Imperia Online България  
Март 29, 2024, 02:41:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: как се засича навръщане от мрака?  (Прочетена 15049 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #60 -: Юли 20, 2016, 19:31:31 »

Гледаш му броя на битките.Осем от десет пъти става.Винаги има шанс да се разминете...
Не е нужно да е в секудна.Правилото за 5 сек работи.
Старо куче си помисли малко.Нищо нередно няма в цялата работа.Просто някой хора ги мързи да смятат и да мислят ( не визирам теб).

Само да ти кажа че по мрачната крепост не отчита битка.
Активен
levski1999
Лейтенант
***

Karma: +13/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 183



Профил
« Отговор #61 -: Юли 20, 2016, 19:47:01 »

Да ама отчита щети.
Активен
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #62 -: Юли 20, 2016, 21:10:49 »

Да вярно  Wink
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #63 -: Юли 20, 2016, 21:25:25 »

Да засечеш някой от евент е вече по-лесно,отколкото да ограбиш някой,да го извадиш на минус и да го убиеш Smiley
Активен

teddyrk
Редник
*

Karma: +10/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #64 -: Юли 22, 2016, 23:44:32 »

Отдавна хе бях се занимавал с играта-така и така мрачната и черепа вече са в 5 цата смисъла,който мисля търси автора е не как е механиката-тя е ясна много преди тези две събития-мрачна и череп да се появят във версия 6 а по-късно и в 5. Идеята е да си имаш цял ден да правиш това. И аз го смятах за невъзможно,но един турчин ми беше набрал и ме дебнеше и аз оп на мрачна за доходче и класиране и хоп след последната ми атака гледам същия идиот ми тръгнал до секунда-псувах,смятах. Слава Богу той тъпичък тръгнал на обсада-объркал аталите ли кво ли. Та го бих с бая жертви. Но идеята на проблема е да-трябва да си болен да се занимаваш с рефреш и да си набрал на ТОЧНО определен човек, и да му следиш действията-при мен бяха няколко послдователни удара по мрачната и той следил колко щети и кога гре долу ги бия,сметнал и засекъл,за мое щастие неуспешно.
Активен
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #65 -: Юли 23, 2016, 18:51:56 »

Отдавна хе бях се занимавал с играта-така и така мрачната и черепа вече са в 5 цата смисъла,който мисля търси автора е не как е механиката-тя е ясна много преди тези две събития-мрачна и череп да се появят във версия 6 а по-късно и в 5. Идеята е да си имаш цял ден да правиш това. И аз го смятах за невъзможно,но един турчин ми беше набрал и ме дебнеше и аз оп на мрачна за доходче и класиране и хоп след последната ми атака гледам същия идиот ми тръгнал до секунда-псувах,смятах. Слава Богу той тъпичък тръгнал на обсада-объркал аталите ли кво ли. Та го бих с бая жертви. Но идеята на проблема е да-трябва да си болен да се занимаваш с рефреш и да си набрал на ТОЧНО определен човек, и да му следиш действията-при мен бяха няколко послдователни удара по мрачната и той следил колко щети и кога гре долу ги бия,сметнал и засекъл,за мое щастие неуспешно.
Алелуяяяяя, най-после един човек, който чете и разбира какво е написано.
Мислех, че няма да доживея, но...имало още и такива хора.
Евала пич, благодаря, че се включи в темата
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #66 -: Юли 26, 2016, 11:09:04 »

В 256-ти свят, когато го играех на версия 6, един играч (известен и във версия 5) -trish,
вадеше медал всеки ден от ивентите със засичане на армията, като гледаше щетите, които се нанасят.
30 минути му трябваха, за да разбере кой от къде атакува, кога се връща и т.н.
Въобще не е сложно, а повечето играчи смятаха, че играе с непозволени средства. Напротив - елементарно е.
Аз имам също медал от подобно нещо, но като цяло нямам нерви да ги дебна толкова. Smiley
Активен

wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #67 -: Юли 26, 2016, 11:14:07 »

Ти си тотален и БРУТАЛЕН УНИКАТ  ! ! ! !  ТОЛКОВА МНОГО ХОРА ТИ ПОДНЕСОХА НА ГОТОВО СМЛЯНА ИНФОРМАЦИЯ , КАК СТАВАТ НЕЩАТА, А ТИ ПРОДЪЛЖАВАШ ДА НЕ МОЖЕШ ДА ПРЕГЛЪТНЕШ ТОВА ЧЕ СА ТЕ ЗАСЕКЛИ ! ! ! ! ! ДОРИ ЗРЪНЦЕ УСИЛИЕ ДА СИ БЕШЕ НАПРАВИЛ  ДА ЧЕТЕШ АМА ЧЕТЕШ ВЕЧЕ ЩЕШЕ ТИ ДА СИ ЧОВЕКА ЗАСЯКЪЛ И НУЛИРАЛ ТИПА ПОЗВОЛИЛ СИ ДА ИЗПОЛЗВА ,,НЕПОЗВОЛЕНИ ПРОГРАМКИ"  ЗА ДА ВИ ЗАСЕЧЕ , както сам каза някъде из постовете си ТЪПАТА ТИ ГЛАВА НЕ МОЖЕ ДА ГО ПРОУМЕЕ  , ПРОСТО В НЕЯ НЕ ПРОТИЧА МИСЪЛ НИКАКВА КАК ЩЕ ГО ПРУМЕ?! !  СТРАШНО МИ НАПОМНЯШ НА ЕДИН ТИП В 160 КОЙТО 2 ЕРИ СЕ ОПИТВАШЕ ДА УБЕДИ СЪЮЗА ЧЕ НАЙ - ДОБРАТА ТАКТИКА Е ДА ГИ БИЕШ С КОЛИЧКИ  НЕГОВИТЕ БЯХА ОТ ДРУГА ВСЕЛЕНА ДРУГ СВЯТ, ЕДНИ БРОНИРАНИ. . .

