Imperia Online България  
Април 19, 2024, 03:23:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 52   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ? (Част трета)  (Прочетена 72286 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Tyte
Гост
« Отговор #210 -: Март 23, 2016, 00:18:39 »

Виж ся да те светна - смяхме са на симулациите които ни прати, ама много се смяхме
Искрено се забавлявахме, като ни обясняваше че  жизнените точки на крепостта от 2,703 млн са форт 40 +10% гранит, забавно е също толкова колкото и превзетите от теб 10 от 10 замъка   Grin  Grin  Grin

Да ти го напиша  ако още не си разбрал, заливахме се от смях и като писа да се мазниш , и като ни кара да ти шпионираме, и като атакува, и като ни прати симулациите , капиш,  безгласна букво ?


И сега се смеем като те четем  Grin  
Активен
Tyte
Гост
« Отговор #211 -: Март 23, 2016, 00:20:25 »

ей ся малкият , спретнат съюз от ентусиасти и световно неизвестни ветерани, че ни бие кат мачета и един сборен нема да ни остави да си даряваме по не шпионите  Grin


ужас и как ще я караме тая ера    Cry  Cry  Cry
Активен
TO
Редник
*

Karma: +11/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #212 -: Март 23, 2016, 00:44:02 »

Цитат
Лично аз ако съм на ваше място , ще спра да се излагам по форума като пишете глупости и измислици , а ще седна и ще се замисля Wink .
Кой, каквото и колкото да напише в този форум... никога няма да се изложи повече от теб  Smiley
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #213 -: Март 23, 2016, 00:44:41 »

Виж ся да те светна - смяхме са на симулациите които ни прати, ама много се смяхме
Искрено се забавлявахме, като ни обясняваше че  жизнените точки на крепостта от 2,703 млн са форт 40 +10% гранит, забавно е също толкова колкото и превзетите от теб 10 от 10 замъка   Grin  Grin  Grin

Да ти го напиша  ако още не си разбрал, заливахме се от смях и като писа да се мазниш , и като ни кара да ти шпионираме, и като атакува, и като ни прати симулациите , капиш,  безгласна букво ?


И сега се смеем като те четем  Grin  


Елементарно , но с финес ... НЯкой друг да не е разбрал , че не съм бил ИГНОРИРАН ? И че това игнориране е само плод на нечии въжделения ?

П.П. - този потрибител е един от многото мулти форумни акаунти на този , онзи и фонзи Wink . Но пък се включи точно на време за да докажи , ИГНОРИРАНЕТО ми  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #214 -: Март 23, 2016, 00:48:40 »

Кой, каквото и колкото да напише в този форум... никога няма да се изложи повече от теб  Smiley

Още един Мулти Форумен Профил ....

Страно тези 2-3 ма чоека колко профила ще направите за да се опитате да пишете вицове Smiley . НО това не променя ФАКТА , за игнорирането Wink . Хайде със здраве сега си го носете игнора и поредният форумен виц дето сътворихте
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
TO
Редник
*

Karma: +11/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #215 -: Март 23, 2016, 00:53:34 »

Още един Мулти Форумен Профил ....

Страно тези 2-3 ма чоека колко профила ще направите за да се опитате да пишете вицове Smiley . НО това не променя ФАКТА , за игнорирането Wink . Хайде със здраве сега си го носете игнора и поредният форумен виц дето сътворихте
Ооооо тук не позна  момче. За пореден път не си подготвен за урока, но това не е нещо ново за теб.
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #216 -: Март 23, 2016, 00:56:11 »

Още един Мулти Форумен Профил ....

Страно тези 2-3 ма чоека колко профила ще направите за да се опитате да пишете вицове Smiley . НО това не променя ФАКТА , за игнорирането Wink . Хайде със здраве сега си го носете игнора и поредният форумен виц дето сътворихте

А какво стана с 10 от 10 замъка, които си щял да отнемешот суордовете? Има ли развитие по секвестирането им? Скажи пажалуста?
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #217 -: Март 23, 2016, 00:57:08 »

Що си изтри коментра а ?
Ама хайде ще ти дам бонус малко нали съм готин
Та как може да получиш името на човека и разгорат му с мен и снимка на това какво ми е пращано Wink

Стъпка 1 :


Стъпка 2 :


След това ти обещавам тук пред всички че ще ти дам това което ти казах Wink . Хайде сега пробвай ме да видим дали съм лъжец или съм пич  *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #218 -: Март 23, 2016, 01:16:19 »

И понеже ми стана забавно с изказването на Горният Мулти профил - Искам да излезе някой и ясно да каже - МЕЧОВЕТЕ ИЛИ ТЕХЕН ЧЛЕН - ШПИОНИРАЛ ЛИ Е ЗА МЕН ИЛИ НЕ ? ( Забележете , за мен , не за моят лидер или моят съюз , не за някой член на моят съюз , а по мое искане за услуга ? ) След това ако това е така - всеки може да си направи сам сметка - дали споделянето на Шпионси доклади ( забележете не е еднократно шпиониране Wink ) може да се дефинира като игнориране и у лево или си е нормална кореспонденция . А ако това си е нормална кореспонденция , нека всеки сам да си направи сметка дали човека твърдящ че съм бил игнориран , казва истината ?

