 2016, 16:59:33 »

Това се отнася за всички потребители, не само за Вас.  Wink
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #170 -: Април 16, 2016, 15:58:56 »

ЕЙ, ....., НЕМА ДА БАРАТЕ ЛЕЙДИТУ ЧЕ ША МЕ БАРНЕТЕ БАШ КЪДЕ ТРЕБВА И НЕ МОАТ ВИ ИЗКАРАТ ОТ РОДИЛНО. АМАН ОТ ПИШМАН '"МЪЖЕ'" ИЗКОРМЕНИ ОТ КЪМ МАНЕРКИ, КАТЕТРИ И И СЕКВА ДРУГА КАРАНТИЯ!



Old.School, виждаш ли тези хора. Това са играчи сто класи над теб! Това са играчи, държащи класата си в ръцете! Нали я виждаш класата! Добре блести. Когато заблести и в твоите ръце така, тогава ще се отваряш и правиш на велик. До тогава си това, което си демонстрирал като лидер на отбора от преди година!
« Последна редакция: Април 18, 2016, 09:42:27 от Vania » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #171 -: Април 16, 2016, 23:55:31 »

Аман от форумни бойци . Живи здрави да са момчетата .
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #172 -: Април 17, 2016, 09:09:24 »

Ех щомто и на Иван му казахте , че не е играч ......

Хора верно вие сте загубили всякаква реалност за играта . Силно ви съветвам или да спрете да играете И.О. или да излезете от 2011/2012 и да проумеете , че тази И.О. няма нищо общо с онази тогава .

За мен такива хора като вас са причината да няма добър БГ национален отбор . И колкото по-бързо го проумеят другите играчи . Толкова по-добре .

Видяхме ви колко струвате . Дайте шанс на други да направят националният отбор и ги лишете от привилегията да играят в вас на световното . Искренно се надявам тази година да изберете друга страна за която да играете и да остваите национала на играчи с РЕАЛНИ ВЪЗМОЖНОСТИ да покажат "незнанията си".
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #173 -: Април 17, 2016, 20:14:48 »

Ех щомто и на Иван му казахте , че не е играч ......

Хора верно вие сте загубили всякаква реалност за играта . Силно ви съветвам или да спрете да играете И.О. или да излезете от 2011/2012 и да проумеете , че тази И.О. няма нищо общо с онази тогава .

За мен такива хора като вас са причината да няма добър БГ национален отбор . И колкото по-бързо го проумеят другите играчи . Толкова по-добре .

Видяхме ви колко струвате . Дайте шанс на други да направят националният отбор и ги лишете от привилегията да играят в вас на световното . Искренно се надявам тази година да изберете друга страна за която да играете и да остваите национала на играчи с РЕАЛНИ ВЪЗМОЖНОСТИ да покажат "незнанията си".
Пич даже не се усещаш че това отношение на момчетата горе показва само колко са задружие и веднага биха защитили човек от съюза на всяка цена.Точно това задружни прави един отбор такъв а не продаването на задни части на други отбори.Ако участниците във националния отбор имат съвсем малка час от това (имаше и качествени момчета и момичета в последния национален отбор) щяха да постигнат много повече. А онези по горе взели купата мога само да им кажа евала. Без значения коя година са играли те са го направили със сърце , душа и акъл а както вижда от писанията на някои хора те липсват.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #174 -: Април 17, 2016, 20:40:50 »

Виж съгласен съм до някъде с теб .

Но искам да те попитам . Би ли стравнил пилот на Изтребител от Втората световна война с днешният дето летят на да кажем - ПАК - ФА ( най-модерният самолет на света ) ?
И ако един такъв пилот от войната има свалени да кажем 50 самолета . Според теб ще има ли и теоретичен шанс да разбере какво се случва , ако се сбие с пилот на ПАК-ФА който няма нито един свален самолет в сметката си ?
Дори и да предполжем , че този ветеран е непокътнат от времето и е същтият какъвто е бил през най-добрите си години ?

Затова винаги съм уважавал "ветераните " , но те си остават във времето към което се отнасят , а не в съвремието си . А за ветераните е добре да осъзнаят , кога е време да минат крачка назад и да пуснат новата вълна играчи .

