Imperia Online България  
Април 19, 2024, 09:43:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 52   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ? (Част трета)  (Прочетена 72288 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #615 -: Май 03, 2016, 21:55:28 »

И така ерата приключи така както беше очаквано .
Тотална доминация на Джон и компания . За пореден път той показа , че е непобедин и отличне водач на много добре смазана машина за печелене на реалми . 21 замъка до самият край . Тотално контролиране на всички форнтове и Невероятна доминация . Дори си позволи да прави подараци и да раздава медали така както на него му е кеф . Това естествено нямаше да е така без неговият отбор . Момчетата и момичетата от Хърватска доказаха , че всяка изминала година израстват все повече и повече и че именно те са вечи тези които диктуват модата в играта . Стилът им на игра е наистина съобразен изцяло с една единствена цел . Победа . Бих казал че много добре се адаптират и успяват да разберат какво всъщност се изисква . Само ще кажа че понеже малко имах инфо и споделих в началото за това . Ерата беше относително спокойна за тях , защото противниците бяха предсказуеми .
И така в заключение ще кажа едно . Световното през 2016 отново ще е доменирано от Джон и Хърватия .


Радвам се че ми доставихте това задоволство да гледам тази ера .
Аз само не мога да ти разбера целта с този коментар. Това, което си написал се видя, но не виждам смисъл защо трябва да го пишеш ? Натякваш ли го, какво ?  Освен ако целта ти не е да провокираш останалите читатели на форума, да понахранят малко теб и мамчето ти, не виждам друг смисъл от това да пишеш ИЗОБЩО !
Активен
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #616 -: Май 03, 2016, 22:02:13 »

acho_1605 споко не търси втори план.

Зад този ник и още 2-3 (по стила се познава) е човек (някои играчи предполагат че е жена) който може би иска да намери някаква реализация и признание и е избрал този път за да бъде някакъв модератор във форума и с мечта дори да взима хонорар за тази дарба да раздвижва пластовете.

Недей да му пречиш и го остави да блести и сияе Wink
« Последна редакция: Май 03, 2016, 22:18:52 от Zvezdi » Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #617 -: Май 03, 2016, 22:38:58 »

Пичове дайте да не пишем пак за мен ....

Дайте да помислимн над следните факти :

1-во : Илюминатите и Джобните имаха едно и също нето като отбори .
2-ро : Илюминатите и Джобните имаха сходни профили като нето и развитие , както като максимални профили така и като ниско нетни и средно нетни профили .
3-то : Илюминатите завършиха с 21 замъка - Джобните с 6 ?!?!?!?!?!

Е това е любопитно . Как след като Джон и Компания не са играчи и са слабаци направиха 4 пъти по голяма разликата Wink .

Аз съм си направил изводите без да играя с вас . Виждал съм ви как играете и ме забавлява как се опитвате да обясните че тази - Очевадно недействаща тактика , била добра .

както и да е лично аз абдикирах и не мисля , че повече има какво да казвам . Джон и отбора му биха Джобните  с неговата тактика и в 160 и Тук . Точка .

Джон е може би най-добрият комплексен играч играл някога И.О. и ще е добре вместо да му пишете по профила глупости да помислите над това 21 към 6 и да осъзнаете , че с тази игра на  световното пак няма да ви има . Wink . Хайде дано да не го приемете като заяжане , а да като ....лек анализ .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #618 -: Май 03, 2016, 22:41:17 »

И така ерата приключи така както беше очаквано .
Тотална доминация на Джон и компания . За пореден път той показа , че е непобедин и отличне водач на много добре смазана машина за печелене на реалми . 21 замъка до самият край . Тотално контролиране на всички форнтове и Невероятна доминация . Дори си позволи да прави подараци и да раздава медали така както на него му е кеф . Това естествено нямаше да е така без неговият отбор . Момчетата и момичетата от Хърватска доказаха , че всяка изминала година израстват все повече и повече и че именно те са вечи тези които диктуват модата в играта . Стилът им на игра е наистина съобразен изцяло с една единствена цел . Победа . Бих казал че много добре се адаптират и успяват да разберат какво всъщност се изисква . Само ще кажа че понеже малко имах инфо и споделих в началото за това . Ерата беше относително спокойна за тях , защото противниците бяха предсказуеми .
И така в заключение ще кажа едно . Световното през 2016 отново ще е доменирано от Джон и Хърватия .


