Imperia Online България  
Март 28, 2024, 20:49:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Blitz Master влияние на империи Въпрос?  (Прочетена 1368 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
darogay
Редник
*

Karma: +7/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Профил
« -: Февруари 17, 2016, 10:12:09 »

Здравейте! Имам въпрос? Защо се получава така и от какво зависи влиянието!
http://prntscr.com/a4bm78
замъци нула, а има влияние
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #1 -: Февруари 17, 2016, 10:13:54 »

Преди това имали ли са замък, който да им е бил отнет ?
Активен

darogay
Редник
*

Karma: +7/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 17, 2016, 10:18:30 »

ние имаме замък от първия ден, а влияние почти никаво, и винаги има с влияние и без замъци. Иначе не съм следил дали са имали замък
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #3 -: Февруари 17, 2016, 11:31:56 »

Има ли са замък колегите от другият съюз,но им е бил отнет.А вие за да трупате повече точки трябва да дигате Храм и колкото повече империи попаднат под обсега му ще трупате повече точки
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #4 -: Февруари 17, 2016, 16:31:28 »

Сега понеже аз наблюдавам България ... ще ви кажа какво ми направи впечетление ,а нека Администрацията да ни отговорят


България в началото имаше влияние 438 и няха на 7 място . След това някак си влиянието им падна на 44 . Има 2 противоречиви факта .
1-во - Влиянието натрупва ли се или не се натрупва , защото на световното се натрупваше и дори при отнет замък влиянието си остава . Тогава е нормално съюз с 0 замъка да има някакво остатъчно влияние . Но излиза въпроса защо Българария сега са с 44 а не с 600 примерно .
2-ро - Ако влиянивето е МОМЕНТНО състояние така както е в нормална ера  - то тогава въпросът които задават сънародниците ни е напълно резонен - Как отбор който няма замък имам Моментно състояние 219 или 123 ?

Само разбирате къде е и моето голямо очудване . Просто има нещо неизяснено . И е добре да се каже ясен отговор .


Благодаря за Отговора предватиелно
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #5 -: Февруари 18, 2016, 13:25:27 »

Сега понеже аз наблюдавам България ... ще ви кажа какво ми направи впечетление ,а нека Администрацията да ни отговорят


България в началото имаше влияние 438 и няха на 7 място . След това някак си влиянието им падна на 44 . Има 2 противоречиви факта .
1-во - Влиянието натрупва ли се или не се натрупва , защото на световното се натрупваше и дори при отнет замък влиянието си остава . Тогава е нормално съюз с 0 замъка да има някакво остатъчно влияние . Но излиза въпроса защо Българария сега са с 44 а не с 600 примерно .
2-ро - Ако влиянивето е МОМЕНТНО състояние така както е в нормална ера  - то тогава въпросът които задават сънародниците ни е напълно резонен - Как отбор който няма замък имам Моментно състояние 219 или 123 ?

Само разбирате къде е и моето голямо очудване . Просто има нещо неизяснено . И е добре да се каже ясен отговор .


Благодаря за Отговора предватиелно

Гледа се моментното влияние. В момента обаче има бъг: влиянието на съюзите, които имат 0 замъка, не се занулява. Колегите работят по проблема.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #6 -: Февруари 18, 2016, 13:35:18 »

Гледа се моментното влияние. В момента обаче има бъг: влиянието на съюзите, които имат 0 замъка, не се занулява. Колегите работят по проблема.

Значи влиянието се смята като световното нали така?
« Последна редакция: Февруари 18, 2016, 13:37:47 от Apuyc1912 » Активен

Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #7 -: Февруари 18, 2016, 14:52:52 »

Да, но се гледа моментното състояние.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #8 -: Февруари 18, 2016, 18:49:56 »

Значи влиянието се смята като световното нали така?

Не това ти казва момичеот като на ОБИКОВЕНА ЕРА . Имаш замък имап влияние . НЯмаш замък нямаш влияние Wink . Не се натрупва . Сега дано да е станало ясно .



Ваня Благодарим за пояснението .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!