Imperia Online България  
Март 29, 2024, 13:23:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Луди , луди хора  (Прочетена 9231 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #15 -: Април 13, 2016, 22:49:50 »

 Grin Няма да ви цитирам Уесли Сняйпс от "Белите не могат да скачат"  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #16 -: Май 01, 2016, 18:36:07 »

Не знаех точно къде да го постна и за това реших да го сложа тук

http://prntscr.com/az2a96

Обърнете внимание на свят 238 -  3 отбора 7 човека .  *crazy* Ще ми е интересно ако някой има акаунт там да ни даде малко повче инфо за свта там  *hihi*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #17 -: Май 02, 2016, 18:31:44 »

Е няма такъв филм :

http://prntscr.com/azfal2 - Иранският национален отбор се събра да играе и ..... Поредният рекорд в И.О. - сега остава да видим дали ще има 1 / 1  Grin
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #18 -: Май 06, 2016, 00:03:50 »

Дами и господа - Джон дето неможе да играе .




Скандално и в същото време - Велико .

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
mega_alien
Гост
« Отговор #19 -: Май 06, 2016, 00:07:49 »

О Юри ти си най-великият. Ти си всичко. Ти се ден и нощ. Слънце и земя. Нямаш равен. Нищожни играчи като Джони само може да се любуват на величието ти. Впечатлен съм Юри. Обичаме те (Това аз и другите в мен) ...
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #20 -: Май 06, 2016, 00:24:41 »

О Юри ти си най-великият. Ти си всичко. Ти се ден и нощ. Слънце и земя. Нямаш равен. Нищожни играчи като Джони само може да се любуват на величието ти. Впечатлен съм Юри. Обичаме те (Това аз и другите в мен) ...

Слави иди си гледай номадите и там между коя вълна какво и как ще подреждаш . Тук си слагам неща дето са интересни и не всеки би ги видял  , ако ти имаш нещо подобно слагай , ако ли не - не разводнявай темата с глупости .

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
UriDulgoRuki
Редник
*

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 47



Профил
« Отговор #21 -: Май 06, 2016, 00:38:01 »

Слави иди си гледай номадите и там между коя вълна какво и как ще подреждаш . Тук си слагам неща дето са интересни и не всеки би ги видял  , ако ти имаш нещо подобно слагай , ако ли не - не разводнявай темата с глупости .



На кого е интересно?!Мисля, че тук си единственият поддръжник на Джон, защото всяка вечер му топлиш постелята... айде върви да правиш жертвоприношения или да танцуваш за дъжд, че си много смешен и в същото време трагикомичен персонаж...
Активен
mega_alien
Гост
« Отговор #22 -: Май 06, 2016, 01:08:55 »

Слави иди си гледай номадите и там между коя вълна какво и как ще подреждаш . Тук си слагам неща дето са интересни и не всеки би ги видял  , ако ти имаш нещо подобно слагай , ако ли не - не разводнявай темата с глупости .



О ваше превъзходство. Величието ви не е глупост. То е най-актуалното и вълнуващо нещо в играта. Вашата изключителна особа е най-важното нещо. Вие сте всичко. Вие сте навсякъде. И сте по темата където и да се появите. Защото сте всяка тема и мнение. Истинско Величие ...
Активен
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #23 -: Май 06, 2016, 09:11:12 »

С достатъчно пари всеки може да вземе 36 замъка набързо от играта... Не знам кое му е велико... Дано има достатъчно пари да си ги укрепи преди някой друг да се заинтересува от замъци... *hahaha*
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #24 -: Май 06, 2016, 15:56:13 »

С достатъчно пари всеки може да вземе 36 замъка набързо от играта... Не знам кое му е велико... Дано има достатъчно пари да си ги укрепи преди някой друг да се заинтересува от замъци... *hahaha*

Ами да така е . Но не е и така . Говориш за парите все едно е лесно да ги изкараш . Много ми е интересно ако например това което правят Илюминатите струва ... 1000 Евро . Защо не ги изкара някое БГ и да го направи ? Нали парите не са нищо ? Но знаеш ли ако изключим филма в който повчето тук са влезнали и не го осъзнават . Парите са почти всичко . Защото е доста по трудно да изкараш 1000€ в реалният живот отколкото Елит или Чудо тук Wink . Да не говорим че са малко хората който вадят 1000€ чисто в реалният  и пишат тук Wink .

