Imperia Online България  
Април 18, 2024, 11:26:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 52   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ? (Част трета)  (Прочетена 72284 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #585 -: Май 02, 2016, 13:15:57 »

днес ми свърши червената боя - бияч няма да има  :Smiley

Абе че има бияч има , Ама че не е у теб е друг въпроса Smiley .

Карай де то те Хърватите не празнуват с нас Велик ден , ама като гледам са боядисали някое друго червено яйце  *xxx*.

Вие Великденска салатка направихте ли си ? Или сте на Дроб Сърма ?

Кажете  де не се срамете - какво хапвате по велик ден ?
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #586 -: Май 02, 2016, 13:20:04 »

Как все успява да Ви ухапе Юрката и после да му скочите като бесни кучета - а на него да му капе мед на сърцето от кеф и задоволство.

Оставете го да си говори сам из форума и го приемете за СПАМ без да го отразявате - много по ефикасен лек е от хокането.

Каквото и да напише никой не го взима на сериозно вече и безразличието трябва да е неговата награда.
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #587 -: Май 02, 2016, 13:24:12 »

Той както винаги е пълен невеж и с налучкване се опитва да се изкара разбиращ какво става.
Седи отстрани като изритан боклук и трови само с миризмата си.
Кой му се връзва?
Пълен пингиш,отдавна станал за смях.
Да се разкарва и да млъква.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #588 -: Май 02, 2016, 13:25:38 »

Как все успява да Ви ухапе Юрката и после да му скочите като бесни кучета - а на него да му капе мед на сърцето от кеф и задоволство.

Оставете го да си говори сам из форума и го приемете за СПАМ без да го отразявате - много по ефикасен лек е от хокането.

Каквото и да напише никой не го взима на сериозно вече и безразличието трябва да е неговата награда.

Ухапе - не, какво може да хапе безъбото нещо освен моят...частен самолет! Просто все още не сме готови за среща от третия вид и сме получили алергия към разните му там хуманоиди
« Последна редакция: Май 02, 2016, 13:31:07 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #589 -: Май 02, 2016, 13:32:07 »

Абе не знам какво ви става днес  ?

Човек ви пита за празници вие нищо не казвате .
След това ви пита дали ядохте или не ... вие пак се цупите
Е какво да ви пита човек , то за тези дребни неща се сърдете камо ли ако ви пита човек , за " Лилето дето платно белеше "  дали сте я чували като песен ....

Изобщо много фолклор може да напише човек , и то фолклор дето 10 години да се носи след това .


Ама сега да се фокусираме над агнешкото и Великденската салатка . До утре със снимки и размисли Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #590 -: Май 02, 2016, 13:36:52 »

Абе не знам какво ви става днес  ?

Човек ви пита за празници вие нищо не казвате .
След това ви пита дали ядохте или не ... вие пак се цупите
Е какво да ви пита човек , то за тези дребни неща се сърдете камо ли ако ви пита човек , за " Лилето дето платно белеше "  дали сте я чували като песен ....

Внимавай как преглъщаш, че днеска е великден, може да се задаваш и да пу***ш. Е тогава във форума ще е празник цяла неделя
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #591 -: Май 02, 2016, 13:39:28 »

Така е! За едни се пише фолклора а други си заминават като катъри без история. Съвет от мен - ако в тази игра не постигна нищо дерзай, не е казано че в друга игра, където се поущряват предателството, притворството, клюкарството и други тем типични качества, ти няма да успееш! Ние те приемаме! За зло или добро ти си част от форумната общност и гледаме философски на нещата изхождайки от максимата че всред всяко стадо си има по една мърша!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #592 -: Май 02, 2016, 13:41:10 »

Ходи си в темите за Достоевски и за матриархата.Ходи си пиши как си взел 1 замък и си си изпълнил целта,макар че ти го взимат веднага.Ходи се гръмни ,да те признаят пак админите.Ходи са боцкай,само са махни от тук.Противен си.Неприятен си.Интригант си.Лицемер си.Плямпало си.   Това всичкото не си за мен,а за целия форум.Бенджи.....
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #593 -: Май 02, 2016, 13:42:02 »

Внимавай как преглъщаш, че днеска е великден, може да се задаваш и да пу***ш. Е тогава във форума ще е празник цяла неделя


Ехе Ачи ти кълнеш като някой ром бре .... Аз сега си обяснявам някой твои поведения .  Grin
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #594 -: Май 02, 2016, 13:46:34 »

Ачи та Ачи! Ачи е признат играч и боец, макар и мой противник и когато говориш с него ще стоиш мирно и ще козируваш, ясен ли съм новобранка.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #595 -: Май 02, 2016, 13:46:55 »


Ехе Ачи ти кълнеш като някой ром бре .... Аз сега си обяснявам някой твои поведения .  Grin
Парти тайм  *rose*. Считай щом ме докара да съм на едно мнение с Галахада и Синклера, колко си ми симпатичен  *wall*
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #596 -: Май 02, 2016, 13:48:20 »

Ходи си в темите за Достоевски и за матриархата.Ходи си пиши как си взел 1 замък и си си изпълнил целта,макар че ти го взимат веднага.Ходи се гръмни ,да те признаят пак админите.Ходи са боцкай,само са махни от тук.Противен си.Неприятен си.Интригант си.Лицемер си.Плямпало си.   Това всичкото не си за мен,а за целия форум.Бенджи.....

Ей пак въртите сучите ама аз искам да знам . Какъв празник е в Полша ?
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #597 -: Май 02, 2016, 13:50:02 »

Парти тайм  *rose*. Считай щом ме докара да съм на едно мнение с Галахада и Синклера, колко си ми симпатичен  *wall*


Ачи знаеш ли какво е различното между гювите и батуа ?
Че върху едното се скача по чорапи , а върху другото може и с кубинки Wink

Не се сърди преглътни го и се целунете там по мъжки  *rose*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #598 -: Май 02, 2016, 13:50:21 »

Ей пак въртите сучите ама аз искам да знам . Какъв празник е в Полша ?
Де да знам, те като Хърватите са католици, решили са да са без армии до края  Grin

Забавен си ми, Мече, продължавай
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #599 -: Май 02, 2016, 13:53:53 »

Де да знам, те като Хърватите са католици, решили са да са без армии до края  Grin

Забавен си ми, Мече, продължавай

Нали ? Знам аз че съм забавен . Хайде до утре .

П.П. Мартине гледай да не заключиш темата , че съм се подготвил малко аз със снимки и факти .... И доста добра хронология също понаправих . Абе като цяло ще ви покажа един малко по-различен поглед на нещата Wink

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 52   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!