ИзвиНявай че ти сипвам , Не се сдържаx , прости На меН примата  Embarrassed , заключи си темата и спри да се излагаш Първия съгласил се с твойте безумици е едиНствеНия мислещ. . . .  Доживя го  АЛАX АБКАР , сега вече може спокойНо да си дръпНеш въжеНцето . . . .
 ЕдиН съвет като почНе мрачНа , череп , Набележи си едиН човек , порови ,виж дали бие , вкарай си спайките виж от къде тръгва в зависимост от скороста в по 4 е 10 в по 2 Не съм играл от време оНо и Не зНам  времето, 10 -20 миН ще са ти достатъчНи да разбереш къде какво що . и гараНция ще ти светНе че Не ти трябват годиНи следеНе  за да го изкъртиш, просто си Направи труда и ще разбереш за каква свещеННа просттота иде реч . . Това ако щеш , кат Не.... Даже и броНираНите вселеНски колички Не ще ти трябват да си Намбър 1
имам гъделичкащо усещаНе че ще пробваш в Някой спиид и с безумНа усмивка ще се изтърсиш Натривайки Носовете На всички , даНо Не съм прав , Не че и там Не може,тука Няма НевъзможНи Неща
Ако можеше да разбираш това, което четеш, ако имаше поне малко капацитет, ако имаше потенциал за разгръщане, щеше да се светнеш, ченямам проблем нито с технологията, нито със сметките.
Знаех схемата още преди да пусна темата и разни "експерти", като теб да ми дъвчат една и съща дъвка по 10 поста, без да разберат за какво всъщност става въпрос.
Какъв по-точно е случаят:
Пича тръгва на 9:36мин след активиране на кулата(не са засекли мен, не че има значение). Наистина ли смяташ, че някой е висял на компа 9:36мин, да рефрешва през 5сек, за да види от коя провка ще тръгне човека? После с една единствена атака(няма 2 задържащи атаки през 3сек, например) го удря точно в секундата, няма + -
Да напомня, че в свят х4 пътя до кулата е 1час, атаките - 40мин.Когато не я бутат с диаманти, можеш да пратиш макс 3 атаки


Та този човек е имал късмета да чака само 9:36мин и да рефрешва
Имал екъсмета, да се тръгне точно към крепостта, а не пратена атака към играч.
Рефрешвал е класирането на боса 1 час по-късно, за да свери точното време на удара.
Избегнал е сървърния лаг и го е ударил на секундата...

Та, както казах, ако имаше поне малко умствен багаж, щеше да разбереш какво питам и какъв ми е проблемът, но уви...
« Последна редакция: Юли 26, 2016, 11:35:41 от wd0wmaker » Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #68 -: Юли 26, 2016, 11:34:43 »

В 256-ти свят, когато го играех на версия 6, един играч (известен и във версия 5) -trish,
вадеше медал всеки ден от ивентите със засичане на армията, като гледаше щетите, които се нанасят.
30 минути му трябваха, за да разбере кой от къде атакува, кога се връща и т.н.
Въобще не е сложно, а повечето играчи смятаха, че играе с непозволени средства. Напротив - елементарно е.
Аз имам също медал от подобно нещо, но като цяло нямам нерви да ги дебна толкова. Smiley
В тактичски свят за 30 мин нищо не можеш да разбереш, а човека е ударен при при първата му атака към крепостта
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #69 -: Юли 26, 2016, 11:39:53 »

В тактичски свят за 30 мин нищо не можеш да разбереш, а човека е ударен при при първата му атака към крепостта

Допускам, че това е чист късмет със следенето. Друг пострадал от въпросния играч има ли ?
Активен

wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #70 -: Юли 26, 2016, 11:43:18 »

Допускам, че това е чист късмет със следенето. Друг пострадал от въпросния играч има ли ?
Обясни на някой математик, когато става въпрос за компютри, за късмета и съвпаденията и засечи колко време ще ти се смее Grin:D:D
« Последна редакция: Юли 26, 2016, 11:45:02 от wd0wmaker » Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #71 -: Юли 26, 2016, 11:48:04 »

При следенето не виждам каква математика има. Или има армия, или няма. Smiley
Има доста умни играчи, не можем да ги обвиняваме, че са със скриптове и т.н.
Активен

wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #72 -: Юли 26, 2016, 11:52:51 »

При следенето не виждам каква математика има. Или има армия, или няма. Smiley
Има доста умни играчи, не можем да ги обвиняваме, че са със скриптове и т.н.