Така , че не бягайде от темата , ами вземете и си изтриите постовете със смешките и си го набиите в глвата - 10-12 човека от цялата БГ общтност дето играе И.О. може да са настроени против мен , но и аз не държа да им се харсвам . Другите просто ме приемат и се збавляваме заедно - Между другото ясно се вижда от хората които играят в мастера , че не само БГ та играят с мен Wink . Сега отивам игнориран у лево да спинкам . А вие седнете и измеслете поредният си ВИЦ за форума .....


Игнориран , чрез споделяне на Шпионски доклади  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*.
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #219 -: Март 23, 2016, 01:28:38 »

И понеже ми стана забавно с изказването на Горният Мулти профил - Искам да излезе някой и ясно да каже - МЕЧОВЕТЕ ИЛИ ТЕХЕН ЧЛЕН - ШПИОНИРАЛ ЛИ Е ЗА МЕН ИЛИ НЕ ? ( Забележете , за мен , не за моят лидер или моят съюз , не за някой член на моят съюз , а по мое искане за услуга ? ) След това ако това е така - всеки може да си направи сам сметка - дали споделянето на Шпионси доклади ( забележете не е еднократно шпиониране Wink ) може да се дефинира като игнориране и у лево или си е нормална кореспонденция . А ако това си е нормална кореспонденция , нека всеки сам да си направи сметка дали човека твърдящ че съм бил игнориран , казва истината ?

Така , че не бягайде от темата , ами вземете и си изтриите постовете със смешките и си го набиите в глвата - 10-12 човека от цялата БГ общтност дето играе И.О. може да са настроени против мен , но и аз не държа да им се харсвам . Другите просто ме приемат и се збавляваме заедно - Между другото ясно се вижда от хората които играят в мастера , че не само БГ та играят с мен Wink . Сега отивам игнориран у лево да спинкам . А вие седнете и измеслете поредният си ВИЦ за форума .....


Игнориран , чрез споделяне на Шпионски доклади  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*.
чурка не ги ли изби тез комплекси ,всички те обичат само аз не  *hihi*
Активен
mega_alien
Гост
« Отговор #220 -: Март 23, 2016, 02:03:06 »

Юри с коментарите си само циментираш мнението ми, че стъпкваш плюеш и унижаваш всеки който някога се е опитвал да проведе нормален разговор с теб.
Хора моят съвет е да последвате примера на мечовете и да игнорирате. Иначе ще съжалявате жестоко за всяка разменена дума.
От тук на татък аз ще се вслушвам в мъдростите на мечовете и ще започна игнорирането.
Съжалявам Юри, че дори със съдействие във формата на осигурени шпионажи не можа да направиш нищо. Най-голямото ти постижение е, че една от атаките ти успя да стигне крепостта... Изумително. Другия път може да са две стискам палци.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #221 -: Март 23, 2016, 08:32:41 »

Както казах , не само ти си водил комуникация с мен през ерата . Идеята ми да не говоря по време на ерата нищо свързано с мечовете е , че Знаех , че някой хора сами ще настъпат котката по упашката и че големите им писаници рано или късно ще избият .... Ако не беше дошъл един писател да се прави на велик и да се опитва да очерни моята игра дали щтеше накой да го разбере това ? Не търсете вината в мен , аз няма как да търпя някой да говори явни лъжи и провокации . Този който го прави нека да се види от всички , че наистина е човек който неможе да му се вярва . А и не забрявайте че в мечовете имаше доста играчи с които съм играл по други светове и с други условия и , че хората изобщо не им пука за това какво мислят - този и онзи . Те просто играят и се забавляват .

Това е .

И е добре да спрте да обвниявате хората .

Хайде сега лек ви ден и приятна тема , но се получи Много як виц - Игнор чрез ДОКАДИ  *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #222 -: Март 23, 2016, 09:06:18 »

Що си изтри коментра а ?
Ама хайде ще ти дам бонус малко нали съм готин
Та как може да получиш името на човека и разгорат му с мен и снимка на това какво ми е пращано Wink

Стъпка 1 :


Стъпка 2 :


След това ти обещавам тук пред всички че ще ти дам това което ти казах Wink . Хайде сега пробвай ме да видим дали съм лъжец или съм пич  *hahaha*
Що ти требеше да се издаваш колко си подпалил, Мече?
Голям пакет ше зареждаш заради нас... *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Йосамата вкара 20к евро и ги раздаде на много хора за да извадят армии - стигнаха им само да ни видят жизнените точки на крепостта..ако все още се чудиш как го е осенила тази гениална идея да дига форт.  Grin Grin Grin

Теб втора ера Големият Админ те пази - свещ да му запалиш , че пак те метна на другия край на картата.

Ся ше ти зидам една малка тайна - тази ера ни е за релакс и гаргара с народонаселението, демек няма да се дарява армия в съюза , а ше се пердаши на общо основание  Grin Grin Grin
« Последна редакция: Март 23, 2016, 09:26:13 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #223 -: Март 23, 2016, 13:22:52 »

Спрете да се заяждате в темата, защото тя е с хранително -вкусов предлог, а вие го обърнахте направо за след десерта. Grin

Време е да наблегнем на кефа отново, започвайте къщите, фермите и така Grin
Активен

Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #224 -: Март 23, 2016, 13:36:07 »

На теб щи звънна  Grin

..ммм, моят ваучер свърши -та ще спасим работата  Grin
Активен

Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 52   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!