Радвам се че ми доставихте това задоволство да гледам тази ера .
Това ли е дългоочаквания коментар, по "друга гледна точка"?

Мече, ерата със замъците почна на майтап за нас,  на майтап си и свърши - 10 часа преди края на рийлма нямахме командири на линия да пазят. Кат толкова искаха да ни оставят без тиквени медали да го бяха направили, не да пишат глупости по профилите. Дънкън го разбирам, че след като се осра кат наглеждач на Шефа е имало здраво набиване на канчето, ама теб все още не  мога да те разбера. Къде , къде по-големи простотии се случиха тая ера, пък ти един постен коментар от позиция на две колене да напишеш.  Grin

Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #619 -: Май 03, 2016, 22:46:10 »

Пичове дайте да не пишем пак за мен ....

Дайте да помислимн над следните факти :

1-во : Илюминатите и Джобните имаха едно и също нето като отбори .
2-ро : Илюминатите и Джобните имаха сходни профили като нето и развитие , както като максимални профили така и като ниско нетни и средно нетни профили .
3-то : Илюминатите завършиха с 21 замъка - Джобните с 6 ?!?!?!?!?!

Е това е любопитно . Как след като Джон и Компания не са играчи и са слабаци направиха 4 пъти по голяма разликата Wink .

Аз съм си направил изводите без да играя с вас . Виждал съм ви как играете и ме забавлява как се опитвате да обясните че тази - Очевадно недействаща тактика , била добра .

както и да е лично аз абдикирах и не мисля , че повече има какво да казвам . Джон и отбора му биха Джобните  с неговата тактика и в 160 и Тук . Точка .

Джон е може би най-добрият комплексен играч играл някога И.О. и ще е добре вместо да му пишете по профила глупости да помислите над това 21 към 6 и да осъзнаете , че с тази игра на  световното пак няма да ви има . Wink . Хайде дано да не го приемете като заяжане , а да като ....лек анализ .
Ако все още не си го съзнал, тая ера играха Браизлци, Хървати и Колумбийци срещу нас.

Съюзът ни нямаше "тактика"за рийлма,  след като останахме без титулярен лидер имах само една цел, да науча и да помогна на повече хора от съюза да усетят адреналина от победите и загубите на съюзно ниво. 130М военни точки,Мече, ти и за 10 ери нема да напраивш толкова с твоя съюз.  Не остана време за вечеряне и червено за биячите Grin
« Последна редакция: Май 03, 2016, 22:48:14 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #620 -: Май 03, 2016, 23:16:58 »

Пичове дайте да не пишем пак за мен ....

Виждаш ли до какво води твоето писане, ето Очиларчето избухна, ще има и други .... Така че по-добре спри да драскаш.
Как искаш да не пишат хората за теб, като ти през цялото време само им натякваш, че тактиката им не ставала и те не ставали и не знам си кво си.
Брато ти не ставаш, като си толкова добър, събери си съюз, набий джони и компания и тогава лети в облаците, а ти кво правиш, лижеш му задника на ония палячо и се биеш в гърдите, че другите за нищо не стават, а ти си гъзолизец номер 1 !
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #621 -: Май 03, 2016, 23:27:51 »

Виждаш ли до какво води твоето писане, ето Очиларчето избухна, ще има и други .... Така че по-добре спри да драскаш.
Как искаш да не пишат хората за теб, като ти през цялото време само им натякваш, че тактиката им не ставала и те не ставали и не знам си кво си.
Брато ти не ставаш, като си толкова добър, събери си съюз, набий джони и компания и тогава лети в облаците, а ти кво правиш, лижеш му задника на ония палячо и се биеш в гърдите, че другите за нищо не стават, а ти си гъзолизец номер 1 !


