Imperia Online България  
Април 25, 2024, 08:31:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 1000 класи  (Прочетена 21680 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #150 -: Април 12, 2016, 18:40:53 »

Що затворихте темата схитовете в блица бре? Искам Юри да докаже как е имат 14 провки, 7 колонии, военни на макс и лична ВМ 40 га са взимали замъка на 11М нето. Туй Мече нема спирка - като ДиДжей е.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #151 -: Април 13, 2016, 09:34:09 »

щом ви е толкова интересно играл съм си с името навремето  а с аспарух  версия 6 само и не съм играл в мечовете никога а че имало мечове някъде ..... ставаше въпрос че знам за какво става въпрос щот стефан все се опитва да ни изкара тикви и че само той печели 1/5 диаманти , явно незнае че на нито 1 българин не му се дават пари и ако сме дали изобщо не е било с кеф .няма да се занимавам повече с  форум и империя  ,не задавайте повече въпроси -пенсионирам се
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #152 -: Април 13, 2016, 14:13:09 »

Абе Милене седи мирен , ко им се връзваш на Дарко и Джуджарко ... Остави ги да си дрънкат глупости , то това им остава на тях .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #153 -: Април 13, 2016, 23:26:19 »

щом ви е толкова интересно играл съм си с името навремето  а с аспарух  версия 6 само и не съм играл в мечовете никога а че имало мечове някъде ..... ставаше въпрос че знам за какво става въпрос щот стефан все се опитва да ни изкара тикви и че само той печели 1/5 диаманти , явно незнае че на нито 1 българин не му се дават пари и ако сме дали изобщо не е било с кеф .няма да се занимавам повече с  форум и империя  ,не задавайте повече въпроси -пенсионирам се
Милене, ти нещо на недоразбрал ли с еправиш? Елементарен въпрос - акаунтът asparuh при Рицарите във версия 4 твой ли беше или не?

Лидерът на Рицарите от версия 4 е при вас, не искам от теб да конструираш ракетен двигател ?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #154 -: Април 14, 2016, 12:36:02 »

От тебе пък само една голяма уста съм видял аз , дано я ползваш по предназначение  ;D При теб диаманти няма , виж липсата на гънки е на лице  ..

Ти видя ли...
Аз за какво ползвам устата си, не е на пъдарите работа. Не претендирам за това, че имам гънки но принципно съм в състояние да анализирам формално интуитивната представа за едномерен и непрекъснат обект като теб , което пък от своя страна се случва само при липса на всякакви гънки.
1000 класи... денивелация...Wink
« Последна редакция: Април 14, 2016, 13:25:25 от TheLady » Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #155 -: Април 14, 2016, 12:47:16 »

Old.School  ;D Не с рогата напред, да ти не порастат още по - големи. Не бъркай самочувствието с арогантност! [:-}
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #156 -: Април 14, 2016, 13:48:58 »

Милене, ти нещо на недоразбрал ли с еправиш? Елементарен въпрос - акаунтът asparuh при Рицарите във версия 4 твой ли беше или не?

Лидерът на Рицарите от версия 4 е при вас, не искам от теб да конструираш ракетен двигател ?
 кво не разбра ,не не съм бил аз , тогава ( версия 4 и 5 малко ) съм играл с името си а то е милен  след години разбирай версия 6 с Аспарух  и никога не съм играл в  рицарите . с някои от световните сме били в 82  в5.  тогава играх малко в грешка и я спрях ,а пак с тях(тралала ,препъникамък,бакодако ,вал -да не ме разбереш накриво пак) и в в4 преди това
« Последна редакция: Април 14, 2016, 17:08:59 от милен » Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #157 -: Април 14, 2016, 14:38:42 »

Old.School  ;D Не с рогата напред, да ти не порастат още по - големи. Не бъркай самочувствието с арогантност! [:-}
Каквото повикало , такова се обадило . Дано и хейтването не го е научила от теб ..
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #158 -: Април 14, 2016, 14:42:02 »

Ти видя ли...
Аз за какво ползвам устата си, не е на пъдарите работа. Не претендирам за това, че имам гънки но принципно съм в състояние да анализирам формално интуитивната представа за едномерен и непрекъснат обект като теб , което пък от своя страна се случва само при липса на всякакви гънки.
1000 класи... денивелация...Wink
Едномерен и непрекъснат златен медал на съюза , дано някой ден да можеш и ти да се похвалиш така  Cool
Активен
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #159 -: Април 14, 2016, 15:07:01 »

Едномерен и непрекъснат златен медал на съюза , дано някой ден да можеш и ти да се похвалиш така  Cool

Юрий 2 ...
За разлика от теб аз не живея за злато и скъпоценни камъни. Видяха всички какво можеш, какво имаш под шапката на най-важното събитие, където показа неимоверно много невежество и  недодяланост, липса на мисловна дейност и доказа че комплекса за малоценност и манията за величие са основните ти спътници.. Шанса който имаше да покажеш величието си, го  пропиля като монета от 2ст и всички играчи имаха възможност да се насладят на представлението ти. Сега ако искаш и 100 от 100 реалми вземи, ефекта е 0..
Активен

Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #160 -: Април 14, 2016, 15:23:31 »

Юрий 2 ...
За разлика от теб аз не живея за злато и скъпоценни камъни. Видяха всички какво можеш, какво имаш под шапката на най-важното събитие, където показа неимоверно много невежество и  недодяланост, липса на мисловна дейност и доказа че комплекса за малоценност и манията за величие са основните ти спътници.. Шанса който имаше да покажеш величието си, го  пропиля като монета от 2ст и всички играчи имаха възможност да се насладят на представлението ти. Сега ако искаш и 100 от 100 реалми вземи, ефекта е 0..
Изобщо не ме вълнуваш дали живееш , престани да ми досаждаш и да ме занимаваш със себе си .
Активен
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #161 -: Април 14, 2016, 15:29:58 »

 Cool А защо ти реши че можеш да ме занимаваш със себе си!? Риторичен е въпроса...махам се че ми се обостря алергията.
Активен

Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #162 -: Април 14, 2016, 15:32:49 »

Cool А защо ти реши че можеш да ме занимаваш със себе си!? Риторичен е въпроса...махам се че ми се обостря алергията.
Не съм пускал аз темата  , изобщо не искам да ме споменавате .. и алергия не ме вълнува дали имаш
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #163 -: Април 14, 2016, 15:43:08 »

Разбирам го тва момче дето е играло за Хърватите , и аз не бих играл с 99% от националния отбор по Хейтърство
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #164 -: Април 14, 2016, 15:53:02 »

Моля ви спрете се.Сеира с Юрий е достатъчен.Няма нужда от повече.
Големи хора сте и двамата.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!