Imperia Online България  
Март 29, 2024, 18:12:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Промени за последните 10 дена ?!  (Прочетена 3158 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« -: Март 28, 2016, 11:43:40 »

Може ли да получим обяснение за промените от последните 10 дни.

-Какво става с Мрачната и Черепа ?
-Има промяна и в количеството злато което се взима на удар по Мрачната крепост което никъде не е оповестено.
-От Черепа вече не се взима злато но пък се взимат много перли.
-Вече не може да се праща ресурс а само злато както преди и така на татък...

Това са промените за който се сещам до момента.
Моля някой от екипа  да ни синтезира всички промени за да можем нагледно да видим и да се ориентираме.ОФИЦИАЛНО!

Отделна тема е че за пореден път ни правите на опитни мишки и пускате недоизпипани неща в обръщение след което ги спирате и пак ги пускате и ги променяте и това е все на наш гръб.
Доказано е че носим ама да видим до кога.

Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #1 -: Март 28, 2016, 11:51:53 »

И да си сверите часовника вече сме 1 час напред толкова ли е трудно/небрежна работа/ ти чакаш отговори
Активен

Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #2 -: Март 28, 2016, 12:29:48 »

Първите три точки: Няма яснота дали ще се случват всеки ден или не, това са събития с изненадващ характер. Тези модули бяха пуснати с цел да разнообразят играта, а не с цел да я определят. Опитайте да ги приемете като бонус, като нещо, което в даден момент би ви помогнало във финансово или времево отношение. Помислете за времето, в което нямаше събития и си спомнете как сте играли тогава.
За златото - да, при последната мрачна крепост златото беше по-малко. Изхождайки от характера на събитията, а именно изненадващ, не сме обявили предварително това.

За трансфера на ресурси: модулът беше спрян поради технически причини, които не мога да споделя с вас.

Това са решенията на Екипа засега. Те са взети на базата на факти и целят подобряване на геймплея. Ако има някаква промяна, ще разберете (става дума за генерална промяна).
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
belio27
Сержант
**

Karma: +6/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 91


Профил
« Отговор #3 -: Март 28, 2016, 14:21:44 »

Първите три точки: Няма яснота дали ще се случват всеки ден или не, това са събития с изненадващ характер. Тези модули бяха пуснати с цел да разнообразят играта, а не с цел да я определят. Опитайте да ги приемете като бонус, като нещо, което в даден момент би ви помогнало във финансово или времево отношение. Помислете за времето, в което нямаше събития и си спомнете как сте играли тогава.
За златото - да, при последната мрачна крепост златото беше по-малко. Изхождайки от характера на събитията, а именно изненадващ, не сме обявили предварително това.

За трансфера на ресурси: модулът беше спрян поради технически причини, които не мога да споделя с вас.

Това са решенията на Екипа засега. Те са взети на базата на факти и целят подобряване на геймплея. Ако има някаква промяна, ще разберете (става дума за генерална промяна).

Ама вие не разбрахте ли, че проблемът не е спирането на събитията?! Колко пъти хората трябва да го напишат? Да четеш и да разбираш е различно от това само да четеш, щото аз мога и на италиански сигурно да чета. Проблемът е, че 6 месеца ги пускахте всеки ден. ВСИЧКИ ИГРАЧИ са си изградили на тая база стратегията. 35 дни преди края на ерата (поне така е при нас), няма как да си променя цялата стратегия. Толкова ли е трудно това за осъзнаване. Проблемът е, че като правите нещо, не го правите като хората. Не уважавате играчите, а ние сме ВАШИТЕ КЛИЕНТИ. Като ще спирате/пускате/променяте - дайте предизвестие, пуснете го като анонс, за да го обсъдим или да се подготвим... Тея заучени мантри дето ми ги пускаш еднакви под всяка тема и после я заключваш, ме карат да мисля, че си просто едно лице дето му спускат опорните точки на понеделнишката оперативка и дотам се изчерпват всякакви опции за комуникация. Има ли наистина някаква комуникация с екипа, защото на мен ми се струва, че няма....Пожелавам ви скоро да останете без един играч/клиент, защото май това ще е необходимо, за да се научите да ни уважавате. Айде със здраве, приключвам си ерата на 29.04 и ви зачерквам, обясненията и опорните ви точки тежат колкото една пръдня
Активен
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #4 -: Март 28, 2016, 14:57:17 »