Ачо в живота има няколко типа хора - Оптимисти , Писимисти и Реалисти . Е аз съм реалист . Знам че немога да бия джон и компания и не се нервя за глупости , но никъде не съм и тръгнал да го разправям и да афиширам това . Моите възможности ( забелижи - ВЪЗМОЖНОСТИ а не способности ) се простират до това да крада замъци . Това мога и това правя . Просто нямам нерви и време за другото . Но да си ме видял да пиша по на хората профилите глупости ? Не . Седя си и си цъкам . Сам , не сам . Все ми е тази . За мен И.О. е преди всичко игра и място за забавление . Само че понеже си говорим за "Какво стана че не вечеряхме" , нали така е темата . Аз попитах нормално , защо съотношението е 21 / 6 в полза на онзи дето неможе да играе Wink . За мен лично не е болка за умиране дали ще ми кажат отговора или не . Дали ме обижда ..... някой ... не не ме коси . Ваня веднъж ми каза  : Бъди снизходителен . И аз го правя .

Така че спокойно , не се нервирайте това е игра и това е форум . Никой нищо няма да проени . Важното е да се забавляваме . Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #622 -: Май 03, 2016, 23:34:44 »


Ачо в живота има няколко типа хора - Оптимисти , Писимисти и Реалисти . Е аз съм реалист . Знам че немога да бия джон и компания и не се нервя за глупости , но никъде не съм и тръгнал да го разправям и да афиширам това . Моите възможности ( забелижи - ВЪЗМОЖНОСТИ а не способности ) се простират до това да крада замъци . Това мога и това правя . Просто нямам нерви и време за другото . Но да си ме видял да пиша по на хората профилите глупости ? Не . Седя си и си цъкам . Сам , не сам . Все ми е тази . За мен И.О. е преди всичко игра и място за забавление . Само че понеже си говорим за "Какво стана че не вечеряхме" , нали така е темата . Аз попитах нормално , защо съотношението е 21 / 6 в полза на онзи дето неможе да играе Wink . За мен лично не е болка за умиране дали ще ми кажат отговора или не . Дали ме обижда ..... някой ... не не ме коси . Ваня веднъж ми каза  : Бъди снизходителен . И аз го правя .

Така че спокойно , не се нервирайте това е игра и това е форум . Никой нищо няма да проени . Важното е да се забавляваме . Wink .
Ами ти доколкото разбирам си зрител, аз също съм такъв. Не играя нито за мечовете нито за хърватите. И не си позволявам да давам оценки и за двата отбора. Те си знаят какво си пишат, те си знаят как да играят, аз съм никой, че да питам защо дадено нещо е така и защо не. Ти също си никой да питаш защо отношението е 21/6, разбираш ли. Остави ги хората да си играят спокойно и не им вдигай кръвното без пряко да си замесен в играта им и интригата. Пак ти казвам, ти си никой да го правиш това !
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #623 -: Май 04, 2016, 01:07:19 »

Ачо, да предаваш сведения на хърватите за националния ни отбор, не да си никой. Този е толкова деградирал че дори в една игра не може да бъде пич. Аз съм правил всякакви неща, лъгал съм, мамил съм, играл съм непозволено но всичко това съм го правил за отбора си, за своите си хора. Този индивид предаде своите от националния отбор, предаде страната си за диаманти и от наранено самолюбие. Дори и в тази игра мен ме е срам че този катил е мой сънародник! На малоумник и гад, на смотаняк и тъпанар прощавам! На предател никога!
« Последна редакция: Май 04, 2016, 02:00:00 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
UriDulgoRuki
Редник
*

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 47



Профил
« Отговор #624 -: Май 04, 2016, 02:18:14 »

Мишок ти пак ли се показа? Как така Джон те е пуснал да излезеш от спалнята и да не го задоволиш?! Grin Иначе да, ти си специалист по "крадене" на замъци, правене на интриги и предателства. Обаче колкото и да ти е тъжно все повече и повече хора те разбират що за б****к си и че не ставаш както за играч така и в реалния живот...айде марш в спалнята, че Джони ще е много разочарован от това, че те няма да топлиш постелята му...
Активен
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #625 -: Май 04, 2016, 02:23:52 »

