Imperia Online България  
Април 19, 2024, 09:14:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 52   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ? (Част трета)  (Прочетена 72287 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #600 -: Май 02, 2016, 13:54:06 »



Не се сърди преглътни го и се целунете там по мъжки  *rose*
Знаеш ли какъв ще ти цункам  *HUNTER*
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #601 -: Май 02, 2016, 13:55:40 »

Знаеш ли какъв ще ти цункам  *HUNTER*

А сакън . Не ме намесвай мен във вашите игри . Там се фокусирай и насочи нежностите си . Аз излизам не се пънете . До утре  
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
UriDulgoRuki
Редник
*

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 47



Профил
« Отговор #602 -: Май 02, 2016, 13:58:12 »

Юри излез и не се връщай повече тук и така ще направиш много хубав и голям подарък на всички
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #603 -: Май 02, 2016, 14:00:31 »

Щял да хроникира Grin Grin Grin Grin
Ходи се извинявай в някоя тема пак бе смърф,никой не ти иска изкривените фантазии.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #604 -: Май 02, 2016, 14:03:00 »

Но да оставим циганският подкаручник! Миндила никога няма да стане кангал, ако ще диария да хване от лаене.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #605 -: Май 02, 2016, 14:12:22 »

Е му да хроникира поповата лъжичка.

Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
UriDulgoRuki
Редник
*

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 47



Профил
« Отговор #606 -: Май 02, 2016, 14:25:12 »

мечовете браво на вас за битките в защита и за съюзните военни Smiley
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #607 -: Май 02, 2016, 19:37:25 »

Не разваляйте темата с плоски закачки. Ако не може да пишете като големи хора - по -добре пийте 1 студена бира в някой бар и така..
Искам Ви кротички, че усещам как ще се наруши форумния мир скоро...  Grin Grin Wink
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #608 -: Май 02, 2016, 21:04:30 »

Сега без да се карате с мен . Просто прочетете и приемете това като инфо , а не като някаква .... Абе подразбрах че следващата ера май ще има в Блитз Мастъра Битка на Диамантите . Принца на Мароко Юсама щял да искал да взима Ера , но май на Джон му се иска да се сбие с него . Ще е доста завързана и доходна ако стане факт .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
mega_alien
Гост
« Отговор #609 -: Май 02, 2016, 21:17:56 »

Юри пожелавам ти успех в живота. Ти си уникален. И това, че не играеш вече тази игра е постижение на докторите ти което се равнява на откриването на лечение на рак на тестисите. Всички сме много щастливи от това, че вече не те виждаме нито в играта нито във форума Smiley Империята е едно прекрасно място без сградата на 4тия километър от централният площад. И без това тази сграда беше безполезна, отвращаваща само грозеше всеки интериор на който се появи.
Направи денят ми прекрасен с изчезването си Smiley
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #610 -: Май 02, 2016, 21:35:40 »

Юри,ти си мойта навигация.Ти си осовата линия,по която обичам да карам.Ти си миражът в пустинята,когато яздя камила през Сахара.Ти си зеления светофар в задръстено кръстовище.Без теб съм две напред,сто назад.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #611 -: Май 03, 2016, 14:12:36 »

Ерата приключи. Но, забавлението не. Започва нова ера съвсем скоро и се надявам духът да се е запазил и да продължите да се забавлявате.  [:-}
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #612 -: Май 03, 2016, 18:17:44 »

И така ерата приключи така както беше очаквано .
Тотална доминация на Джон и компания . За пореден път той показа , че е непобедин и отличне водач на много добре смазана машина за печелене на реалми . 21 замъка до самият край . Тотално контролиране на всички форнтове и Невероятна доминация . Дори си позволи да прави подараци и да раздава медали така както на него му е кеф . Това естествено нямаше да е така без неговият отбор . Момчетата и момичетата от Хърватска доказаха , че всяка изминала година израстват все повече и повече и че именно те са вечи тези които диктуват модата в играта . Стилът им на игра е наистина съобразен изцяло с една единствена цел . Победа . Бих казал че много добре се адаптират и успяват да разберат какво всъщност се изисква . Само ще кажа че понеже малко имах инфо и споделих в началото за това . Ерата беше относително спокойна за тях , защото противниците бяха предсказуеми .
И така в заключение ще кажа едно . Световното през 2016 отново ще е доменирано от Джон и Хърватия .


Радвам се че ми доставихте това задоволство да гледам тази ера .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
mega_alien
Гост
« Отговор #613 -: Май 03, 2016, 18:40:35 »

О Юри моя пътеводна светлина. Предводител ма моята мечта. Твоите богопомазани думи изпълват ушите ми със златна музика. Твоята мъдрост кара душата ми да трепти. А от прозренията ти настръхва кожата ми.
О Юри ти бъди моя идол до зори  Kiss
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #614 -: Май 03, 2016, 21:37:56 »

 Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 52   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!