Imperia Online България  
Април 29, 2024, 03:25:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 1000 класи  (Прочетена 21713 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #45 -: Април 07, 2016, 00:53:08 »

и кво за тва ще лишиш некои дет се е мъчил цяла ера (с диаманти естественно )за да бие целия му съюз  и единствената му утеха са некви военни точки само и само некои си да не станел маршал ? ми иди се разбии и ти и го мини .къв минус се занулява  ти четеш ли изобщо ай прочети първо какво съм писал и ако греша искам нагледно да ми покажете щот съм невеж   как се занулява минус от самосебеси (не неискам нема такъв вариант)  и спирам щот сте досадни нема се обяснявам повече правете я както искате аз нема я играя .не ми изнася такава
Никъде в стата на профила не остава, че си бил Маршал в Н-тата ера на някоя свят, но остава медал, ако си взел такъв на съюзно ниво, че и бонус диаманти има. Това е друг спор, нио да се върнем на 2млрд изръжка дет аз не съм я виждал - 1,740млрд, беше преди Детвинга да дари 13М паладина, после ти си я смятай колко е била. Все с еканя да те питам - ти кат се хванеш да играеш сериозно, на дядо си сметалото, или поне един Ексел ползваш ли? Щот аз съм прост и га с ехвана на хорото електронните таблици не се затварят

Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #46 -: Април 07, 2016, 00:54:00 »



И ти като други тук не обичаш да четеш - жалко, дано поне сега прочетеш поне  Smiley И сме го и виждали как става  Smiley
http://prntscr.com/ap1huk Grin Grin а дано и ти
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #47 -: Април 07, 2016, 00:55:46 »

http://prntscr.com/ap1huk Grin Grin а дано и ти
Казах ти да си формулираш въпроса, щот тоя турльо-гювеч, дет го сътвори - никой не може го разбра
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Tyte
Гост
« Отговор #48 -: Април 07, 2016, 00:59:30 »

де видя да го слагам казах му истината просто ,а кои има диаманти и кои не не го определям нито аз, нито които и да е от вас -има опция купи всеки си решава сам за себе си но това незначи видиш ли той си купил значи за нищо нестава ,тва просто  завист ,аз лично мога и със мога и без имам медали всякак и никога не съм бягал в нето да не ме бие тоя да не ме бие оня че той бил с диаманти винаги съм се стремял в топа ,докъто много други многознайковци точно това правят бягат от топа щото знаят кво ги чака там и ще питам стефо колко му се било налагало да бяга като малък профил(друг спор) знае ли как се бяга като голям профил (топ 20) на -18м/4 без диаманти срещу 10 диамантаджии с двоини  армии а знае ли как се оправя 5 милярда минус за минути  Grin (обикновен свят ,не коефициента  Grin)

от тук тръгнахме и това коментираме, не съм го писал аз Smiley не виждам и да иде реч за съюзни армии някъде  Wink
Активен
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #49 -: Април 07, 2016, 01:02:50 »

Никъде в стата на профила не остава, че си бил Маршал в Н-тата ера на някоя свят, но остава медал, ако си взел такъв на съюзно ниво, че и бонус диаманти има. Това е друг спор, нио да се върнем на 2млрд изръжка дет аз не съм я виждал - 1,740млрд, беше преди Детвинга да дари 13М паладина, после ти си я смятай колко е била. Все с еканя да те питам - ти кат се хванеш да играеш сериозно, на дядо си сметалото, или поне един Ексел ползваш ли? Щот аз съм прост и га с ехвана на хорото електронните таблици не се затварят


досаден си, само ти си играч ,само мечовете аз кво правя си е моя работа , и последно ти казвам ходи на 2 световни и кво там ? все несериозен ли беше всре другите ли бяха виновни ? и още нещо не ме интересува твоя( вашия ) минус .1 во неможеш да сравняваш 2 различни ама до незнам къде светове и ако се съберем ние да играем там и ако направим по голям минус от твоя кво ?
Активен
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #50 -: Април 07, 2016, 01:06:44 »

от тук тръгнахме и това коментираме, не съм го писал аз Smiley не виждам и да иде реч за съюзни армии някъде  Wink
различни неща накуп питам кво толкоз
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #51 -: Април 07, 2016, 01:08:57 »

досаден си, само ти си играч ,само мечовете аз кво правя си е моя работа , и последно ти казвам ходи на 2 световни и кво там ? все несериозен ли беше всре другите ли бяха виновни ? и още нещо не ме интересува твоя( вашия ) минус .1 во неможеш да сравняваш 2 различни ама до незнам къде светове и ако се съберем ние да играем там и ако направим по голям минус от твоя кво ?
покажи ми по-големи битки в 4х отколкото Меридоо и Джони и ше спра да сравнявам. Когато престанете да се държите като селски дерибеи, може и да ви обясна кое как точно е ставало.

Милене, всички се учим, вярвам, че и Жеков се е понаучил да играе играта, но за някои неща требе да си роден научен. Това си е дарба  (цитирам тои лидерът ми, дет ми е бил заяк в училище и ме е научил на нещо)

Ексел ползваш ли? Пак да питам
« Последна редакция: Април 07, 2016, 01:10:55 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Tyte
Гост
« Отговор #52 -: Април 07, 2016, 01:12:56 »

различни неща накуп питам кво толкоз

По скоро ти стана неловко че не познаваш правилата на играта... дори не помниш от къде тръгна дискусията ни ...