Та има една таква приказка казана от Арнол Шварценегер . Не се притеснявайте , че ще изг;еждате като мен , вие просто никога няма да можете да изглеждате като мен .

Надявам се да ме разбереш Smiley .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #25 -: Май 06, 2016, 16:02:18 »

Този Джон знаеш ли с какво се занимава (ако ти е споделял), че разполага с толкова възможности и с лекота пръска колосални суми за играта както за кутия цигари?
Активен
mega_alien
Гост
« Отговор #26 -: Май 06, 2016, 16:17:16 »

Ами да така е . Но не е и така . Говориш за парите все едно е лесно да ги изкараш . Много ми е интересно ако например това което правят Илюминатите струва ... 1000 Евро . Защо не ги изкара някое БГ и да го направи ? Нали парите не са нищо ? Но знаеш ли ако изключим филма в който повчето тук са влезнали и не го осъзнават . Парите са почти всичко . Защото е доста по трудно да изкараш 1000€ в реалният живот отколкото Елит или Чудо тук Wink . Да не говорим че са малко хората който вадят 1000€ чисто в реалният  и пишат тук Wink .

Та има една таква приказка казана от Арнол Шварценегер . Не се притеснявайте , че ще изг;еждате като мен , вие просто никога няма да можете да изглеждате като мен .

Надявам се да ме разбереш Smiley .
О Юри. Ваше превъзходно величество. Прави сте както обикновено. Ние нищожните бедни с нормални и обикновени работи трябва да сме роби на заможните. Да им целуваме краката и да им благодарим за съществуването което ни позволяват да водим. Ние сме нищо в очите на хората с пари защото ние сме нищо. Вие Юри, най-богатият, сте наш господар и владетел. Позволете ни да имаме чувства, семейства, живот. Разрушете илюзията за демокрация и да живеем под вашето робство за винаги.
« Последна редакция: Май 06, 2016, 16:27:52 от mega_alien » Активен
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #27 -: Май 06, 2016, 18:14:03 »

Ами да така е . Но не е и така . Говориш за парите все едно е лесно да ги изкараш . Много ми е интересно ако например това което правят Илюминатите струва ... 1000 Евро . Защо не ги изкара някое БГ и да го направи ?

Има БГ-та с много пари... Ама явно не им се дават за някаква игричка?! И това което Джони пръска като средства, БГ ако реши да го постигне ще го направи с мноооооогооо по-малко от това което влага той... Ама пак не си заслужава!  Wink
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #28 -: Май 06, 2016, 19:27:25 »

 Grin
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #29 -: Май 06, 2016, 19:35:14 »

Това ми напомня веднъж кляках с 160кг и един ( дето има хилави крачета ) ме гледа и вика на друг ( и той така с пръчици от Сушито )  : " Това хмията е голяма работа " Та не се сдържах и им казах . Така е момчета : " Химия му е майката ,  но е скъпа . Другото е губене на време . Иначе това че от 5 години съм по 2 часа почти всеки ден в залата и , че се спазват диети .... Това всеки го може Wink "   


Сега ще ви го прееда и с пример от играта .

Номади 9 - Джон нямаше опит и не знаеше какво прави , както и световно 2014 . Каса . Динков го би с 300 зора , но го би . Да но Джон се разви и се научи . Сега бив където и който иска . На всичко отгоре си направи перфектен екип от 4-5 човкеа и са като машина . Ето това е силата им . Труд , труд , труд и след това ДИАМАНТИ !!!
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!