Ачо, да предаваш сведения на хърватите за националния ни отбор, не да си никой. Този е толкова деградирал че дори в една игра не може да бъде пич. Аз съм правил всякакви неща, лъгал съм, мамил съм, играл съм непозволено но всичко това съм го правил за отбора си, за своите си хора. Този индивид предаде своите от националния отбор, предаде страната си за диаманти и от наранено самолюбие. Дори и в тази игра мен ме е срам че този катил е мой сънародник! На малоумник и гад, на смотаняк и тъпанар прощавам! На предател никога!
Абсолютно съм съгласен, аз и с вас ( мечовете ) и по-конкретно с теб и още 2-3-ма си имах закачка, но всичко е на ниво БГ-светове, навън, в международен, съм за вас и се надявам да спечелите колкото можете повече, не за друго, ами защото сме си българчета и сте ми по присърце.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #626 -: Май 04, 2016, 09:01:02 »

Виждаш ли до какво води твоето писане, ето Очиларчето избухна, ще има и други .... Така че по-добре спри да драскаш.
Как искаш да не пишат хората за теб, като ти през цялото време само им натякваш, че тактиката им не ставала и те не ставали и не знам си кво си.
Брато ти не ставаш, като си толкова добър, събери си съюз, набий джони и компания и тогава лети в облаците, а ти кво правиш, лижеш му задника на ония палячо и се биеш в гърдите, че другите за нищо не стават, а ти си гъзолизец номер 1 !
Grin че той от къде да знае каква ни е била тактиката, че твърди, че не е успешна?

Равносметката на Мечовете тази ера- 6 нови обучени командири, как да атакуват и как да пазят. Събиране на латиноси, руснаци, поляци, българия в един съюз без нито веднъж да възникне скандал между различните народности. Съпричастност на по-голямата част от съюза към съюзната игра. Вменяване на силно диамантен играч, че победата не е всичко, а хората в отбора са важни (туй беше най-трудното). За времето за игра, с което разполагаха повечете членове - това беше преизпълнение на петилетката с 4 години  Grin Grin Grin


Чест и почитания, тигри и тигрици. *rose*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #627 -: Май 04, 2016, 12:17:34 »

Новата ера тече и времето лети, правят се едни ожесточени планове за какви ли не неща по чуждите съюзи.
Започва да се маркират вече допълнителните ресурси, да се проверяват играчите с неуспешните шпионажи и прочие.

Зарядът мисля че е голям и интересното тепърва предстои. Smiley
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #628 -: Май 04, 2016, 19:06:25 »

С риск Мартин да се засегне че му нарушавам темата , но понеже има малко по-лични нападки съм леко задължен да отговоря .

Та за глупостите от нацинала , няма какво да се говорят , защото всеки знае , че ония дето ги говори е бил само зрител . А хората с които съмм играл .... и до ден днешен не говорят такива глупости . Както и да е де . Аз си знам каква е истината и това ми е достатъчно .

Та относно Илюминатите . Просто приемете , че Хърватите са Номер едно и че БГ няма способни играчи да ги обърнат и толкова . Вие на 6 замъка се радвате като малко дете , а ония дето неможе да играе от 1 година събра всичко и според вас не знаел да играе . Да прави сте - той не знае да играе . Той МОЖЕ да играе и го прави .
А това че му станахте любима боксува круша , се дължи на големите ви усти и на измисленото ви его . както и да е де . Просто съвет . Спрете да носите КОФТИ име на България . Играйте си като Агила с чуждо знаме и не носете кофти име на БГ национала , защото на следващото световно , ще сте извън 10 ката .

Е сега като го казах че сте извън 10-ката да не стане че сте на 10 място и да го изтъквате като успех .  *hihi* .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #629 -: Май 04, 2016, 19:13:27 »

В тази тема за национални отбори не искам да се пише. Предупреждавам те публично, че глупости не ми се четат. Не е въпрос за какво се засягам. Отворете си една скайп дискусия и си меляйте 1 и също по цели дни и нощи. Мисля, че езикът е еднакъв и се разбира всичко от написаното!
Активен

Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 52   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!