Imperia Online България  
Април 19, 2024, 08:15:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Blitz Masters или казано с други думи - Мелето  (Прочетена 16975 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #90 -: Март 21, 2016, 00:24:51 »

Стефане много се моташ . Нещо сам неможеш се разбра .
1-во бях отсвирен . Ама от какво и защо така и не стана ясно - просто си оговориш колкото да не заспиш .
2-ро не съм бил знаел какво е било сред вас - Въпреки че на мен не ми пука какво е . А дали изобщо на някой му пука  Grin .
3-то сега понеже по горните 2 така и така си говриш празни приказки и не можа да съчиниш нещо смислено , започваш да говоришш нещо 3-то дето пак на никой не му пука за това .... Изобщо май на никой не му пука за това кеото те вълнува теб  *hahaha* . Или ако на някой му пука то не е в тази тема .
Дори на мен самият не ми пука какво искаш да кажеш , че дори не правя и опит да се замисля , а само ти чета .... нещата .

Изобщо защо се пробваш да оспамваш темата не те разбирам . Предлагам ти да ми се ядосаш и да ме игнорираш и да не ми пишеш в темата . Белкем аз забележе , че ти нещо си ме игнорирал и .... взема та се трогна ( ама на дали де Wink ) . Хайде стига си оспамвал с глуспотите си тук. Имате си ваша тема там може да правип каквото искаш .
Юрка, като се прочетеш отстрани - ни ста'аш за диалектик.
1-во. Тая ера се опита да си пробуташ наколенките пред друг , ама кат моларка се извъртя, щот и с маркови папуци ония не става.
2-ро. За съюза, в който играя на теб ти е противопоказно да пишеш, не разбираш нормални човешки взаймоотношения за да пипеш - питай Лилито, ако искаш.
3-то.  Аз те обичам от все сърце, но много хора от съюза не те обичат. Аз играя за съюза, жертви се правят за общото благо. Ако исках да се занимавам с простотии кат РПГ-щях да играя РПГ.
Добре, че сме дискретни по принцип иначе да ти се смеме цяла България за "ентусиазма" на лични.
« Последна редакция: Март 21, 2016, 00:27:53 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #91 -: Март 21, 2016, 00:46:26 »

Юрка, като се прочетеш отстрани - ни ста'аш за диалектик.
1-во. Тая ера се опита да си пробуташ наколенките пред друг , ама кат моларка се извъртя, щот и с маркови папуци ония не става.
2-ро. За съюза, в който играя на теб ти е противопоказно да пишеш, не разбираш нормални човешки взаймоотношения за да пипеш - питай Лилито, ако искаш.
3-то.  Аз те обичам от все сърце, но много хора от съюза не те обичат. Аз играя за съюза, жертви се правят за общото благо. Ако исках да се занимавам с простотии кат РПГ-щях да играя РПГ.
Добре, че сме дискретни по принцип иначе да ти се смеме цяла България за "ентусиазма" на лични.

Аха ...

Виж Стефо - Да си дойдем на думата . Мечовете не ме долюбвате - ОК . Това си е ваше право и на мен хич не ми дреме . Тоа че аз съм писал на 2 ма отвас и  , че един не ми е отговорил не ме прави отсвирен Smiley Smiley Smiley . Все пак 50% от хората с който съм потърсил контакт от вас са ми писали Wink . Това че на мен ми през клавиатурата за вас и какво правите , май на всеки му е ясно . Дори не те разбирам , защо се опитваш да ми пробутваш , че ме е е еня за вас изобщо , че дори и някакви смешни неща тук говориш дето само ти ги виждаш . Казах ти единственото което ме касае е , Дата , Влияни , Снимка на замъци . Дори не си правя труда да пиша за битките на денят , защото не ми се губи време . Но ти някак си продължаваш да се опитваш да изкараш , че аз съм игнориран , но от кой и аз не занм . да може да съм игносирарн от някой от твоите съотборници , но аз никога не съм говорил с тях и не съм правил опиит да говоря . Ако някой ден благоволя да им кажа здравей и да им пиша - Нека да не ми отговарят ако искат . Така , че няма как да ти го кажа по-ясно . 5-пари не давам какво и как мислиш . Просто ми стана интересно как така съм игносриран , но не съм и как така .... изобщо на ниво играч и човек аз нямам проблем . Това че един от вас не ми е отговорил , мен не ме касае . Иначе ерата си е нормална и си мина нормално за мен . Напрвихме си кефиа и толкова . Намерих хубави хора с който мислим еднаков . С един ще заиграем заедно , с други няма да можем . Но като цяло , аз видях , че много хора четата форума и въреки това се радват , че съм отркит и честен човек и казвам нещатат в прв текст . дали на 10 тина човека това не им харесва си е техен проблем и тяхно мннение . Ако няма какво повче да казваш свързано с Ерата .... НЯма мсиъл да продължаваш с локумите , защото на всеки тук му стана ясно , че на мен ме ми дреме за вас и вашите вътрешни неща .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #92 -: Март 21, 2016, 00:48:45 »

