Imperia Online България  
Април 25, 2024, 17:54:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Blitz Masters !  (Прочетена 29427 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #45 -: Февруари 13, 2016, 19:49:04 »

Дани на теб ти трбва много серизна игра . Ако предположем че аз играя през 2016 като национал , Мисля че лесно ще подобра това което направих през 2015 . Ама ти имаш  много да учиш . Това да изкараш елитки за 3 сандъка . Затова вместо да говориш празни приказки си намери свестен отбор и се понаучи на това онова , а недей да си губиш времето с Лолипоповците Wink .

Юрка сериозната игра си я имам Wink Ако предположа,че ще съм национал,няма да допусна тоя път да се забатачи профилът с даряване на армия,теглене на кредити за да издържам с.армия на + и тнт Wink
Пък аз с кой ще играя и с кой не си знам най-добре.Не ми трябват чужди идоли и отбори Smiley Достатъчно класни Бг отбори и играчи има с който мога да играя и биха ме приели в редиците си Wink Ти мисли за себе си,а не за другите Smiley
Активен

милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #46 -: Февруари 13, 2016, 19:50:52 »

добре му го каза
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #47 -: Февруари 13, 2016, 19:52:47 »

Юрка сериозната игра си я имам Wink Ако предположа,че ще съм национал,няма да допусна тоя път да се забатачи профилът с даряване на армия Wink
Пък аз с кой ще играя и с кой не си знам най-добре.Не ми трябват чужди идоли и отбори Smiley Достатъчно класни Бг отбори и играчи има с който мога да играя и биха ме приели в редиците си Wink Ти мисли за себе си,а не за другите Smiley

А аз съм спокоен за себе си . Ако изключим Весо за съюзни битки , не помня БГ да ме е учило да играя . все съм се учил я от бразилци я от руснаци .... Така че може би и за това не признавам доста от БГ играчите за капацитети . Посредствена игра и нищо повече . А и да ти кажа има една поговорка " Единака е единак защото не може да е в глутница с помияри " Wink  
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #48 -: Февруари 13, 2016, 19:54:00 »

 Grin Grin Grin Grin :DНе ти е лесно Юри *crazy* *crazy* *crazy*
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #49 -: Февруари 13, 2016, 19:55:52 »

добре му го каза

Е Милене сега тук е мястото и темата където ще кажа истината за теб . Лично аз знаеш че имам особенно мнение към теб , но то е по-скоро като човек , а не като играч . Иначе ти си един от малкото играчи , които уважвам в игрови аспект . Дори ще ти кажа честно . Колкото и да сме се карали , винаги съм казвал , че човек като теб да се раздва на 100000000% в тази игра не познавам .  *ok*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #50 -: Февруари 13, 2016, 20:06:23 »

Леле каква интересна тема изпускам докато се заимавам с този Блитц Мастърс...  Grin Трябва да сложат емотиконка с човече което си боцка пуканки  Grin
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
TO
Редник
*

Karma: +11/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #51 -: Февруари 13, 2016, 20:59:31 »

Цитат
А и да ти кажа има една поговорка " Единака е единак защото не може да е в глутница с помияри " Wink 
Същото важи в пълна сила и в обратния ред " Помияра си е единак, защото една глутница не би допуснала помияр в нея"
Активен
Leila
Acid Cinderella
Лейтенант
***

Karma: +45/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 160


Wild & Random


Профил
« Отговор #52 -: Февруари 13, 2016, 21:01:54 »

и какво става в този мастЕр блиц ... кой кой е Smiley
много е забавен.. ерата на пълните каси във всеки смисъл  Embarrassed
« Последна редакция: Февруари 13, 2016, 21:05:05 от Leila » Активен

try before try again!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #53 -: Февруари 13, 2016, 21:21:09 »

Леле каква интересна тема изпускам докато се заимавам с този Блитц Мастърс...  Grin Трябва да сложат емотиконка с човече което си боцка пуканки  Grin