Отговорите са достатъчно ясни и изчерпателни и не мога да разбера защо е това заяждане. Най добре е да ги махнат и черепа и крепостта, иначе играта губи смисъл. Поне според мен няма нищо забавно в това да бухаш по цял ден една крепост, която нито може да те посрещне, нито контра да ти пусне, нито поне да те напсува от безсилие. Резултата от тези екстри е, че картата е пълна с играчи с огромни армии които нямат идея какво да правят с тях, как се водят битки с реални играчи и как се храни огромна армия. Мисля, че екипа в случая действа адекватно и връща играта към нейния замисъл, а именно реализъм на военния и икономически модел.
Активен

lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #5 -: Март 28, 2016, 15:20:41 »

Информация

 - Не губите войници или обсадни машини по време на атаките
 - Нанасяте поражения на Мрачната крепост на базата на цялостната атака на армията
 - Златото, спечелено след всяка атака, се изчислява на базата на пораженията, които армията Ви е нанесла на Мрачната крепост. Количеството му намалява прогресивно.

Да се разбира че конете и стрелите вече играят за Мрачната ?
Активен
belio27
Сержант
**

Karma: +6/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 91


Профил
« Отговор #6 -: Март 28, 2016, 15:24:32 »

Отговорите са достатъчно ясни и изчерпателни и не мога да разбера защо е това заяждане. Най добре е да ги махнат и черепа и крепостта, иначе играта губи смисъл. Поне според мен няма нищо забавно в това да бухаш по цял ден една крепост, която нито може да те посрещне, нито контра да ти пусне, нито поне да те напсува от безсилие. Резултата от тези екстри е, че картата е пълна с играчи с огромни армии които нямат идея какво да правят с тях, как се водят битки с реални играчи и как се храни огромна армия. Мисля, че екипа в случая действа адекватно и връща играта към нейния замисъл, а именно реализъм на военния и икономически модел.

Аз съм един от тези играчи с големите армии. Дали мога или не мога да се бия с реални играчи - не знам. Но съм на първо място по военни точки в нашия свят. Имах опцията да засичам армии, които се връщат от черепа/крепостта, което също беше част от играта, а сега вече нямам тази опция. И все пак отново повтарям къде е проблемът - "ВСИЧКИ ИГРАЧИ са си изградили на тая база стратегията. 35 дни преди края на ерата (поне така е при нас), няма как да си променя цялата стратегия". Не става въпрос за това дали ще има или няма да има събития. Става въпрос за ПРЕДВИДИМОСТ КАКВО СЕ СЛУЧВА В ТАЗИ ИГРА. Наистина не мога да разбера как трябва да го напиша, за да стане ясно. ОК СЪМ ДА НЯМА СЪБИТИЯ - НЯМА ПРОБЛЕМ, НО ДА НЕ Е ПО ТОЗИ НАЧИН. Става ли сега по-ясно или за 19-ти път да го напиша ?


Ваня?Huh?
« Последна редакция: Март 28, 2016, 15:31:43 от belio27 » Активен
svetpav67
Редник
*

Karma: +7/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #7 -: Март 28, 2016, 15:25:27 »

Отговорите нито са ясни, нито са изчерпателни и могат да се обобщят с израза:" Ами защото така ми се иска, пък!". Изпитвам професионален интерес към човека/ хората/, които вземат решенията в ИО. Ако играта е стратегическа - всеки елемент от нея е част от стратегията както на играча, така и на целия съюз. Събитията също са част от тази стратегия. Когато в рамките на една ера има череп, който дава злато и перли, после дава само перли, ама малко, после продължава да дава само перли, но повече, и мрачна крепост, която дава злато, ама кога колко е изненада - това вече не е стратегическа игра! За транспортната станция отговорът пък е брилянтен - никак не става ясно ще се отстранява ли техническия проблем, няма ли.
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #8 -: Март 28, 2016, 15:28:01 »

belio27 Светла успокойте се.Нека да получим отговори понеже е важно.В отделна тема ще си кажем кой какво мисли за това че ни правят на маймуни.

