Imperia Online България  
Април 18, 2024, 12:19:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Промени за последните 10 дена ?!  (Прочетена 3175 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #15 -: Март 28, 2016, 15:49:28 »

Благодаря за коректната информация Ваня.....

Благодаря за информацията Борисе Smiley
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #16 -: Март 28, 2016, 15:52:49 »

Така е не нанасят поражения само мъкнат злато 

Глобални събитияпреди 16 минути
Армията Ви успешно атакува Мрачната крепост и нанесе 0 точки щети по стената. Заграбихте 23 159 злато.

само коне и стрели
бе новобранец това е минимума за атака къде се обаждаш и ти да разлайваш кучетата
Активен

torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #17 -: Март 28, 2016, 16:25:06 »

Аз съм един от тези играчи с големите армии. Дали мога или не мога да се бия с реални играчи - не знам. Но съм на първо място по военни точки в нашия свят. Имах опцията да засичам армии, които се връщат от черепа/крепостта, което също беше част от играта, а сега вече нямам тази опция. И все пак отново повтарям къде е проблемът - "ВСИЧКИ ИГРАЧИ са си изградили на тая база стратегията. 35 дни преди края на ерата (поне така е при нас), няма как да си променя цялата стратегия". Не става въпрос за това дали ще има или няма да има събития. Става въп К СЪМ ДА НЯМА СЪБИТИЯ - НЯМА ПРОБЛЕМ, НО ДА НЕ Е ПО ТОЗИ НАЧИН. Става ли сега по-ясно или за 19-ти път да го напиша ?


Ваня?Huh?
И в живота е така, до вчера се търсеха финансисти, днес IT специалисти, утре може и кравари да се търсят  Grin, никой не знае, но ако не реагираш на промените изоставаш. Сега сериозно, едва ли е възможно всяка промяна да се качва по етапно в играта само в световете които свършват, това значи да има поне толкова версии на играта колкото са световете. А както всички знаем промени се правят често и това ще размножи версиите на играта с хиляди.

Активен

fatmaka
Капитан
****

Karma: +19/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Профил
« Отговор #18 -: Март 28, 2016, 17:56:38 »

И защо мрачната е само четри часа Shocked
Активен
theoners
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #19 -: Март 28, 2016, 18:19:05 »

http://prntscr.com/al4q4v скоро пак ще има изненадващо събитие, дано дя е приятна изненада  *xxx*
Активен
hArd
Лейтенант
***

Karma: +31/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #20 -: Март 28, 2016, 19:14:31 »

Добре. Аз работя по цял ден (както голяма част от играчите) и не мога да си гледам телефона постоянно, нито пък да пускам атаки. Играта.. армията ми е изградена на база тези ежедневни крепости. Имам 8 млн издръжка ? Ваня как да се адаптирам ? Вариантите са два 1. Разпускам 50% армия. 2. Пускам мод. Въпросът е следния: Защо давах диаманти да си увелича армията, като сега се налага да я разпусна или да дам 10 диаманта и да се приключва ?
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #21 -: Март 28, 2016, 19:30:21 »

A Преди как се играеше без събитията?Трябва да се адаптираме постоянно към промените колкото и да не ни харесвам.Разбирам ви напълно,защото и аз съм играч като вас,но се адаптирвам без проблеми и дори не си намалям армията,а напротив Smiley
Активен

svetpav67
Редник
*

Karma: +7/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #22 -: Март 28, 2016, 19:38:18 »

Страхотна идея! Хайде да се "адаптирваме"! Имам и предложения - да редуват - черепът да дава злато, а мрачната - перли. Ама да не се знае до последно! Или да ги пускат едновременно - на когото каквото му е кеф! Или пък хич да не ги пускат! А може да ги пускат, а пък нищо да не дават!? Или да дават.... примерно плодчета. Важното е да има изненада! Не е ли ясно вече на всички от какво са продиктувани тези промени!?
Активен
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #23 -: Март 28, 2016, 20:01:50 »

Предлагам и варварските станове да се появяват веднъж или два пъти в седмицата на големи групи, тамън през останалото време ще се водят повече лични битки  Tongue
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
svetpav67
Редник
*

Karma: +7/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #24 -: Март 28, 2016, 20:06:51 »

Предлагам и варварските станове да се появяват веднъж или два пъти в седмицата на големи групи, тамън през останалото време ще се водят повече лични битки  Tongue
Ама и при тях да има елемент на изненада - гледаш го 1-ца стан, ама вътре с елит! Важното е да сме изненадани непрекъснато! Че иначе може и да забравим в каква държава живеем!
Активен
hArd
Лейтенант
***

Karma: +31/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #25 -: Март 28, 2016, 20:18:27 »

Ето го и предложението за ново име "IO parody v2627221 a.k.a. Алчността на синия ◇ Император". Не сте изненадани а ? .. това по скоро ще е нормалната версия.
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #26 -: Март 28, 2016, 20:34:04 »

Мисля че има сериозно недоразбиране.Драмата в случая не опира до това дали се адаптираме или не.Въпроса е че тая игра не е за всеки.Да играеш и да си на ниво изисква време (най вече) пари ( не много но достатъчно) и спортна злоба ( от нея кой колкото може да носи).

