Imperia Online България  
Март 29, 2024, 02:50:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: как се засича навръщане от мрака?  (Прочетена 15050 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
roev79
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #30 -: Март 20, 2016, 21:25:56 »

оффф аман от играчи като тебе,явно си малоумен с тия детски обяснения дето дрънкаш и явно добре че си се отказалзащото и понятие си нямаш от времето когато играта беше истинска спамерче
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #31 -: Март 20, 2016, 21:28:35 »

Кви ангажименти кви 5 лева бе .... 4-ри човека вече ви го казахме вие едно си знаете едно си баете.... в свят по 4 до мрачната се отива за 15 минути ....   снимам те навсякъде в 13 пускат мрачната почвам да те снимам  опреснявам те през 5 секунди  в 13.01.13  пускаш от колония 1 обсадата си по мрачната конете и стрелите ти са по крепости или столица ....  нагласям си армия и те атакува на полева или полева или палеж в колония 1 ... в 13.31.14  ....    лелеее то е много сложно да го направя .....  елементарно е ..... да ви имам и в големите играчи .....  това,че вие не можете не значи че другите не го можем ... аре у лево
ПС: Дани,Стефо честито ви за Мастъра малко рано ама смятам че няма да има изненада до края  *beer*

Мерси, бая експерименти се правиха предната ера и дадоха плод. Но истината е,че се събрахме тая ера, на пръв поглед от кол и въже, но на съюзно ниво повечето отговорни акаунти. Босът е страшно оръжие в подходящите защитник или нападател, но требе да знаеш как да смяташ
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #32 -: Март 20, 2016, 21:30:22 »

оффф аман от играчи като тебе,явно си малоумен с тия детски обяснения дето дрънкаш и явно добре че си се отказалзащото и понятие си нямаш от времето когато играта беше истинска спамерче
толкоз ви е моженето, играч, който не е излизал от топ 6 на Мрачната съм го докарвал до 119-то място просто защото съм имал време за игра.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #33 -: Март 20, 2016, 21:34:53 »

Кви ангажименти кви 5 лева бе .... 4-ри човека вече ви го казахме вие едно си знаете едно си баете.... в свят по 4 до мрачната се отива за 15 минути ....   снимам те навсякъде в 13 пускат мрачната почвам да те снимам  опреснявам те през 5 секунди  в 13.01.13  пускаш от колония 1 обсадата си по мрачната конете и стрелите ти са по крепости или столица ....  нагласям си армия и те атакува на полева или полева или палеж в колония 1 ... в 13.31.14  ....    лелеее то е много сложно да го направя .....  елементарно е ..... да ви имам и в големите играчи .....  това,че вие не можете не значи че другите не го можем ... аре у лево
ПС: Дани,Стефо честито ви за Мастъра малко рано ама смятам че няма да има изненада до края  *beer*
Сценарий за драма в три действия си написал...
Технологията я изяснихме отдавна, по нея не се спори, поне аз не споря.
Кажи ми как засичаш, когато човека тръгне в 13:43:48 или в 15:01:56
Имаш ли времето и нервите да го чакаш да му дойде кефа? Ще опресняваш ли пвез 5сек в продължение на 43:43мин? И само да вметна, че в тактиката пътуваме по 1час. И кой каза, че човека пътува към мрака? Ако атакува някой играч?
Ей тия неща питам, не ка да си сметна.

« Последна редакция: Март 20, 2016, 21:59:34 от wd0wmaker » Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #34 -: Март 20, 2016, 21:38:13 »


Взимай гегата и действай по високопланинските полета, интернет простанството е твърде тясно за умА ти
« Последна редакция: Март 20, 2016, 21:40:12 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #35 -: Март 20, 2016, 21:41:54 »

Човек помисли де.Най лесно е някой да ти го сдъвче и да ти го изплюе .Технологията е това.Бъркаш с тръгването само.
За да приключим темата понеже се изражда в заяжданка нищо нередно няма в засечките.


П.С. Роев с военния ацц .Трий бате трий че срам.....
Активен
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #36 -: Март 20, 2016, 21:52:24 »

Взимай гегата и действай по високопланинските полета, интернет простанството е твърде тясно за умА ти
Ти си особено убедителен. Досега 3 пъти каза едно и също нещо, което всъщност не съм питал. Наскоро изллезе статистика, че българите сме на последните места по четене и разбиране на текст. Май си участвал в проучването.
Както казах още в началото, теорията е ясно, изчисленията не са проблем. Ще върнеш ли темата назад, да видиш кокво всъщност питам и от висотата на твоята мисъл, да пуснеш светлина към непросветените.
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
roev79
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #37 -: Март 20, 2016, 21:55:41 »

лазо не се срамувам от играта си и ацц-то си зулума79 ми е акаунта и не съм засичан и бит от никой  че да се срамувам от нещо
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #38 -: Март 20, 2016, 21:59:23 »

Нямах предвид акаунта ти  Grin

Писанията по горе в темата визирах.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #39 -: Март 20, 2016, 22:00:49 »

Ти си особено убедителен. Досега 3 пъти каза едно и също нещо, което всъщност не съм питал. Наскоро изллезе статистика, че българите сме на последните места по четене и разбиране на текст. Май си участвал в проучването.
Както казах още в началото, теорията е ясно, изчисленията не са проблем. Ще върнеш ли темата назад, да видиш кокво всъщност питам и от висотата на твоята мисъл, да пуснеш светлина към непросветените.
много се извинявам, но аз, като малко по-тъп имам нужда от разяснения.
Днес един съотборник беше засечен навръщане от мрачната крепост. Като казвам засечен, имам пред вид до секунда!!!
 Как се прави това, че да мога и аз да се възползвам???
бих могъл да ти го обясня, не и във форума, не и при отношението което имаш . Отговри си на въпроса защо съм търсил точно на 11-та страница в примера, който ти дадох.

Ако не можеш да си отговоришж- гегата е твоято призвание
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #40 -: Март 20, 2016, 22:04:55 »

Нямах предвид акаунта ти  Grin

Писанията по горе в темата визирах.
Всички са бойци, Лазаре, ние сме неуспели диамантаджии-комплексари  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
roev79
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #41 -: Март 20, 2016, 22:07:06 »

бе я да фащаме гегите Tongue
Активен
roev79
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #42 -: Март 20, 2016, 22:08:33 »

та лазовци и губени да си намерят мястото *HUNTER* *HUNTER* *HUNTER* *HUNTER* *HUNTER* *HUNTER*
Активен
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #43 -: Март 20, 2016, 22:10:14 »

бих могъл да ти го обясня, не и във форума, не и при отношението което имаш . Отговри си на въпроса защо съм търсил точно на 11-та страница в примера, който ти дадох.

Ако не можеш да си отговоришж- гегата е твоято призвание
Да, па 11-а страница е някой с малка армия и с малка щета или с малко атаки. Както казах ние пътуваме 1 час в посока и не правим по много удари. Та питах за дибненето... дано не си ме дебнал днес, че се включих само веднъж и то по средата на кампанията. Ако си рефрешвал през 5 секунди, значи имаш нужда от нова мишка
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #44 -: Март 20, 2016, 22:15:37 »

Роев между мен и Стефан да се паднеш някога...

Рефреша е за кратко само когато той удря.
Толкоз акъл дадох тая вечер че няма да ми стигне до заспиване.  *cocktail* Наздраве .
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!