Другото което го казваш е Алабализни и толкова Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #175 -: Април 17, 2016, 21:24:06 »

Виж съгласен съм до някъде с теб .

Но искам да те попитам . Би ли стравнил пилот на Изтребител от Втората световна война с днешният дето летят на да кажем - ПАК - ФА ( най-модерният самолет на света ) ?
И ако един такъв пилот от войната има свалени да кажем 50 самолета . Според теб ще има ли и теоретичен шанс да разбере какво се случва , ако се сбие с пилот на ПАК-ФА който няма нито един свален самолет в сметката си ?
Дори и да предполжем , че този ветеран е непокътнат от времето и е същтият какъвто е бил през най-добрите си години ?

Затова винаги съм уважавал "ветераните " , но те си остават във времето към което се отнасят , а не в съвремието си . А за ветераните е добре да осъзнаят , кога е време да минат крачка назад и да пуснат новата вълна играчи .

Другото
което го казваш е Алабализни и толкова Wink .

Юрий един от тези ветерани миналата година би Джон на номадите така,че да Ветерана винаги има повече опит и дързост да рискува от новата генерация,така че аре стига глупости вече Wink
Активен

Tyte
Гост
« Отговор #176 -: Април 17, 2016, 22:18:47 »

Виж съгласен съм до някъде с теб .

Но искам да те попитам . Би ли стравнил пилот на Изтребител от Втората световна война с днешният дето летят на да кажем - ПАК - ФА ( най-модерният самолет на света ) ?
И ако един такъв пилот от войната има свалени да кажем 50 самолета . Според теб ще има ли и теоретичен шанс да разбере какво се случва , ако се сбие с пилот на ПАК-ФА който няма нито един свален самолет в сметката си ?
Дори и да предполжем , че този ветеран е непокътнат от времето и е същтият какъвто е бил през най-добрите си години ?

Затова винаги съм уважавал "ветераните " , но те си остават във времето към което се отнасят , а не в съвремието си . А за ветераните е добре да осъзнаят , кога е време да минат крачка назад и да пуснат новата вълна играчи .

Другото което го казваш е Алабализни и толкова Wink .

 *suicide*

« Последна редакция: Април 17, 2016, 22:35:11 от Tyte » Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #177 -: Април 17, 2016, 22:32:20 »

Когато имащите се съюзят с можещите и изгладят различията в името на общата цел, тогава Кървавото Торнадо ще стисне отново купата! В това съм абсолютно сигурен!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #178 -: Април 18, 2016, 14:42:02 »

Юрий един от тези ветерани миналата година би Джон на номадите така,че да Ветерана винаги има повече опит и дързост да рискува от новата генерация,така че аре стига глупости вече Wink

Има 2 неща които забравяш .
1-вото . Номадите са друг тип игра . Едва ли някой мисли , че на този етап има БГ  играч които може да се мери в обикновенна ера с Джон . От световният елит може би има 4-5 човека , но от БГ не виждам човек .
2-ро Номади 9 бяха първите номади на Джон и е нормално човек да няма опит и да не знае какво прави . Въпреки това Джон стана тогава 2 ри . Да не говорим че във вълна 10 просто измете всичко и спечели безапелационо и четирите класации за които се играеше . Нещо което май никой не го е правил май преди него .
Така че моите уважения към Съра , но лично според мен той е доста зад Джон като възможности .

И в заключение наистина е глупаво да се сравняват играчите които са несравними . Така какво Лейдито я поставяте с Иван . Просто колкото и да я бива като играч няма как тя да е от класата като Иван . Просто 2-мата сядат да вечерят на различни маси .
Друга е приказката че на Маса с Иван може да седне . Ицо , Димов , Емо , Калата ... ето това са хора които ако се съберат ще потрошат всеки . Ето защо подкрепям и Милен когато казва ,че това ще е Дрим тима на БГ за Версия 6 .

Дано те да се съберат и да го направят . Искренно ще се радвам .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #179 -: Април 18, 2016, 17:32:28 »

Когато имащите се съюзят с можещите и изгладят различията в името на общата цел, тогава Кървавото Торнадо ще стисне отново купата! В това съм абсолютно сигурен!
А те верно "имащите" са бездарници  всичките , хубу че са "можещите" че един медал няма да имат иначе . Добре че не ми се налага да имам общо с такива ограничени хора ...
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!