Imperia Online България  
Април 19, 2024, 17:20:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Админи слепи или НЕ? Казуса relakx  (Прочетена 1332 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
emmilmilanov
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« -: Ноември 27, 2016, 23:28:54 »

Докога драги Админи ще си затваряте очите?
http://prntscr.com/dcezsu
http://prntscr.com/dcf04p
siyah09 и relakx са профилите на 1 човек, всеки го знае. Всеки знае relakx  с неговите клонирани армии, скриптове и кражби на акаунти. Кога ще бъде блокиран един път завинаги в всички светове и да се земат мерки да не играе повече тази игра. Дариха малко армия и я клонира 100 пъти и след това я изби.  Съпорта както винаги няма да намери нищо нередно и 1000 човека в мегата сме слепите и не видехме какво стана. Както става всяка ера и се докладва веднага...
===========
Мартине моля да изстриеш темата от докладване на проблеми. В грешна секция я направих. Темата ми е  въпрос . а не докладване и не я заключвай. Докладвано е на съпорта от вип акаунти, а аз тук задавам въпрос, защото ми писна в който и съюз да играе този индивид и веднага къде има колони върху спец. рес да падат. неможе си оставим армиите спокойно да си седят там докато сме на работа
« Последна редакция: Ноември 27, 2016, 23:33:38 от emmilmilanov » Активен

Бате Емчо
"В България да си прост и нахален се смята за качество. Ако си малко по-културен и възпитан, веднага почват да те гледат с подозрение: ся тоа на къв се прай?"
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #1 -: Ноември 27, 2016, 23:41:31 »

Щом е докладвано на Вип съпорта, значи там ще получите отговор. НЕ е необходимо тук да се пише повторно. Има правила на форума и държа да се спазват.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!