Та този човек е имал късмета да чака само 9:36мин и да рефрешва
Имал екъсмета, да се тръгне точно към крепостта, а не пратена атака към играч.
Рефрешвал е класирането на боса 1 час по-късно, за да свери точното време на удара.
Избегнал е сървърния лаг и го е ударил на секундата...


Всички тези условия трябва да са изпълнени, за да се случи засечката, следенето е само едно от тях, но е крайно недостатъчно
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #73 -: Юли 26, 2016, 18:19:39 »

От скоро играеш вероятно.Стар играч не би се съмнявал в подобни лаишки изпълнения.В старите версии можеше да се избягва и на части от секундата,а армия дръпната точно в момента на удара се клонираше.Затова няма защо да се чудиш че някои играчи са свикнали да засичат на сек.Казваш че принципа ти е ясен.Учудва те това ,че е още при първата атака.Някога когато ерите бяха по 1г,играчи се следяха не с часове а по цели седмици и месеци.Знаеше се кога вдигаш ниво крепост или проучване и какво,имаш ли заем ,дори и какво имаш в казармите.И това чрез следене не само от спай,но и от развитието на профила.Та ако твоя приятел редовно/ежедневно/ си блъска мрачната,То няма проблем още с първата атака да бъде засечен.Знае се кога почва събитието.Започваш да спайваш малко преди да започне.В момента в който армията изчезне спираш и проверяваш часа на последния шпионски докрад.Пресмяташ си времената за отиване и връщане и изчисляваш кога трябва да тръгнеш.В момента в който би трябвало да удари просто рефрешваш класацията за потвърждение на часа.Ама дали ще пътува другаде това не те касае.Просто няма го хванеш ако бие другаде.В твоя случай обаче човека е познал.И то и това едва ли е късмет,ако приятеля ти ежедневно си бие мрачната и се е видяло че не ползва мигновенни атаки.За мързелани с много кинти за харчене,може да се направи и скрипт за засечки от мрачната.За да бъде засечен обаче трябва да се направи проверка в момент в който се ползва,а това е невъзможно.И ако темата ти е свързана с опит за предизвикане на проверка е по-добре да се откажеш от подобни илюзии.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #74 -: Юли 26, 2016, 19:50:23 »

От скоро играеш вероятно.Стар играч не би се съмнявал в подобни лаишки изпълнения.В старите версии можеше да се избягва и на части от секундата,а армия дръпната точно в момента на удара се клонираше.Затова няма защо да се чудиш че някои играчи са свикнали да засичат на сек.Казваш че принципа ти е ясен.Учудва те това ,че е още при първата атака.Някога когато ерите бяха по 1г,играчи се следяха не с часове а по цели седмици и месеци.Знаеше се кога вдигаш ниво крепост или проучване и какво,имаш ли заем ,дори и какво имаш в казармите.И това чрез следене не само от спай,но и от развитието на профила.Та ако твоя приятел редовно/ежедневно/ си блъска мрачната,То няма проблем още с първата атака да бъде засечен.Знае се кога почва събитието.Започваш да спайваш малко преди да започне.В момента в който армията изчезне спираш и проверяваш часа на последния шпионски докрад.Пресмяташ си времената за отиване и връщане и изчисляваш кога трябва да тръгнеш.В момента в който би трябвало да удари просто рефрешваш класацията за потвърждение на часа.Ама дали ще пътува другаде това не те касае.Просто няма го хванеш ако бие другаде.В твоя случай обаче човека е познал.И то и това едва ли е късмет,ако приятеля ти ежедневно си бие мрачната и се е видяло че не ползва мигновенни атаки.За мързелани с много кинти за харчене,може да се направи и скрипт за засечки от мрачната.За да бъде засечен обаче трябва да се направи проверка в момент в който се ползва,а това е невъзможно.И ако темата ти е свързана с опит за предизвикане на проверка е по-добре да се откажеш от подобни илюзии.
Възможно ли е, един обикновен човек, който води бикновен живот един ден да се почувства зле и докторите да му кажат, че е болен от Вирусен менингит, СПИН, Едра шарка и Птичи грип едновременно?
При това се е заразил случайно, докато се прибирал от работа? Да, възможно е Smiley , но е много по-вероятно някой да се опитва да го убие Wink
Колкото повече "ако" има в една задача, толкова повее намаляват шансовете за успех. В този случай има доста "ако", а успехът е постигнат в един опит. Друг факт е, че ден или два, след като пуснах темата, черепа и мрака бяха спрени до второ нареждане. Дали това е била причината или нещо друго - не знам, но допускам, че има някаква връзка.
Колкото до проверката за скрипт, ако се надявах на някакъв резултат нямаше да отварям темата в Общи приказки. Та чешем си езиците общо взето. Дори бях забравил за темата, докато някой не постна нещо тук и възобнови полемиката
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!