Една забележка Шарик!!! Тази тема не я правиш ти, правят я пишещите в нея. Уважавай ги и не ги обиждай! Сам ти никога и нищо не можеш да хроникираш! Можеш само да зададеш заглавието и да се надяваш! Успех!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #93 -: Март 21, 2016, 01:01:27 »

Една забележка Шарик!!! Тази тема не я правиш ти, правят я пишещите в нея. Уважавай ги и не ги обиждай! Сам ти никога и нищо не можеш да хроникираш! Можеш само да зададеш заглавието и да се надяваш! Успех!

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%81

Справка хроника .
Приемаме че там е година за година - аз действам на принципа дата за дата ...
Пак там четем  -  хрониката е съставена от определен автор в кратък отрязък от време и покрива често дълъг исторически период

Това че оставих хрониката отворене не означва , че немога да я водя затворена и няма да е добра хроника Wink .

Това че съм я сотавил творене е продиктувано от 2 неща
1-во няма време и мислих че някой ще я дописва
2-ро предполагах , че някой хора ще се надскочат и че направят добри включвания

Но и за 2-те съм се лъгал ....

Принципно ако няма нищо смислено за казване - по-добре да не се казва нищо , това е в горният случай Wink .

Хайде лека вечер
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #94 -: Март 21, 2016, 01:14:35 »

Аз знам какво е хроника! Писал съм ги одавна, одавна, когато ти си бил сополиво чааве още! Думата ми не беше за това! Тази тема е отворена за всички играещи този свят и точно тези хора нахвърлят с постовете си хрониката на събитията в него. Уважавай ги и спри да се държиш като ваксиниран щраус!
2.Ти Шарик знаеш ли че има директива спусната свише от Димитър Вейдъра, хрониките да се водят в стихотворна форма! Тази директива е стара, но не е отменена! Ако се придържаме към нея, то ще изпитаме удоволствието да се лишим от такъв блестящ хроникьор като теб! Уважавай хората, пишещи в темите ти за да не те псуват на майка, баща, дом, къща и рода до 12 колено.
Успех!
« Последна редакция: Март 21, 2016, 01:43:23 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #95 -: Март 21, 2016, 01:25:11 »

Аха ...

Виж Стефо - Да си дойдем на думата . Мечовете не ме долюбвате - ОК . Това си е ваше право и на мен хич не ми дреме . Тоа че аз съм писал на 2 ма отвас и  , че един не ми е отговорил не ме прави отсвирен Smiley Smiley Smiley . Все пак 50% от хората с който съм потърсил контакт от вас са ми писали Wink . Това че на мен ми през клавиатурата за вас и какво правите , май на всеки му е ясно . Дори не те разбирам , защо се опитваш да ми пробутваш , че ме е е еня за вас изобщо , че дори и някакви смешни неща тук говориш дето само ти ги виждаш . Казах ти единственото което ме касае е , Дата , Влияни , Снимка на замъци . Дори не си правя труда да пиша за битките на денят , защото не ми се губи време . Но ти някак си продължаваш да се опитваш да изкараш , че аз съм игнориран , но от кой и аз не занм . да може да съм игносирарн от някой от твоите съотборници , но аз никога не съм говорил с тях и не съм правил опиит да говоря . Ако някой ден благоволя да им кажа здравей и да им пиша - Нека да не ми отговарят ако искат . Така , че няма как да ти го кажа по-ясно . 5-пари не давам какво и как мислиш . Просто ми стана интересно как така съм игносриран , но не съм и как така .... изобщо на ниво играч и човек аз нямам проблем . Това че един от вас не ми е отговорил , мен не ме касае . Иначе ерата си е нормална и си мина нормално за мен . Напрвихме си кефиа и толкова . Намерих хубави хора с който мислим еднаков . С един ще заиграем заедно , с други няма да можем . Но като цяло , аз видях , че много хора четата форума и въреки това се радват , че съм отркит и честен човек и казвам нещатат в прв текст . дали на 10 тина човека това не им харесва си е техен проблем и тяхно мннение . Ако няма какво повче да казваш свързано с Ерата .... НЯма мсиъл да продължаваш с локумите , защото на всеки тук му стана ясно , че на мен ме ми дреме за вас и вашите вътрешни неща .
Ма много си сладък, чак лепнеш, но знаеш, че те либя.