Е ти съмняваш ли се ? Поне това и Ваня ми го е признала , че ако искам мога да правя интересни теми Wink . Все пак не случайно се казва " Фактора - Elusivex " Wink .
А сега серизоно да си кажа ... 5 години супорт в "ГоляматаИгра" си оказват влияние . Учил съм се от най-добрите админи . Подкрепям иконата за Пуканките
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #54 -: Февруари 13, 2016, 21:25:25 »

А аз съм спокоен за себе си . Ако изключим Весо за съюзни битки , не помня БГ да ме е учило да играя . все съм се учил я от бразилци я от руснаци .... Така че може би и за това не признавам доста от БГ играчите за капацитети . Посредствена игра и нищо повече . А и да ти кажа има една поговорка " Единака е единак защото не може да е в глутница с помияри " Wink  
Учил си се от най-голямата измет дето сме ги пребивали навсякъде и ще ги пребиваме Smiley А колкото до капацитета на БГ играчите този,който знаят как се играе със съюзна армия няма ти кажат кое как и що става,щот хмм...ще си замълча Wink
Активен

Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #55 -: Февруари 13, 2016, 21:25:41 »

Уникално тъп
кат свински пъп!
Чужденци полизва и след тях се влачи
гледайки само как облаги да закачи!
С чужди битки той се пъчи
и перуанска салса се мъчи да научи
ала му пречи ногата крива
обрасла с косми като баир с коприва
и главата квадратна
що не може да измисли, точката повратна!
Характерче сиво, дребно и свадливо
с погледче блеснало от тежката дрога,
човек, мислещ се за ИО бога
за черешка на торта
скачащ от тема в тема като разкачена порта!
Предател долен и низък червяк
на всяка тенджера безсмислен похлупак
и по рождение скопен, с отрязани мъдури!
Всичките го знаем като...


++++++ *rose* *rose*
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #56 -: Февруари 13, 2016, 21:25:42 »

и какво става в този мастЕр блиц ... кой кой е Smiley
много е забавен.. ерата на пълните каси във всеки смисъл  Embarrassed

Ами не знам каква ти е целта , но определено за мен Изненадата са Румънците и начина им на игра . Също така Сърбите и Руснаците . Но искренно се надявам да има следваща ера , за да може да се амбицират малко и Бразилците , Иранците , Египед ... А и Поляците липсват тук със повечето си сериозни профили . Абе много добра идея е този свят . Искрено , ама искренно се надявам да го запазят и да добие популярност .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Leila
Acid Cinderella
Лейтенант
***

Karma: +45/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 160


Wild & Random


Профил
« Отговор #57 -: Февруари 13, 2016, 21:27:31 »

според мен тия ще спихнат скоро  Grin сърбите имам предвид

а и доста от другите , които са лапнали някое замъче само ще станат донори на точки
« Последна редакция: Февруари 13, 2016, 21:30:31 от Leila » Активен

try before try again!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #58 -: Февруари 13, 2016, 21:36:06 »

според мен тия ще спихнат скоро  Grin сърбите имам предвид

а и доста от другите , които са лапнали някое замъче само ще станат донори на точки

Е да нормално . Виж го Кристиан какво прави . НО пича е пример за това как развива Румъния като цяло . Ако не се лъжа той е като " Тхелегена" за румънският сайт , но момчето е много дейно . Наистина сериозно израстване на отбора им . Ей за това ме е яд . Че тук Служебните лица помагат за разкола между И.О. общтноста . Пристрастни са и не правят нищо по въпроса да сплотят хората . Абе като цяло .... Много има да учим , ама адски много има да учим , на всяко ниво ( с изключение на биене на становае , там сме спецове ) .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Leila
Acid Cinderella
Лейтенант
***

Karma: +45/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 160


Wild & Random


Профил
« Отговор #59 -: Февруари 13, 2016, 21:47:18 »

не знам мързи ме да чета правилата затова директно бой  Grin и до тях ще се стигне, че е много широко... трябва време


но наистина този свят би било добре да бъде запазен , а не да е само една ера:) мисля, че има много потенциал, особено ако леко се нагодят коефициентите (може би да не са чак толкова гигантски в долната граница) .. но ще видим какво ще стане до края  Tongue
« Последна редакция: Февруари 13, 2016, 22:05:46 от Leila » Активен

try before try again!
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!