Imperia Online България  
Април 26, 2024, 21:23:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: HatefulBastards - една не много добра идея с един не много добър лидер  (Прочетена 3573 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #15 -: Април 12, 2016, 23:01:24 »

Ех Каталунка каталунка .... хем имаше достъп до съюза и пак говориш пълни лъжи . Много добре знаеш кой , за какво и как разби армията .... Ама тук говориш пълни глупости . Между другото най-готиното в цялата ситуация е , че хората от съюза четат форума и си правят сметка за теб какъв човек си Wink . За мен лично повече няма какво да показвам що за личност си . Вече всикчи те видяха и знаят какво може да се очаква от теб .

Помежду другото да ние играхме само и единствено за взимане на замъци , още когато беше създаван отбора се знаеше , че няма луди които да седят и да пазят замъците . Просто играта за нас тази ера беше това . Взимаме замък и след това ако можем го пазим , ако ли не не ни пука . Пак може да попитате Каталунеца и колко армия събрахме . Също така той добре знае и как 10 Атаки се събират в 1 секунда Wink . Помеждудругото за мен най-големият комплимент беше след взимането на замъка , когато ми казаха . "Ей взе го в стил Кеер " Wink . Но и никога не съм го крил че съм се учил от най-добрият  Cool.
А да не забравя , Каталунка ти много добре знаеш и кога не бях ОН и колко време отсъствах от страната , така че .... Абе като цяло знаеш , че отбора ни се забавляваше доста . Все пак прекара доста време сред нас Wink.


Каталунеца направи поредица от добри игри. Беше лидерр доколкото помня и се държа мъжки, спечелвайки ерата, нещо лично за теб непознато. Къде си тръгнал и с него да се сравняваш??? Все едно тасманийски дявол  да се мери с лъв. Аре у лево! Като ти порасте катетъра тогава може би ще се вредиш сред мъжете, а до тогава марш в матриархата!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
UriDulgoRuki
Редник
*

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 47



Профил
« Отговор #16 -: Април 12, 2016, 23:21:37 »

Кога въртя и кри армията три дни ли не беше в България?  Grin Grin Grin

И само не разбирам що са ви 10 атаки да вземете замък в Мастера?

е как защо?за да може да се хвали, че бил "прегазил" съюзите които искали... така ги прегази, че направи замъка си "свободен", за да се подмаже на Джон ама Джон нещо май му се изсмя както ние го правим тук Grin
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #17 -: Април 13, 2016, 09:36:55 »

е как защо?за да може да се хвали, че бил "прегазил" съюзите които искали... така ги прегази, че направи замъка си "свободен", за да се подмаже на Джон ама Джон нещо май му се изсмя както ние го правим тук Grin


Сега нали не си мислиш че човека който ви даваше инфо на вас , не даваше инфо и на нас ... Нали се сещташ че много добре знаем как взехте замъка си и как с предателсто и интрига успяхте . Нали се сещтате , че когато написахте на наш играч че биете независим замък , получихме снимка от вашите известия на  съюз , в които се виждаше ясно , че нямате нито една съюзна битка до този момент . Wink
Хайде стига ние на пасем трева и знаем къде и какво да гледаме . Още повече знаем как да получим инфо . Няма как да спечелите авторитет с тази игра на типично БГ поведение - Интрига .

Между другото ако бяхме посикали можеше спокойно да си направим една война с вас и да ви издумкаме Wink , или пък да ви вземем замъка , но предполагам много добре знаеш , че аз бях една от причините това да не се случи Wink . Както ида е де . Вие имате доста да се учите още , което предполагам ще става с времето , но за сега сте доста дълеко от каквато и да е смислена игра .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!