Постоянните промени който се случват са изцяло на гърба на играчите.Тези играчи плащат.Опцията след промените не е да се адаптираш към тях.Опцията е дали да се откажеш или да налееш още пари и да продължиш на пред.Не е редно това което се случва.Няма как да ме убедите че за промените е нормално да се научава в процес на игра.Никъде го няма това.Правите промяна на дадено нещо в играта.След това го спирате.След това го пускате пак променено.След това пак го спирате.До сега такова чудо не се беше случвало.Няма значение дали ще ги има тези евенти или не.Играли сме с и без тях.Въпроса е че играта трябва да има правила.А тук такива липсват.Или по скоро се променят през няколко дена.От това идва недоволството. Променя се целия стил на игра.

Докарахме я до там че едва ли не просим информация.Реално от едно известно време разучаваш новите неща в движение понеже достоверна информация няма никъде.
За пример давам инфото за Мрачната крепост.Хайде прочетете го и ми кажете че е коректно описано....
Престанете да експериментирате на наш гръб. Изпипвайте си нещата преди да ги пуснете.
Активен
svetpav67
Редник
*

Karma: +7/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #27 -: Март 28, 2016, 20:36:34 »

Мисля че има сериозно недоразбиране.Драмата в случая не опира до това дали се адаптираме или не.Въпроса е че тая игра не е за всеки.Да играеш и да си на ниво изисква време (най вече) пари ( не много но достатъчно) и спортна злоба ( от нея кой колкото може да носи).

Постоянните промени който се случват са изцяло на гърба на играчите.Тези играчи плащат.Опцията след промените не е да се адаптираш към тях.Опцията е дали да се откажеш или да налееш още пари и да продължиш на пред.Не е редно това което се случва.Няма как да ме убедите че за промените е нормално да се научава в процес на игра.Никъде го няма това.Правите промяна на дадено нещо в играта.След това го спирате.След това го пускате пак променено.След това пак го спирате.До сега такова чудо не се беше случвало.Няма значение дали ще ги има тези евенти или не.Играли сме с и без тях.Въпроса е че играта трябва да има правила.А тук такива липсват.Или по скоро се променят през няколко дена.От това идва недоволството. Променя се целия стил на игра.

Докарахме я до там че едва ли не просим информация.Реално от едно известно време разучаваш новите неща в движение понеже достоверна информация няма никъде.


Изключително точно и вярно!
За пример давам инфото за Мрачната крепост.Хайде прочетете го и ми кажете че е коректно описано....
Престанете да експериментирате на наш гръб. Изпипвайте си нещата преди да ги пуснете.
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #28 -: Март 28, 2016, 20:39:55 »

Мисля че има сериозно недоразбиране.Драмата в случая не опира до това дали се адаптираме или не.Въпроса е че тая игра не е за всеки.Да играеш и да си на ниво изисква време (най вече) пари ( не много но достатъчно) и спортна злоба ( от нея кой колкото може да носи).

Постоянните промени който се случват са изцяло на гърба на играчите.Тези играчи плащат.Опцията след промените не е да се адаптираш към тях.Опцията е дали да се откажеш или да налееш още пари и да продължиш на пред.Не е редно това което се случва.Няма как да ме убедите че за промените е нормално да се научава в процес на игра.Никъде го няма това.Правите промяна на дадено нещо в играта.След това го спирате.След това го пускате пак променено.След това пак го спирате.До сега такова чудо не се беше случвало.Няма значение дали ще ги има тези евенти или не.Играли сме с и без тях.Въпроса е че играта трябва да има правила.А тук такива липсват.Или по скоро се променят през няколко дена.От това идва недоволството. Променя се целия стил на игра.

Докарахме я до там че едва ли не просим информация.Реално от едно известно време разучаваш новите неща в движение понеже достоверна информация няма никъде.
За пример давам инфото за Мрачната крепост.Хайде прочетете го и ми кажете че е коректно описано....
Престанете да експериментирате на наш гръб. Изпипвайте си нещата преди да ги пуснете.
+1     ще ти дам само отговора на Екипа .... Не ни пука ко мислите ние си мислим за  $   другото не ни пука така че вие сами сте си виновни че играете    плащайте и не мрънкайте нито ви четем нито ни пука за мнението ви ... край на мнението на екипа Smiley
Активен
hArd
Лейтенант
***

Karma: +31/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #29 -: Март 28, 2016, 20:42:29 »

Играя 10 години и такава излагация е нямало. Намалете издръжката .. изненадайте ни веднъж приятно...
Активен
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!