Активен
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #53 -: Април 07, 2016, 01:23:25 »

По скоро ти стана неловко че не познаваш правилата на играта... дори не помниш от къде тръгна дискусията ни ...





изобщо не ми е неловко просто нема смисъл не виждам с кво сте по големи че да ми задавате въпроси кво ,как и .... вие искате да ми е неловко ? да се изкараш велик как си ме забил некъде ли ? щот си 1 от 2 профила и да лидерът ти е много добър ,моя също ма нещо не ти се получи с него
Активен
Tyte
Гост
« Отговор #54 -: Април 07, 2016, 01:32:36 »

изобщо не ми е неловко просто нема смисъл не виждам с кво сте по големи че да ми задавате въпроси кво ,как и .... вие искате да ми е неловко ? да се изкараш велик как си ме забил некъде ли ? щот си 1 от 2 профила и да лидерът ти е много добър ,моя също ма нещо не ти се получи с него


Ами поискай проверка, но ако сме двама различни потребителя тогава ще благоволиш ли да ми поднесеш извиненията си ?


Задаваме ти въпроси защото пишеш цифри които не са реални , за това искаме да ни ги обясниш, но освен грубиянщина друго няма ... ако за теб това е смислен разговор за мен определено не е ...
Не забърквай лидерите в писанията си, водим дискусия за твои твърдения, не виждам какво общо имат лидерите... иначе да - стана ти неловко и те разбирам, не е приятно да те хванат неподготвен ...  
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #55 -: Април 07, 2016, 01:35:45 »

Милене, Милене, а ексел ползваш ли?

Питам те не за друго, а защото от играчите, от които ми се е смръзвало лайното всички го ползват, даже някой ползват специфични програми за изчисляване на дохода, които по никакъв начин не са свързани с ИО.

Аз с чайника, докато Радо не ми се качи на главата проблеми нямах - ако не помниш и спора преди групите- казах ви глупости като доблест да не правите. Пет пъти казах как да се развива лидерски акаунт, но се правиха обратните неща.

Минало-заминало, остана ми закачката с чайника и тренировъчната тоалетна. Ма и аз съм си за бой, щот ми голямо егото  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #56 -: Април 07, 2016, 02:27:30 »

Милене, Милене, а ексел ползваш ли?

Питам те не за друго, а защото от играчите, от които ми се е смръзвало лайното всички го ползват, даже някой ползват специфични програми за изчисляване на дохода, които по никакъв начин не са свързани с ИО.

Аз с чайника, докато Радо не ми се качи на главата проблеми нямах - ако не помниш и спора преди групите- казах ви глупости като доблест да не правите. Пет пъти казах как да се развива лидерски акаунт, но се правиха обратните неща.

Минало-заминало, остана ми закачката с чайника и тренировъчната тоалетна. Ма и аз съм си за бой, щот ми голямо егото  Grin

не не ползвам ,аз не играя за военни точки ти казах ,по ми е лесно да си фермя ,не съм те заплашвал че да ти смръзва ..... а дохода и без ексел мога да засека ако искам правя си снимка след 1 мин пак ........... какво искаш да ме изкараш не те знам но вземи се спри не съм на училище ,всекви неща съм ползвал когато съм искал все пак съм играл във военен съюз преди много лета га бях млад и още ги помня
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #57 -: Април 07, 2016, 02:37:53 »

не не ползвам ,аз не играя за военни точки ти казах ,по ми е лесно да си фермя ,не съм те заплашвал че да ти смръзва ..... а дохода и без ексел мога да засека ако искам правя си снимка след 1 мин пак ........... какво искаш да ме изкараш не те знам но вземи се спри не съм на училище ,всекви неща съм ползвал когато съм искал все пак съм играл във военен съюз преди много лета га бях млад и още ги помня
Милене, аз и до сега си ходя на училище, и в живота, и в играта, самото битие е процес на натрупване на знания, ти ако си се приел на сериозно като черешката на тортата, много ти се радвам - 1000 класи над мен си, евала.

ПП.После да не се чудиш, що така ви се радвам. *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #58 -: Април 07, 2016, 02:43:54 »

Tyte, нека си поговорим малко с теб за айряна без кисело мляко  Grin

Да ми е жив и здрав сливенския катил  Cry
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #59 -: Април 07, 2016, 02:46:12 »

Милене, аз и до сега си ходя на училище, и в живота, и в играта, самото битие е процес на натрупване на знания, ти ако си се приел на сериозно като черешката на тортата, много ти се радвам - 1000 класи над мен си, евала.

ПП.После да не се чудиш, що така ви се радвам. *hahaha* *hahaha* *hahaha*
оф добре че си ти че без теб нищо нямаше да спечелим ,нищо нямаше да можем!  още един каталунец тои тъй пишеше за нас ,а ти за мечовете и ставате много вече   лягам си щот си го имам вродено ти учи  .сърди се сега що съм ти писал тъй не ми пука .
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!