Има промени по Мрачната крепост дори и в момента.Новини по въпроса няма.Няма яснота кое как и защо.Работен ден е Ваня е тук.Искаме информация.
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #9 -: Март 28, 2016, 15:29:56 »

Аз съм един от тези играчи с големите армии. Дали мога или не мога да се бия с реални играчи - не знам. Но сум на първо място по военни точки в нашия свят. Имах опцията да засичам армии, които се връщат от черепа/крепостта, което също беше част от играта, а сега вече нямам тази опция. И все пак отново повтарям къде е проблемът - "ВСИЧКИ ИГРАЧИ са си изградили на тая база стратегията. 35 дни преди края на ерата (поне така е при нас), няма как да си променя цялата стратегия". Не става въпрос за това дали ще има или няма да има събития. Става въпрос за ПРЕДВИДИМОСТ КАКВО СЕ СЛУЧВА В ТАЗИ ИГРА. Наистина не мога да разбера как трябва да го напиша, за да стане ясно. ОК СЪМ ДА НЯМА СЪБИТИЯ - НЯМА ПРОБЛЕМ, НО ДА НЕ Е ПО ТОЗИ НАЧИН. Става ли сега по-ясно или за 19-ти път да го напиша ?


Ваня?Huh?

Аз разбрах много добре написаното от Вас, но няма какво да кажа относно този аспект. Така се наложи, така го направихме. Да се предвиждат реакции и последствия е хубаво, но не винаги е възможно. Съжалявам за всички неудобства, които създадохме, но смятам, че ще се справите с новата ситуация.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
belio27
Сержант
**

Karma: +6/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 91


Профил
« Отговор #10 -: Март 28, 2016, 15:31:21 »

Отговорите нито са ясни, нито са изчерпателни и могат да се обобщят с израза:" Ами защото така ми се иска, пък!". Изпитвам професионален интерес към човека/ хората/, които вземат решенията в ИО. Ако играта е стратегическа - всеки елемент от нея е част от стратегията както на играча, така и на целия съюз. Събитията също са част от тази стратегия. Когато в рамките на една ера има череп, който дава злато и перли, после дава само перли, ама малко, после продължава да дава само перли, но повече, и мрачна крепост, която дава злато, ама кога колко е изненада - това вече не е стратегическа игра! За транспортната станция отговорът пък е брилянтен - никак не става ясно ще се отстранява ли техническия проблем, няма ли.

Кратко, точно, ясно  *ok*
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #11 -: Март 28, 2016, 15:35:56 »

belio27 Светла успокойте се.Нека да получим отговори понеже е важно.В отделна тема ще си кажем кой какво мисли за това че ни правят на маймуни.

Има промени по Мрачната крепост дори и в момента.Новини по въпроса няма.Няма яснота кое как и защо.Работен ден е Ваня е тук.Искаме информация.


Промени може да има при всяко събитие. Мисля, че първият ми коментар по темата беше достатъчно ясен. Когато се появи събитието, следете има ли промяна или няма.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #12 -: Март 28, 2016, 15:45:28 »

Зададох конкретен въпрос Ваня.
Въздържам се от заяждане.Едно да или не щеше да свърши работа.
Няма новини.Пише го само в инфото на Мрачната крепост.

- Нанасяте поражения на Мрачната крепост на базата на цялостната атака на армията

Ако смяташ че това не е глобална промяна в правилата на играта не знам какво да кажа.
Мрачната вече не е крепостна обсада ?Конете и стрелите играят ?Да или не ?

Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #13 -: Март 28, 2016, 15:46:33 »

Информация

 - Не губите войници или обсадни машини по време на атаките
 - Нанасяте поражения на Мрачната крепост на базата на цялостната атака на армията
 - Златото, спечелено след всяка атака, се изчислява на базата на пораженията, които армията Ви е нанесла на Мрачната крепост. Количеството му намалява прогресивно.

Да се разбира че конете и стрелите вече играят за Мрачната ?

Не, конете и стрелците не нанасят поражения. Тук няма промяна.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #14 -: Март 28, 2016, 15:48:46 »

Не, конете и стрелците не нанасят поражения. Тук няма промяна.
Така е не нанасят поражения само мъкнат злато 

Глобални събитияпреди 16 минути
Армията Ви успешно атакува Мрачната крепост и нанесе 0 точки щети по стената. Заграбихте 23 159 злато.

само коне и стрели
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!