Карти-марти, бири-мири, казах ти - не коментирай съюза, в който играя дали е български или не. Не знаеш какво се случва вътре, нямам и желание да се оправдам пред съотборници заради мокрите сънища на някое си българче.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #96 -: Март 21, 2016, 01:32:25 »

Цитат
Виж Стефо - Да си дойдем на думата . Мечовете не ме долюбвате - ОК .
Шарик, ти шашав ли си? Успокойсе бре! Що да не те долюбват, това е несериозно? Аз съм сигурен че биха те любили яко и пламенно без угризения и не само те! Спри с това черногледство! Grin
« Последна редакция: Март 21, 2016, 01:45:33 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #97 -: Март 21, 2016, 01:47:28 »

Шарик, ти шашав ли си? Успокойсе бре! Що да не те долюбват, това е несериозно? Аз съм сигурен че биха те любили яко и пламенно без угризения и не само те! Спри с това черногледство! Grin
https://www.youtube.com/watch?v=0HNqJur7RXY   Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
mega_alien
Гост
« Отговор #98 -: Март 21, 2016, 12:58:30 »

Мисля, че играта демонстрира много добре как съюзите съставени от членове на различни страни и нации успяват и надминават останалите. Така е в тази ера така беше и на световното ... Това трябва да ни е пример в живота.
Активен
Leila
Acid Cinderella
Лейтенант
***

Karma: +45/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 160


Wild & Random


Профил
« Отговор #99 -: Март 21, 2016, 16:32:53 »

да не говорим, че е супер забавно и се научават много интересни неща  Grin
Активен

try before try again!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #100 -: Март 21, 2016, 23:23:58 »

Мисля, че играта демонстрира много добре как съюзите съставени от членове на различни страни и нации успяват и надминават останалите. Така е в тази ера така беше и на световното ... Това трябва да ни е пример в живота.

Знаеш че нацинала ми е болна тема но за жалсот е факт , че с хора дето живеят в света на 5 лева няма как да имаш Медалисти от световно . Дори и сега тази ера тук го показва - отборите които най-много са инвестирали в средства ( или поне са едни от най-много инвестиралите ) Взимат медали . И предната ера беше така и тази ще е така и следващата ще е така Smiley . Така , че ако направим едно смислено заключение би било звучало така както Тодрор Живков беше казал : Къде си тръгнал да решаваш , ако нямаш пари ? Решава този който има праи  Grin Grin Grin Grin
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #101 -: Март 21, 2016, 23:30:23 »

Не знаеш какво се случва вътре

Стефчо просто не ми пука за вас пич . Какво искаш ти и какво ще си пиша аз , прсото не е твоя работа и изобщо не те касае . Дори по-точно казано ,  ти си никой и с нищо неможеш да промениш това . А още по-конкретно на мен изобщо не ми пука ти какво изобщо си мислиш .

Приемаш това и толкова .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #102 -: Март 21, 2016, 23:36:56 »



Новият играч на масата ... Май Експлозите ще се разделят с илюзията си за нещо повече от бронз ? А дали ще успеят и това да вземат ? Очаква ни интересен финал Smiley
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
mega_alien
Гост
« Отговор #103 -: Март 22, 2016, 11:43:27 »

Юри поздравления за големите успехи тази ера. За пореден път доказа, че си един от най-елитните играчи в Империя онлайн. Надмина всякакви очаквания.
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #104 -: Март 22, 2016, 20:08:41 »

Ясна беше работата..... Cool

..меле не знам дали имаше....

..Юри,та така....

...айде...
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!